środa, 08 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Mężczyźni za granią

Podobno to mężczyźni za granicą z daleka od domu zdradzają swoje żony i nie pamiętają o rodzinach a jaka jest rzeczywistość? Co w tym czasie robią ich żony? I czy faktycznie są wierne.

jest ryzyko jest zabawa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mężczyźni za granią

Normalnie. Mają drugą na boku. Normalnie nie wyobrazam sonie gościa, który može nawet. Pol roku wytrzymac bez kobiety. Trzeba cos z tym sprzetem Zrobic, bo sam sie domaga

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mężczyźni za granią

ok. a ich żony?
myślisz że czekają?

jest ryzyko jest zabawa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mężczyźni za granią

kot z domu myszy harcują tak bylo jest i bedzie że jak nie ma kontroli to każda ze stron szuka popychacza i kochanki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mężczyźni za granią

malutki misio- to jest prawda sam byłem za granico i wiem jak tam jest , i jak była moja zona za granico co ja tu sam wyrabiałem ,hulaj dusza itd

Borys-50

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mężczyźni za granią

Temat rzeka....... jak ktos chce zdradzic to jego druga polowa moze byc nawet w pokoju obok. ja mam wrazenie jednak ze i tak faceci zdradzaja częściej niz kobiety. szkoda tylko ze facet usprawiedliwia sie potem tym ze "mial potrzebe" a jak kobieta zdradzi to mowia o niej straszne rzeczy :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mężczyźni za granią

póki suka nie da pies nie wezmie wiec kto czesciej zdradza hahaha żeby nie kobiety to nie byłoby zdrad

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mężczyźni za granią

Tak dokładnie zgadzam się z Wami :) jak się chce zdradzić...to żadne nakazy i zakazy, kontrole itp. nie pomogą. Uważam natomiast, że nie powinno przykładać się aż takiej wagi do tego. Jeżeli chce się nadal być z tą samą osobą a z drugą przeżyć przyjemne chwile to dlaczego nie... . Powinno to dotyczyć tak samo mężczyzn i kobiet.

Na dzień dzisiejszy to właśnie na kobiety pada piętno tego, że poszły na tzw. ''bok'' :) I to jest błędne! Kobieta ma takie same prawo i potrzeby jak mężczyzna. Dlaczego jak ONA to zrobi to jest k......, sz...... a jak zrobi to facet to mówi się, że dobry z niego ogier!?? Dlaczego mówi się, że ON puknął mężatkę, ON przeleciał tamtą a nie na przykład ONA puknęła tego faceta albo przeleciała ''GO''? Sorka za kolokwializm.

Pamiętajmy, że kobieta lubi być adorowana, lubi się podobać mężczyznom więc jeżeli waszym żonom sprawia to przyjemność, że ''polują'' :) na nie mężczyzni to powinniście się cieszyć! A nie jeszcze im dokuczać i zamknąć w kuchni przy garach!!! Kobiety nie są naszą własnością...

tak samo i tu jak i za granicą. Z tego co słyszałem za granicą są tzw. ''małżeństwa sezonowe'', ''małżeństwa zagraniczne'', które np. w sezonie pracy za granicą normalnie współżyją ze sobą. Pewnie nie wszyscy, ale większość. I kobiety tam się też lubią odstresować po pracy :) A to bardzo przyjemna rzecz.

Jestem wierzący ale na te tematy mam taki pogląd....żeby nie było.
POZDRAWIAM WSZYSTKIE DZIEWCZYNY, MĘŻATKI, KOBIETKI :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mężczyźni za granią

p.s. przepraszam, że odbiegłem trochę
od tematu :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mężczyźni za granią

lukas.v. bardzo ciekawa teoria :] czyli co...na zdrade powinno sie przymknac oko? :) czy ty przypadkiem nie jestes zodiakalnym skorpionem??? :p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mężczyźni za granią

A Jeżeli facet siedzi w więzieniu , to jak ma sobie radzić facet? i kobieta która na niego czeka?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mężczyźni za granią

Sami nie, jestem spod znaku RYBY :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mężczyźni za granią

jeżeli chodzi nawet o zdradę.....ja myślę, że tak. Jeżeli bliska osoba lubi sobie wyskoczyć od czasu do czasu to dlaczego nie..., jeżeli sprawia jej to przyjemność... . Zazdrość to jest bardzo niezdrowe a nawet chorobliwe. Nie widzę w tym sensu... .
Kiedyś było tak, że nawet się nie spojrzałem na inną kobietę. A teraz często bywa tak, że jak sobie ''zagadnę'' np.ze sprzedawczynią czy też Panią urzędniczką kobieta staje się milutka i ładnie się uśmiecha to sprawia mi to zadowolenie. Dziewczyny są FAJNE i bardzo skomplikowane :) i to jest to, co jest w Was pociągające.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mężczyźni za granią

Wyjazd za granicę nie ma nic do rzeczy jak się ma to we krwi to i na miejscu się będzie żonę czy męża zdradzać. Według mnie jak ja obserwuje wkoło to te dziewy teraz są coraz gorsze i same się pchają, wystarczy zdjęcia popatrzeć na fb tylko gołe dupy i cycki wkoło zero wstydu.

Nie znasz mnie tak naprawdę,ale nie martw się.
Wszystkiego dowiesz się od ludzi którzy nawet ze mną nie rozmawiali.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mężczyźni za granią

to ja też się wypowiem... Mój mąż co prawda nie jest za granicą ale nie ma go przynajmniej 4 dni w tygodniu w domu.... Jakoś nie zdarzyło mi się pomyśleć o tym, żeby go zdradzić, pewnie dlatego, że zaspakaja mnie w każdy możliwy sposób :) I to jest sekret udanego małżeństwa :) DBAĆ DBAĆ I JESZCZE RAZ DBAĆ!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mężczyźni za granią

Dokładnie jestem tego zdania też.

Nie znasz mnie tak naprawdę,ale nie martw się.
Wszystkiego dowiesz się od ludzi którzy nawet ze mną nie rozmawiali.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mężczyźni za granią

ot taka sekwencja z polskiego filmu :
- jak w delegacji , to nie grzech !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mężczyźni za granią

sentencja Egzorcysto, sentencja :)

W sumie to życie bywa przewrotne :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mężczyźni za granią

sory , literówka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mężczyźni za granią

lukas.v. tak się zastanawiam czy byłbyś zadowolony jakby Ci kobieta "poszła bokiem" hmmmmm........... :) chyba nie bardzo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mężczyźni za granią

stokrotka22 przecież o tym pisałem :)

kobieta to nie moja własność! to jest człowiek i może robić to co chce. Także jakby nawet zdarzyło jej się coś tam....mniejszego czy większego to ja nie byłbym zły za to.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mężczyźni za granią

Każda kobieta w pewnym wieku chce się odświeżyć :-)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mężczyźni za granią

no i to jest normalne. Do tego dodałbym ''prawie'' :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mężczyźni za granią

czyli jak ktoś puka żonę czy twoją kobietę , to jest OK!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org