niedziela, 19 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
ochroniarz w ratuszu

Zastanawiam się czy warto wydawać publiczne pieniądze na ochroniarzy.
Jeśli zaistnieje opisana w artykule sytuacja nie prościej i taniej wezwać straż miejską?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ochroniarz w ratuszu

wystarczy głośno gwizdać;-)



nie mogę powiedzieć,że nie wiem
ale wiem,że powiedzieć nie mogę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ochroniarz w ratuszu

Jakaś dziwna ta sytuacja, bo nie wiem o co chodzi. Opis sytuacji jest wyczerpujący. Następny osobnik który nie wątpi w Eksperymenty czytania w ludzkich myślach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ochroniarz w ratuszu

nie mam pojęcia po co tam ten ochroniarz i akurat tej firmy(koneksje?) w końcu mamy naszą kochaną straż miejską która urzęduje nieopodal a 24tyś zł można by było przeznaczyć rocznie na pomoc dla tych bezdomnych co tak podobno silnie oblegają ratusz - choć w ostatnim tygodniu byłem w ratuszu kilkakrotnie i nic takiego nie widziałem ale cóz łatwo rządzić pieniążkami podatników

kris

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ochroniarz w ratuszu

Za dużo pieniędzy jest? Trzeba je gdzieś podzielić?

Przesada. Gruba przesada. Nie widziałem tam meneli robiących bałagan, a bywam często w ratuszu.

Jakby pojawił się tam człowiek potrzebujacy pomocy to trzeba by się nim zainteresować, pomóc, a nie na wejściu odpychać spławiać.


Tak ważny jest spokój urzędnika?

Może w ten sposób doprowadzicie do jakiejś tragedii choćby przy tej ujemnej temperaturze. Uzasadnienie u mieszkańców Łomzy z którymi rozmawiam nie znajduje zrozumienia.

Myślę, że to też ciekawy kąsek do analiz dla redaktorów niektórych programów publicystycznych tv i iinnych. I znów Łomża może być słynna ze złej strony.

Te pieniązki by bardziej pozytecznie wykorzystano pomagając tym potrzebujacym, a nie przeganiając ich z kąta w kąt, z urzędu. Zamiast tworzenia formy przeganiania tych ludzi dofinansować punkt w którym i msie pomaga, by mogli zjeść, umyć się, czy oprać ubranie, mieć je gdzie wysuszyć.

lomzanin

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ochroniarz w ratuszu

a nie lepiej zatrudnić tam tego gostka z gilem u pasa i pedalskim głosikiem, który nakręcił filmik i go umieścił na Youtube jak to w sprawie FILMIK INTERWENCJA STRAŻY MIEJSKIEJ W ŁOMŻY przed ratuszem,

prezes504 by tam porządek zrobił

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ochroniarz w ratuszu

zgadzam się lomzanin77. Zamiast te pieniądze przeznaczyć na rozwiązanie problemu bezdomnych czy pijanych nasz urząd woli wywalić ich na zbity pysk. Niech zamarzają na przystankach. Ważne aby w ratuszu nie było widać biedy i problemów miasta.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ochroniarz w ratuszu

naprawde nie rozumiem tego mieć straż miejską pod ręką ok 50 m od ratusza i zatrudniać ochronę za 24 tyś zł rocznie ABSURD może lepiej zrobić im siedzibę w ratuszu a kase przeznaczyć na coś bardziej potrzebnego ten ochroniarz i tak nic nie zrobi poza wykonaniem telefonu na Policję a to może zrobić każdy i nie za takie pieniądze

kris

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ochroniarz w ratuszu

Też jestem zdania, że do takich zadań została powołana straż miejska. Nie żebym żałował jakiemuś ochroniarzowi zarobić z 15tyś ale niech się strażnicy trochę poruszają ;)

Skutki braku aktywności fizycznej
http://vitalia.pl/artykul678_Skutki-braku-aktywnosci-fizycznej.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ochroniarz w ratuszu

;o)), dobrze piszecie tylko w oderwaniu od punktu odniesienia,

łomżyńscy "strażnicy" potrafią tylko wypisywać mandaty emerytom za psy załatwiające się na trawniku,
no w porywie szalonej odwagi potrafią też ukarać właściciela posesji za nieprzystrzyżony trawnik,
a najlepiej (odnoszę wrażenie że tylko do tego zostali powołani) wychodzi im jakże ambitne, pełne wdzięku i wymagające takiej finezji - rozstawianie fotoradaru...

gdzież oni do wypraszania kogokolwiek... ich nawet ten radar czasem nie chce się słuchać i zdjęć nie robi, albo nieostre

PS. Zapomniałbym o pełnym poświęcenia i tak bardzo niebezpiecznych zadaniu jakim jest wożenie urzędniczek po mieście... mają chłopy jaja

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ochroniarz w ratuszu

Ale Wy nie myślicie..
Przecież ten ochroniarz nie jest tam po to by ozdabiać tylko po to gdyby ktoś z Was był zbyt natarczywy i chciał wymusić na urzędasie postępowanie zgodne z prawem.

Właśnie wówczas wzywa się ochroniarza i upierdliwy petent zostaje wyproszony.

A ponieważ jak powszechnie wiadomo, statystyczny urzędas za nic ma postępowanie zgodne z prawem i bardziej liczą się dla niego prywatne układy, ochrona być musi.

Prawidłowo wychowane sumienie, nigdy nie gryzie swojego pana.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org