sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Oddajcie nam naszą fontannę !!! ANKIETA

Fontanna jest nasza, fontanna do Łomży należy !!!
"Plac Czerwony" do Moskwy !





ANKIETA

Czy chcesz jako mieszkaniec Łomży przywrócenia fontanny wraz z otoczeniem zieleni na centralne miejsce Starego Rynku ?

A - TAK, wraz z nowoczesną wersją fontanny Łomża zyskałaby kolejne ciekawe miejsce do wypoczynku

B - Raczej TAK, nowoczesną wersję fontanny z nocną iluminacją, byłaby to swego rodzaju atrakcja turystyczna

C - Raczej NIE, nie chce ponownego widoku pijaczków i innych aspołecznych elemetów ;)

D - NIE, uważam, że obecny charakter placu Starego Rynku nawiązuje do historycznego i nie powinno się tego miejsca zmieniać.

E -Nie mam zdania na ten temat.

Zapraszam do dyskusji. Wszelkie komentarze mile widziane.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddajcie nam naszą fontannę !!! ANKIETA

A
A
i jeszcze raz
A



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddajcie nam naszą fontannę !!! ANKIETA

A - TAK, wraz z nowoczesną wersją fontanny Łomża zyskałaby kolejne ciekawe miejsce do wypoczynku


,,Jebac Konfidentów i Scigania Organy"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddajcie nam naszą fontannę !!! ANKIETA

zdecydowanie A !!! :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddajcie nam naszą fontannę !!! ANKIETA

A
Komentarza nie trzeba dodawać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddajcie nam naszą fontannę !!! ANKIETA

Jak najbardziej A, od samego początku byłem jej likwidacji...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddajcie nam naszą fontannę !!! ANKIETA

A (z połowiczną zielenią i połowicznym deptakiem)

_____________________
Kefas

"Bo im tylko o to chodzi
Abyś sam sobie szkodził
Abyś sam nie mógł myśleć
Abyś sam nie mógł chodzić"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddajcie nam naszą fontannę !!! ANKIETA

A

Tylko Łomża ŁKS ! "Piłka jest okrągła, a bramki są dwie"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddajcie nam naszą fontannę !!! ANKIETA

A

(pijaczki i tak będą) ;]



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddajcie nam naszą fontannę !!! ANKIETA

oczywiście A

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddajcie nam naszą fontannę !!! ANKIETA

A

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddajcie nam naszą fontannę !!! ANKIETA

A

sam chcialem napisac niedawno taki post...
chociaz mysle ze nic to nie da!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddajcie nam naszą fontannę !!! ANKIETA

Jestem za A.
Każde porzadne miasto ma swoja fontannę, bo to jest urok właśnie ....
A pijaczki - to taki swoisty folklor ;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddajcie nam naszą fontannę !!! ANKIETA

A

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddajcie nam naszą fontannę !!! ANKIETA

A

' this world's gonna have to pay '

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddajcie nam naszą fontannę !!! ANKIETA

Coś mi się obiło o uszy, że władza myśli o kolejnej przebudowie St. Rynku, ale czy to prawda i czy to zrobią - to już inna historia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddajcie nam naszą fontannę !!! ANKIETA

A



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddajcie nam naszą fontannę !!! ANKIETA

A

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddajcie nam naszą fontannę !!! ANKIETA

A, A, A, i jeszcze raz A :)

NiemoralnieNormalna

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddajcie nam naszą fontannę !!! ANKIETA

A bardzo dobry pomysł...ale i tak możemy o tym pomarzyć...wolę pieniądze na stadion ŁKS-u!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddajcie nam naszą fontannę !!! ANKIETA

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddajcie nam naszą fontannę !!! ANKIETA

A- reszty nie trzeba.

MoJe ŻyCie To MentoR.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddajcie nam naszą fontannę !!! ANKIETA

A !! Szkoda ze to marzenie ;-(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddajcie nam naszą fontannę !!! ANKIETA

A

Do tego jakieś miłe lokale czynne do późnego wieczora + jakiś monitoring + w miarę częste patrole służb porządkowych i byłoby nie tylko przyjemnie, ale również bezpiecznie i bez pijaczków.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddajcie nam naszą fontannę !!! ANKIETA

A :)

Jestem zmienna jak pogoda,
czasem zbyt pewna siebie,
ale przeciez to nie powód,
aby dzisiaj zmienic siebie!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddajcie nam naszą fontannę !!! ANKIETA

Zdecydowanie C.
Nie chcę ponownego widoku pijaczków i innych aspołecznych elemetów w postaci gówniarzy, którzy będą chcieli tam grać o północy w kosza, kibiców różnych klubów robiących tam nocne "ustawki", oraz innych bandziorów korzystających z osłony soczystej zieleni w celu oskubania i oklepania. Straż miejska będzie miała to miejsce w szerokim poważaniu - policja także. Przybędzie następny niebezpieczny fragment miasta (nocą oczywiście).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddajcie nam naszą fontannę !!! ANKIETA

A :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddajcie nam naszą fontannę !!! ANKIETA

zdecydownie A-loecz bez tego otoczenia zieleni bo zeby było widac tą fontanne.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddajcie nam naszą fontannę !!! ANKIETA

