niedziela, 26 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
ZADŁUŻENIA CZYNSZOWE

Lokatorzy zalegają z czynszami na kilka mln.zł.BIEDA.A może przyjrzeć się opłatom jakie naliczają sp-nie mieszkaniowe i inni zarządcy.ILE z wnoszonych opłat wydaje się na utrzymanie bloków i terenu ,a ILE POŻERAJĄ wynagrodzenia zarządów i armii urzędasów,których o każdej godzinie można spotkać w sklepach czy innych miejscach gdy w tym czasie powinni pracować.ą może w dobie komputeryzacji jest ich po prostu za dużo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZADŁUŻENIA CZYNSZOWE

opłaty są wysokie, a spółdzielnie tak jak ŁSM mało robi na niektórych osiedlach ,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZADŁUŻENIA CZYNSZOWE

oplaty sa za wysokie, jak sie wprowadzalismy w marcu 2012r to czynsz byl 289zl, a po 2 zmianach w listopadzie 2012 i styczniu 2013 + teraz niby powiekszyli za zuzyte ogrzewanie,to czynsz teraz wynosi prawie 360zl :|

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZADŁUŻENIA CZYNSZOWE

Dlatego słusznie czynią ci, którzy organizują wspólnoty mieszkaniowe. To redukuje, ale i mobilizuje administrację.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZADŁUŻENIA CZYNSZOWE

Koszty działalności podstawowej w 2012 r. (w tys. zł)

http://www.lsm.lomza.pl/sprawozdanie_2012.htm

Ludzie mowicie ze sie przyjzec trzeba a wystarczy 4 minuty na necie i prosze! jest! Jak wam nie pasuje to siedzcie dalej w tych mieszkankach i narzekajcie sobie do monitora. Ruszcie dupe, zbierzcie sie w kupe i zrobcie cos z tym

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZADŁUŻENIA CZYNSZOWE

Dajcie spokój same podwyżki. A już rozliczanie ciepła to skandal. Nic dziwnego, że ludzie mają długi. Zlikwidować te cholerne podzielniki bo będzie jeszcze gorzej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZADŁUŻENIA CZYNSZOWE

ja tez jestem w spoldzielni ŁSM i tez nie podoba mi sie to co oni zrobili z czynszem na kiniec roku. mialam doplate za ogrzewanie i za kare mam podwyższony czynsz o prawie 60 zł/ z tym ze okres rozliczeniowy jest naliczony za poprzednich wlascicieli.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZADŁUŻENIA CZYNSZOWE

W perspektywie też podwyżki , aż się nie chce tych je**nych opłat robić..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZADŁUŻENIA CZYNSZOWE

bieda wszechogarniająca
cóz co chcecie to macie

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org