poniedziałek, 06 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Proszę o pomoc!!!!

Jestem wdowa samotnie wychowującą czwórkę dzieci. Mieszkam w Otwocku. Jestem bezrobotna. Chciała bym prosić ludzi dobrej woli o jaką kol wiek pomoc. Na przykład żywność której ciągle nam brakuje, ubrania, pomoc finansowa a najbardziej praca której nie mam od pół roku. Mój numer tel:511-598-315. Z góry Dziękuję z całego serca! Ewa.

Ewa Brzezinska

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Proszę o pomoc!!!!

Serdecznie Pani współczuje, ja i moja rodzina jesteśmy w podobnej sytuacji i wiemy jak jest ciężko... Współczuje...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Proszę o pomoc!!!!

idz do mopsu tam przynajmniej na poczatek moga dac zapomoge tak jak mi kiedys dali, jezeli masz ciezka sytuacje zglos sie do Pani Prezydent, to bardzo mila kobieta i napewno Ci pomoze o ile twoja prosba jest szczera. Szukaj tez pracy na wlasna reke, w KFC szukaja teraz osob sam sie nawet tam zglosilem, w Hurtowni mis poszukuja sprzataczki jest to aktualna informacja bo dzis sie pytalem sam o ten etat. TMT lomza, MC Donalds, Dobroplast, nie wiem co tu ci dodam od siebie tam szukaj tez pomocy. Praca jest tylko trzeba ja szukac. Tez jestem w takiej sytuacji takze cie rozumiem i nie patrze na okladke, jesli chcesz mozemy razem cos zdzialac. Nie dam ci pieniedzy czy tez jedzenia bo tego nie mam ale moge chetnie poswiecic swoj czas na to by jakos z toba porozmawiac i moze razem cos bysmy znalezli. Trzymaj sie tam i. Uwazaj na ludzi ktorzy tu cie krytykuja, nie patrz na to .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Proszę o pomoc!!!!

Umawiajcie się na osobiste przekazanie darowizn. Teraz kupa różnych cwaniaczków zrobiła sobie źródło dochodów z ludzkiej życzliwości.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Proszę o pomoc!!!!

zglos sie do mnie 4192270 gg 518420543. jutro bede od 9 w lomzy takze moge sie z toba spotkac pogadac szczerze i moze cos razem zdzialamy. bez kitu nie patrz na te posty co cie krytykuja , jak ja zobaczylem posty pod swoim tematem to az mnie szlag trafil.przez tyle dni sie nie odzywalem bo mialem potluczone zebra spadlem z dachu i nie moglem nawet isc do szpitala.. takze wrocilem i nie pozwole by te chamidla z miasta krytykowali takie osoby ktore prosza o pomoc.. masz sie zglosic do mnie jakos damy rade . 3maj sie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Proszę o pomoc!!!!

Witam. Bardzo chętnie skorzystała bym z jakiej kol wiek pomocy a najbardziej w sprawie pracy. Ale ja mieszkam w Otwocku to dość daleko od Łomży. Dziekuję za to że jest mi Pan chętny pomóc jest to bardzo ważne dla mnie i Dziękuje za to z całego serca. Jeśli Pan ma Chęć ze mną porozmawiać to proszę o kontakt telefoniczny. Dziękuję. Pozdrawiam. Ewa

Ewa Brzezinska

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Proszę o pomoc!!!!

Ja nieraz wracam z Warszawy do Łomży to mogę jechać przez Otwock i Cię do pracy podrzućic w ramach pomocy.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Proszę o pomoc!!!!

pomozmi te "chamidla" chyba ci pomogly wiec troche nie na miejscu cos takiego co piszesz, co jak co, ale gdyby nie 4lomza to nie otrzymalbys takiej pomocy jaka otrzymales. i nie dziw sie ludziom ze sa sceptyczni w internecie wobec takich postow. mnie ciekawi, czemu pani z otwocka zawitala na nasz regionalny portal?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Proszę o pomoc!!!!

nie mowie tu o wszystkich tylko o chamidlach ktorzy krytykowali i krytykuja dalej... nie daleko pada lomza od otwocka

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org