Zdecydowanie A.
A jeśli chodzi o zieleń to wolę gdy rośnie w parku. Widziałem trochę rynków miejskich. Na żadnym nie widziałem "małpiego gaju", jaki był w Łomży kilkanaście lat temu.
Jeśli więc chodzi o płytę rynku to jestem z granitem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddajcie nam naszą fontannę !!! ANKIETA

A

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddajcie nam naszą fontannę !!! ANKIETA

Hooltay, ale w innych miasta rynek jest częścią starówki, a to co jest w Łomży to nawet namiastką starówki nie jest. Dlatego teraz ten piekny betonowy plac wygląda raczej na jakiś duży parking niż na rynek...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddajcie nam naszą fontannę !!! ANKIETA

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA - A za meneli niech się wezmą strażacy wiejscy z pomarańczowego fiacika

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddajcie nam naszą fontannę !!! ANKIETA

Takie rzeczy to tylko w Erze.Miasto pewnie nie ma pieniedzy zeby zrobic tak jak dawniej bylo


,,Jebac Konfidentów i Scigania Organy"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddajcie nam naszą fontannę !!! ANKIETA



A przez duże A ???






waldek 27



Wtedy nie uważełeś co robisz, teraz rób co uważasz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddajcie nam naszą fontannę !!! ANKIETA

A ale ciekawe kto będzie dostawał kasę za wynajem placu ?? hehe fontanna pewnie będzie ale u Brzezińskiego w gabinecie:P

bigi2004

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddajcie nam naszą fontannę !!! ANKIETA

nemo

Plac (rynek) od parkingu różni się głównie tym, że na parkingu stoją samochody. Na Rynku zaś - ogródki piwne, kafejki itp. Cieszy mnie, że jest tego coraz więcej, ale i tak wciąż mało.
Nie nawierzchnia tworzy rynek starego miasta, ale sposób jej wykorzystania oraz otoczenie. Choć nadal jesten za granitem.

Stary Rynek jest jaki jest. I tak naprawdę nie pomoże żadna przebudowa, dopóki kołtuństwo, chciwość i zawiść będzie powodować działaniem tych, którzy mogą coś fajnego zrobić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddajcie nam naszą fontannę !!! ANKIETA

a ja mam pytanie do troszkę starszych mieszkańców Łomży. Jestem młody i nie pamiętam rynku przed przebudowa i oglądając zdjęcia zamieszczone przez Ptysiu 80 zastanawiam sie kto zmienił rynek w taki jaki mamy obecnie? Czy były jakieś powody aby go przebudować?

z góry dziękuje za informacje...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddajcie nam naszą fontannę !!! ANKIETA

Zdecydowanie A

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddajcie nam naszą fontannę !!! ANKIETA

Hooltay jeśli ogródki piwne mają tworzyć klimat na tym rynku to ten klimat na pewno będzie dużo gorszy niż wcześniej kiedy przeszkadzało co niektórym kilka pijaczków przesiadujących na ławkach przy fontannie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddajcie nam naszą fontannę !!! ANKIETA

"A" ale czy ta ankieta cos da !!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddajcie nam naszą fontannę !!! ANKIETA

ToMek25

Na zdjęciach wygląda to całkiem nieźle, ale:
- w fontannie woda była ostatnio około roku 1980, później już tylko bywali w niej menele w stanie "silnego umęczenia"
- miejsce przy hali było przez kilka ostatnich lat glinianym klepiskiem - pozostałość po wykopaliskach
- asfaltowa nawierzchnia alejek była powysadzana przez korzenie drzew, które w ramach czynu partyjnego posadzono nie rozbierając starego bruku i nasypując pół metra ziemi
- zieleń rosła byle jak z tego samego powodu
- fontanna była zbudowana z betonu pokrytego lastrikiem, które się rozpadało i z kostki granitowej, wbetonowanej w mur
- architektonicznie fontanna była ochydna - w stylu późnego socrealizmu, a właściwie bez żadnego stylu

Szybko zapomina się jak to wyglądało, zwłaszcza jeśli to miejsce budzi jakieś wspomnienia, np kojarzy się komuś z randkami w młodości, jak mi:) Było przyjemnie, ale niezbyt. Jedynym sposobem zapewnienia sobie bezpieczeństwa na takiej randce było danie chłopakom na piwo w "Stokrotce".

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddajcie nam naszą fontannę !!! ANKIETA

ta tak szumnie nazywana przez Was fontanna działała bardzo krótko. Po inauguracji szybko pozostał z niej zardzewiały kikut wystający z betonowego śmietniska. Zawsze kręciło się tam kilku podejrzanych typów (menele a nie pijaczkowie) i nachalne cyganki nakłaniające do wróżenia z ręki, kart. Ja bym wymienił ten okropny czerwony polbruk na szary granit. I zainwestował w piwne ogródki, jakieś kawiarnie. Fontanna może też, ale zostawiłbym miejsce na imprezy plenerowe dla młodzieży.


Pozdrawiam
Ile nie karmić faceta i tak cycka szuka.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddajcie nam naszą fontannę !!! ANKIETA

Dzieki Ptysiu80 za fotki starego rynku z tamtego okresu. Jak ktoś ma wiecej fotek starego rynku z tamtego okresu lata 70-80-te to prosiłbym o wrzutke na serwer. A Ptysiu80 jak możesz to daj te fotki lepszej rozdzielczości na jakis serwer.
Pozdro.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddajcie nam naszą fontannę !!! ANKIETA

B

ja pamiętam tą fontannę z czasów dzieciństwa... pamiętam też kolejki pod PMB... :)

dla mnie była fajna...

---------------------------------------------------------------------------------------------------


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddajcie nam naszą fontannę !!! ANKIETA

a ja mam pytanko
moglby mi ktos powiedziec jak nazywa sie ulica za tymi kamieniczkami na gornym zdjeciu (te po lewej)
please
z gory dziekuje...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddajcie nam naszą fontannę !!! ANKIETA

aaaaaa zdecydowanie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddajcie nam naszą fontannę !!! ANKIETA

zainteresowaniew tym postem jest duze wiec aA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddajcie nam naszą fontannę !!! ANKIETA

A:)))

Pozdrawiam.

G a z e l a


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddajcie nam naszą fontannę !!! ANKIETA

Zdecydowanie A!

peter: pieprzony pedale, dzięki Bogu, nie ma wielu takich wykolejeńców i zboczeńców jak Ty. Przy Twoim podejściu, Internet zawitałby do Polski w 2136.

Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddajcie nam naszą fontannę !!! ANKIETA

dawna farna - zdecydowanie B , bez zieleni z kawiarniami w kamieniczkach

mario

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddajcie nam naszą fontannę !!! ANKIETA

AAAA- tamten Rynek ,w upalne dni był idealnym miejscem odpoczynku i ochłody.O ile pamietam ,to chyba "slawny' prezydent henryk Żelechowski WYCIAL W PIEN WSZYSTKO!!-----------------------------------------------------------cala EUROPA sadzi drzewa , krzewy ale w POLSCE "dopiero moda dotarla" na wycinanie wszystkiego i wszystkich, za zniszczenie tamtych drzew i krzewow -powinien ktos dobrze beknąć 1/ ten kto wydal pozwolenie (chyba byl w widzie alkoholowym lub narkotykowym)-innego wytlumaczenia nie widze! 2/oraz osoba , za ktorej zgoda zrobiono "obozowy plac apelowy" z Rynku!!!!!!!!

bagrmosen

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddajcie nam naszą fontannę !!! ANKIETA

AAAAAAAAA!!!!!!! tak tak tak obejrzyjcie stary rynek w Żywcu zobaczycie co daje fontanna i zieleń

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddajcie nam naszą fontannę !!! ANKIETA

Zdecydowanie A!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddajcie nam naszą fontannę !!! ANKIETA

Ludzie, obudźcie się :)

--
Samotność to emocjonalna trzeźwość.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddajcie nam naszą fontannę !!! ANKIETA

A

Pysiu jak możesz, nasze władze starały sie być orginalne,
Łomża jedynym miastem bez fontanny.
No może ja przed domem postawie, i w końcu jakaś będzie.




Ten plac jak go ktoś nazwał ,,Czerwony" to tęsknota prawicowych władz za mateczką komuną.
KOLOR SIĘ ZMIENIŁ, UCZUCIA POZOSTAŁY.

Temid

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddajcie nam naszą fontannę !!! ANKIETA

A A A i jeszcze raz A

Jest tu tyle ludzi ktorzy maja jakies kontakty w Lomzy czemu nie poruszyc tego tematu na powaznie na jakis posiedzeniach naszej rady miasta. Stawianie literek tak naprawde niczego nie zmieni choc moze byc bardzo dobrym argumentem.
Pozdrawiam
Przemek :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddajcie nam naszą fontannę !!! ANKIETA

Zdecydowanie A !!!
Jezeli chodzi o pijaczków to od czego Mamy Kochaną Straż Miejską i Policje.
Teraz w słoneczny dzień na tym pustkowiu nawet gołębie nie siadają a sam plac wstyd pokazać znajomyn z poza Łomży
Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddajcie nam naszą fontannę !!! ANKIETA

MrS: jakieś pijackie zwidy cię naszły, czy kleju sie nawąchałeś? Jeżeli szkodzi na rozumek to palec do buzi, wyrzygać i pisać na temat.


Pozdrawiam
Ile nie karmić faceta i tak cycka szuka.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddajcie nam naszą fontannę !!! ANKIETA

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA I TO JAK NAJSZYBCIEJ.


a WIECIE KTO JEST AUTOREM TAKIEGO WYGLĄDU RYNKU TEN SAM PAN Z RATUSZA KTÓRY ZAFUNDOWAŁ NAM TE DWA NOWOCZESNE RONDA PRZY TEATRZE CO TAK MIAŁY UPŁYNNIAĆ RUCH.

stanos

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddajcie nam naszą fontannę !!! ANKIETA

Stary rynek to najbrzydsza częsc miasta ( powinni rozwalić ta halę targowa bo to straszy tylko ) i przywrócic jakis sens temu miejscu, nie wspominając o moherowych beretach ( dwa rodna )

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddajcie nam naszą fontannę !!! ANKIETA

oczywiście że A

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddajcie nam naszą fontannę !!! ANKIETA

Oczywiście, że AAAAA! tylko w sensownej wersji (może herbowy jeleń z brązu i fontanną?). A do tego zazielenić ten plac... a do tego miejscem "zbiegowisk" uczynić Plac Zambrowski... a do tego zadbać o ciąg Długa- Dworna.... a do tego przeprosić Narew.... ech, marzenia....:-)

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddajcie nam naszą fontannę !!! ANKIETA

Obejrzyjcie stronę WWW.żywiec.pl jest rynek, fontanna, parasole zieleń i spokój.A dlaczego? Zobaczycie po prawj stronie. miłego oglądania u nas też może być tak samo wystarczy trochę pomyśleć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddajcie nam naszą fontannę !!! ANKIETA

"miłego oglądania u nas też może być tak samo wystarczy trochę pomyśleć."

Nasze władzę mają coś mądrego wymyśleć? Nierealne...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddajcie nam naszą fontannę !!! ANKIETA

Podobno myślenie nie boli. Ale kto wie jak z tym jest u naszych władz bo sprawiają wrażenie strasznie obolałych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddajcie nam naszą fontannę !!! ANKIETA

hehehe jak tam siedza dalej te same czerwone mordy ktore "rzadzily" kiedys i dalej pierdza w stolki. Patrza najpierw aby ich kieszen byla pełna a potem dla picu wlasnie pizdna 2 bezsensowne radka z pretekstem usprawnienia ruchu czy innego smiesznego argumentu. Tyle powiem na ten temat i jestem swiecie przekonany ze pomysl fontany skonczy sie na naszym biadoleniu na forum. wracając do tematu: wszystkie miasta staraja sie aby ich miejscowosci byly jak najbardziej zelone wesole... a u nas wyrwac drzewa polozyc pol bruk, zaorac trawniki polozyc pol bruk. Moze wogole zalejmy miasto betonem wtedy bedzie jak w NY, ze trawe mozna zobaczyc w sklepie zoologicznym.
pozdrawiam
Przemek :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddajcie nam naszą fontannę !!! ANKIETA

zgadzam się ze polbruku mozna się pozbyć - nigdy mi się nie podobał i również miałem skojarzenia do Placu Czerwonego. Co kolwiek jednak zostanie tam postawione dość szybko zostanie zdewastowane

pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddajcie nam naszą fontannę !!! ANKIETA

proste i jasne ze A..:D:D:D

-=Na ZaWsZe ŁoMżA Na ZaWsZe ŁKS=-


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddajcie nam naszą fontannę !!! ANKIETA

AAAAAA!!!!!!!!! Nie ma innej opcji!!!! Pomysł z tą kostką był poroniony! Pewnie ktoś nieżłe dostał w łapę i zasilił swój budżet domowy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddajcie nam naszą fontannę !!! ANKIETA

A A A A

A może by tak kolejne rondko na starym rynku??? tak jak w ostrołęce na każdym skrzyżowaniu??????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddajcie nam naszą fontannę !!! ANKIETA

Zdecydowanie A , ale z rozsądnie rozplanowaną zielenią i wymianą tego szkaradzieństwa na glebie. Gdy rosło to co widać na kartach , zawsze chętnie tam ludzie siedzieli i o ławkę było trudno. Teraz ewentualnie po piwku i szybko w inne miejsce , bo oczy ta czerwień strasznie męczy.
Jeżeli fontannę to tylko nie taką jaką zafundował swoim ziomkom prezydent Wrocławia. Jej wygląd w dzień to beznadzieja.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddajcie nam naszą fontannę !!! ANKIETA

Panie Zajkowski (autochton?) rozpocząłeś temat to mów co z tą kasą ŁKSu.
Czekam.
Odpowiedzi oczekuję w temacie "ŁKS - przyszłość Klubu"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddajcie nam naszą fontannę !!! ANKIETA

C - nie chce ponownego widoku pijaczków i innych aspołecznych elemetów
Inna sprawa, że obecny wygląd Starego Rynku mi się nie podoba i liczę na to, że władze kolejnej kadencji zrobią z nim to co zrobiły obecne z Farną i Sienkiewicza oraz pozwolą na więcej niż jeden ogródek piwny w lecie.

...a na drzewach zamiast liści będą wisieć komuniści...


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddajcie nam naszą fontannę !!! ANKIETA

wiarus- autochton to nie P. Zajkowski.... mógłbyś chociaż zapytać...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddajcie nam naszą fontannę !!! ANKIETA

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddajcie nam naszą fontannę !!! ANKIETA

A, gdyby tylko ta fontanna była naprawdę nowoczesna z tą zapowiedzianą iluminacją.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddajcie nam naszą fontannę !!! ANKIETA

Powody były niestety, ze względu na podłoże i grunt drzewa by tam nie rosły i chociaż były małe to już usychały, taki był oficjalny powód modernizacji rynku, między innymi oczywiście.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddajcie nam naszą fontannę !!! ANKIETA

A - TAK, wraz z nowoczesną wersją fontanny Łomża zyskałaby kolejne ciekawe miejsce do wypoczynku

grzybek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddajcie nam naszą fontannę !!! ANKIETA

po h*j wam ta fontanna chociaż staneła by ona z diamentu to i tak będzie to tylko miejsce schadzek towarzystwa z starego miasta a kazdy wie co to za typy i weżcie pod uwagę że kiedyś za komuny brak pracy był napietnowany przez milicje i ilu ich tam było a dziś wszystkie nieroby z wyżej wymienionej części miasta przyjda do fontanny nawet zimą i wtedy napewno nie będziemy sie tego wstydzić

jaś

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddajcie nam naszą fontannę !!! ANKIETA

jaś: Święte słowa. Małolaci będą mogli tylko popatrzeć jak szemrane towarzycho "odbija następnego bełta" albo delektuje się tzw. "dyngsem". Dziwię się jednemu. Połowa z Was zasuwa na imprezki plenerowe na Starym Rynku. Jeżeli postawią tam fontannę - koniec z imprezami. Wtedy będziecie rzewnie płakać, że chcecie jej usunięcia bo nie ma gdzie się bawić, posłuchać hip hopu albo popatrzeć na petardy sylwestrowe. A nogi to trzeba myć w domu w wannie a nie oszczędzać kosztem ratuszowych zasobów !


Pozdrawiam
Ile nie karmić faceta i tak cycka szuka.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddajcie nam naszą fontannę !!! ANKIETA

Odświeżam temat. Na forum pojawiło się ostatnio dużo nowych użytkowników, być może będą chcieli się w tym temacie wypowiedzieć.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddajcie nam naszą fontannę !!! ANKIETA

A - TAK, wraz z nowoczesną wersją fontanny Łomża zyskałaby kolejne ciekawe miejsce do wypoczynku

grzybek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddajcie nam naszą fontannę !!! ANKIETA

A - TAK, wraz z nowoczesną wersją fontanny Łomża zyskałaby kolejne ciekawe miejsce do wypoczynku

Łomża- OSTATNI BASTION PÓŁNOCNEGO MAZOWSZA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddajcie nam naszą fontannę !!! ANKIETA

A
A A
A A
A A
A A
A A
A A
AAAAAAAAA
A A
A A
A A



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddajcie nam naszą fontannę !!! ANKIETA

D.
Stary Rynek, tylko za komuny był skwerem. Od chwili powstania cały czas był to Rynek. Jak wyglądały alejki z asfaltem powypychanym przez korzenie drzew? Czy, fontanna pełna śmieci i butelek. Czy był to piękny widok?
Ciekawe, jakie jest zdanie na ten temat konserwatora zabytków?

Pozdrowienia.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddajcie nam naszą fontannę !!! ANKIETA

Oczywiście że A

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddajcie nam naszą fontannę !!! ANKIETA

Wycięto drzewa wcześniej na skwerku , niedawno wzdłuż Ratusza , no i fajnie jest. Jak oprowadzam swoich przyjezdnych gości , to ze wstydem pokazuję zagospodarowanie samego placu. Maciek , wolę sto razy to co było wcześniej niż to obecne ohydstwo. Nawet z butelkami i korzeniami , ale za to z kipiącą zielenią , zacienionymi ławeczkami. Tam naprawdę ludzie przesiadywali z dużą przyjemnością. Niejednokrotnie brak było miejsca , a teraz kto tam siedzi? Chyba , że w barze pod parasolami. Myślę , że H. Żelechowski przejdzie do historii za taką koncepcję łomżyńskiego centralu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddajcie nam naszą fontannę !!! ANKIETA

Ciekawe, czy znalazłeś wolną ławeczkę w cieniu? Przesiadywali ale ci z niebieskimi nosami, bo dla innych miejsca nie było. Zresztą, to i historia ma tu coś do powiedzenia.

Pozdrowienia.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddajcie nam naszą fontannę !!! ANKIETA

Oj ludzie. Jak to się szybko zapomina...
Młodzież nie pamięta meneli, rozkopanego terenu przy hali, zniszczonych chodników, drzew posadzonych na bruku, fontanny bez wody itp.
To był już przeżytek.
Swoją drogą prasa (a może radio?) pisała (mówiło) że projektuje się jakaś fontanna na starówce.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddajcie nam naszą fontannę !!! ANKIETA

A - nawiazujac do tego co pisze antyred ; pijaczki sa wszedzie a teraz nie beda pic bo w poblizu masz przeciez straz miejska ktora w tamtych czasach nie funkcjonowala.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddajcie nam naszą fontannę !!! ANKIETA

A - ale troche mniej zielemia tak jak bylo poprzednio .drzewa niech bedza ale bez przesady.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddajcie nam naszą fontannę !!! ANKIETA

A - ale troche mniej zielemia nie tak jak bylo poprzednio .drzewa niech bedza ale bez przesady.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddajcie nam naszą fontannę !!! ANKIETA

no proste ze A

... PIENIADZ TO WLADZA, SUKCES TO WIEDZA ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddajcie nam naszą fontannę !!! ANKIETA

Zdecydowanie

A

a co do fioletowych nosków to monitoring (kamery) i ... może w końcu strażacy wiejscy wzięliby się za jakąś robotę. Dość już płacenia za nic.


--------------------------
Anoni.m
http://www.pixelpc.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddajcie nam naszą fontannę !!! ANKIETA

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddajcie nam naszą fontannę !!! ANKIETA

AA + Monitoring :)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddajcie nam naszą fontannę !!! ANKIETA

A :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddajcie nam naszą fontannę !!! ANKIETA

( A ) zdecydowanie

Igusia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddajcie nam naszą fontannę !!! ANKIETA

To dobry pomysł, ale czy z tym otoczeniem zieleni to nie przesada? Mamy w Łomży parki i kojarz mi sie tylko z okropnymi czarnymi, srajacymi ptaszyskami. Teraz co prawda na rynku sraja gołębie,ale jeszcze jestem w stanie to wytrzymać. Natomiast sama fontanna, czemu nie?
Tylko czy nie szkoda kasy na przebudowę rynku ? moze lepiej zainwestować w cos innego, np. jakies place zabaw dla dzieci ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddajcie nam naszą fontannę !!! ANKIETA

Fontanna tak ale w innym bardziej ciekawym kształcie. Bez przesady z zielenią, można by ją posadzić punktowo w różnych miejscach placu. Np. Duże wysokie drzewa iglaste, odgrodzone barierką od wandali, za brierką jakieś klomby lub inna niska zieleń. Barierka powinna być w pewnej odległości od drzewa, takiej by do korzeni dochodziło powietrze i nie niszczyły one (wybrzuszały) kostki. Nad korzeniami powinna być ziemia a nie kostka lub asfalt. Ewentualnie mogłyby nad korzeniami być metalowe kratki tak jak jest to w turystycznych miastach gdzie szanuje się zieleń. Tych miejsc zieleni powinno być nie zadużo tak by na placu mogły odbywać się imprezy, np. jarmarki, koncerty. Nie powinno zabraknąć stylowych ławeczek i lamp ulicznych.

Jestem pewny, że nasi wybrani w magistracie zaglądają na forum i skorzystają z mądrości piszących. Powinna to być dla nich lektura obowiązkowa. Wiedzieliby co sądzą mieszkańcy o wielu sprawach, wykorzystali by może wiele ciekawych pomysłów. Czekam wciąż na kontynację poczynań z bulwarami, w tej sprawie też na forum było ciekawie, ba nawet na forum mędrcy z magistratu składali obietnice.

Nie uważam, że w Łomży mamy zbyt dużo parków to raczej dwa skwery. Teren przy kościele Miłosierdzia jeszcze nie przypomina parku i długo jeszcze nie będzie przypominał. Przykładem miasta z parkami, terenami zielonymi może być Wrocław.

czesław

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddajcie nam naszą fontannę !!! ANKIETA

Oczywiscie, ze A. Jak bylam mala, chodzilismy na lody do pobliskiej lodziarni, wowczas najleprzej w Lomzy. Nie wiem komu przyszlo do glowy zlikwidowanie fontanny, bylo napewno duzo ladniej .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddajcie nam naszą fontannę !!! ANKIETA

A ja wam powiem, że niczego nie będzie, nic nie będzie! Zobaczycie ;D

--
Samotność to emocjonalna trzeźwość.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddajcie nam naszą fontannę !!! ANKIETA

A



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddajcie nam naszą fontannę !!! ANKIETA

maciek napisał:
Jak wyglądały alejki z asfaltem powypychanym przez korzenie drzew? Czy, fontanna pełna śmieci i butelek. Czy był to piękny widok?

Dziwie się topie Maćku, że tak napisałeś.

Zacznijmy od tego, że obecnie mamy pewną instytucję, która zwie się Straż Miejska. To po pierwsze. Po drugie - na rogu Farnej jest zamontowana obrotowa kamera, z której obraz płynie do siedziby policji, dlatego też uważam, że widoku śmieci i pijaczków byśmy raczej w tym miejscu nie uświadczyli.
A sama fontanna, o ile byłaby stylowa, nadałaby niewątpliwie temu reprezentacyjnemu miejscu Łomży jeszcze więcej uroku...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddajcie nam naszą fontannę !!! ANKIETA

Autor: Ptysiu80 (---.lom.netster.pl)
Data: 16-01-07 18:42
napisał:
"Zacznijmy od tego, że obecnie mamy pewną instytucję, która zwie się Straż Miejska. To po pierwsze. Po drugie - na rogu Farnej jest zamontowana obrotowa kamera, z której obraz płynie do siedziby policji, dlatego też uważam, że widoku śmieci i pijaczków byśmy raczej w tym miejscu nie uświadczyli.

Dziwię się Tobie Ptysiu80, że tak napisałeś (to riposta, dotycząca zwrócenia uwagi Maćkowi).

Nie odwiedzasz wogóle Starego Rynku?? Jeszcze podczas ostatnich ciepłych dni jesiennych parkując przed samym ratuszem byłem świadkiem jak wiele par meneli, trójek, czwórek wesoło siedzi sobie naokoło klombów i obciągają flaszki bezpośrednio z gwinta. W dupie mają władze miejskie, kamery, policję i Straż Miejską. Tyle się ich boją - ile Ty policji na meczach piłkarskich.

ADALL

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddajcie nam naszą fontannę !!! ANKIETA

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddajcie nam naszą fontannę !!! ANKIETA

prędzej na środku ten pomnik Bielickiej wybudują niż tą fontannę

a żulom nic nie zrobią bo policja nie ma czasu ich spisywać a strażnicy miejscy się ich poprosu boją, wolą wypisywać mandaty za złe parkowanie

wogóle czyj to był pomysł żeby rozebrać tą starą fontannę??



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddajcie nam naszą fontannę !!! ANKIETA

mam propozycję dotyczącą fontanny:

Jeleń skaczący przez głazy a z pyska tryska mu woda. To otoczone stylowym murkiem lub kutym ogrodzeniem wysokości około 50 cm. MIędzy ogrodzeniem a samą fontanną byłby klombik. Wokół fontanny rozstawiono by ławeczki. ;)

Mielibysmy i fontanne i element nawiązujący do historii miasta i miejsce gdzie mozna by się na chwilę zatrzymać ;))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddajcie nam naszą fontannę !!! ANKIETA

ADALL: w moim poście odnośnie Maćka nie było ani cienia złośliwości. A twoje ostatnie zdanie tyczące sie mojej osoby było bardzo nie na miejscu...


Ogólne cały temat dedykuję naszym rajcom miejskim. Może wezmą pod uwagę tak zwany "głos ludu"...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddajcie nam naszą fontannę !!! ANKIETA

jak najbardziej

A

MONIA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddajcie nam naszą fontannę !!! ANKIETA

Ptysiu80: Sorry. Faktycznie bezpodstawnie zamieściłem niefrasobliwie tą uwagę.
Myśląc logicznie (nawiązuję do mojego postu):

cyt: "przed samym ratuszem byłem świadkiem jak wiele par meneli, trójek, czwórek wesoło siedzi sobie naokoło klombów i obciągają flaszki bezpośrednio z gwinta. W dupie mają władze miejskie, kamery, policję i Straż Miejską.

Panie Prezydencie, gdzie wymienione wyżej służby. Za co im Pan płaci ??

ADALL

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddajcie nam naszą fontannę !!! ANKIETA

A - zdecydowanie!!! Fontanna i dużo zieleni ( drzewka i trawniki ). Co do tzw. " żuli " to oni tam byli, są i będą, tyle tylko, że jeśli dobrze pamiętacie to oni zawsze mieli i mają swoją metę pod filarami, na skwerek to żadko wpadali bo się wstydzili. Zza filarów filowali, żeby jakiegoś znajomka upatrzeć po przysłowiowego piątaka na jabola. Po za tym nie są tacy straszni :). Skwerek powinien być, a od imprez jest miejsce na Zjeżdzie. Tam powinno się obchodzić Nowy Rok i inne imprezy. Zawsze tak było za dawnych czasów. Ktoś tu pisał o ogródkach piwnych, być może jeden, który jest co roku powinien być, ale nie więcej. Mówicie o żulach ze starego rynku, a czy w tych ogródkach jest inaczej w godzinach wieczornych ? Sam byłem świadkiem jak w pobliską bramę wyskakiwali kolesie żeby się odlać komuś pod drzwi, może mi ktoś powie jak takich nazwać? Pamiętajcie również, że do okoła mieszkają ludzie, dużo ludzi starszej daty i im też spokój by się przydał czasem. Może łatwiej wyobrażnie wam pobudzę - więc wyobrażcie sobie u siebie, pod swoimi domami, blokami takie ogródki piwne ? MOże nie jeden byłby kontent z takiego obiektu pod swoim blokiem - rzut beretem na browca, w drodze powrotnej odpryska się pod klatką itd. itp. Jestem urodzony w tym mieście, a korzenie moje sięgają tu kilku pokoleń. Dobrze pamiętam tamte czasy i skwerek, nie było tak żle, a napewno nie gorzej niż obecnie wygląda to miejsce ( plac czerwony, lądowisko itp. bardzo pasujące nazwy ). Wówczas mogłoby też być porządnie gdyby o to dbano. Gdzie dzisiaj ma się zatrzymać matka z dzieckiem, która się wybrała z nim np. na lody, czy jakikolwiek starszy człowiek? Tylko nie mówcie, że usiądzie pod parasolem przy lodziarni gdzie wiecznie nie ma miejsca w sezonie ( 5 - 6 krzeseł - i atrakcja betonowa do okoła). Pobudżcie wyobrażnie swoją troszeczkę. Ci co chcą ogódków piwnych, niech im zrobią na dawnej muszli ( blisko do rzeki - wyżygać i odlać się można ) Popatrzcie na te foty, które wrzucił Ptysiu80 ( dzięki ci za to dobry człowieku :) ), czyż nie wyglądało to lepiej jak obecnie. Wielu z was obecnych na tym forum nie ma zapewne jeszcze własnych rodzin, ale kiedyś będziecie mieli dzieci, zechcecie wyjść na rynek, usiąść w cieniu z gazetką, a dzieciaki będą szalały do okoła fontanny ( tak właśnie było kiedyś ). Mam nadzieję, że doczekam jeszcze poprzedniej formy starówki. Oczywiście coś nowego, innego wyglądem ( fontanna, alejki )jak poprzednie. Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddajcie nam naszą fontannę !!! ANKIETA

dziekuje za wspomnienia Ptysiu80 pamietam ze jak bylem malym brzdacem w latach 80 to sie chodzilo na lody i siadalo sie na lawce w parku przy fontannie. na pewno jakies lawki z drzewkami by sie tam przydaly, a fontanna :) jakas nowsza czyli B

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddajcie nam naszą fontannę !!! ANKIETA

Zdecydowanie A ! ! !
Do tych co chcą tzw. ogródków piwnych. Przecież jest ich sporo w tzw. Centrum Wiejskim ( Statoil i okolica ), czy nie można się tam udać żeby spożyć piwko ? Stary Rynek powinien być wizytówką miasta, oazą wypoczynku i relaksu, a tak właśnie kiedyś było. To, że w ostatnich latach fontanna była zdezolowana i miała formę taką a nie inną to.... była inna epoka i wszystko wyglądało inaczej. Alejki wypaczone przez korzenie to już co innego, trzeba o to dbać poprostu!
Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddajcie nam naszą fontannę !!! ANKIETA

B - też by było fajne, z zielenią oczywiście ( drzewka, trawniki ).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddajcie nam naszą fontannę !!! ANKIETA

a kiedy wogóle przerobili tą fontannę na plac czerwony bo pamiętam ją jeszcze ale nie pamiętam kiedy ją rozwalili??

i wie ktoś może kiedy tą fontannę zbudowali??



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddajcie nam naszą fontannę !!! ANKIETA

Tak było...







A jak jest teraz ? Każdy widzi...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddajcie nam naszą fontannę !!! ANKIETA

Śledząc już od dłuższego czasu dyskusje w tym jak i innych o podobnej tematyce wątkach, postanowiłem też wetknąć tu swoje dwa centy ...

Oczywiscie, że obecny wygląd Starego Rynku daje dużo do życzenia i bardzo by sie przydała tu jakaś generalna rekonstrukcja (z fontanną lub bez). Ponieważ nie pamiętam czasów tej fontanny, więc nie będę sie wypowiadał na jej temat.
Kiedyś ubolewałem tu też nad stanem tej hali targowej i nad tym co tam się 'działo'. Ucieszyłem się więc bardzo na wiadomość, że wreszcie zaprzestano tam z tym prymitywnem i 'antyhigienicznym' sposobem sprzedaży drobiu i mięsa. Wreszcie krok we wlasciwym kierunku, myslę sobie, ale dobrze by było żeby na tym nie zaprzestać. Bo, czyż aż nie prosi się aby powstała tam jakaś 'na poziomie' czy z prawdziwego zdarzenia restauracja? Ot, np. taki 2-giej lub 3-ciej kategorii 'establishment'/lokal, gdzie można by było od czasu do czasu po prostu dobrze tam zjesc i kulturalnie i 'w atmosferze' spędzić wieczór w gronie przyjaciół, a poza tym móc urządzić tam jakieś przyjęcie (komuni

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddajcie nam naszą fontannę !!! ANKIETA

Śledząc już od dłuższego czasu dyskusje w tym jak i innych o podobnej tematyce wątkach, postanowiłem też wetknąć tu swoje dwa centy ...

Oczywiscie, że obecny wygląd Starego Rynku daje dużo do życzenia i bardzo by sie przydała tu jakaś generalna rekonstrukcja (z fontanną lub bez), a ponieważ nie pamiętam czasów tej byłej fontanny, więc nie będę wypowiadał się na jej temat.
Kiedyś ubolewałem już tu nad stanem tej hali targowej i nad tym co tam się 'działo'. Ucieszyłem się więc bardzo na wiadomość, że wreszcie zaprzestano tam z tym prymitywnem i 'antyhigienicznym' sposobem sprzedaży drobiu i mięsa. Wreszcie krok we wlasciwym kierunku, myslę sobie, ale dobrze by było żeby na tym nie zaprzestać. Bo, czyż aż nie prosi się aby powstała tam jakaś 'na poziomie' czy z prawdziwego zdarzenia restauracja? Ot, np. taki 2-giej lub 3-ciej kategorii 'establishment'/lokal, gdzie można by było od czasu do czasu po prostu dobrze zjesc i kulturalnie i 'w atmosferze' spędzić wieczór w gronie przyjaciół, a takze móc urządzić tam jakieś przyjęcie (komunię, chrzciny, zaręczyny, itp.)?
Nawet nie mając całkowitego rozeznania obecnej tam sytuacji, śmiem twierdzić, że takiego lokalu jest nam w Łomży brak i jestem niemal pewien, że w miescie o pokroju Łomży na pewno dało by się taki lokal utrzymać.

Idąc dalej tym tokiem - czy w Łomży isnieje sklep lub piekarnia gdzie można kupic tzw. 'bagels' (dla niewtajemniczonych - to takie 'żydowskie' bułeczki w kształcie obwarzanków - b. popularne np. tu, w Stanach). Jesli nie, to następna 'idea' na biznesik i ... może nawet na tym rynku?
Ja wiem, ja wiem - zaraz ktos może wytknie, że w Łomży takie coś nie zda egzaminu, ale ja jestem zdania, że po pewnym czasie sukces na pewno gwarantowany - spójrzcie tylko na obecną popularność np. 'pizzy' - tak w Łomży , jak i w calym kraju.

Wracajac do tematu - choć kwestia rynku jest ważna i na pewno zasługuje na uwagę, dziwię się bardzo i nawet boli mnie to, że jakoś ostatnio całkiem zapomniano o sprawie zagospodarowania nabrzeża Narwi. Taaak, tak - mówilo się o tym dość głośno i obszernie (aczkolwiek b. krótko) jakiś rok czy dwa temu, ale szybko jakoś ten temat wygasł. A wielka szkoda. Bo wg mego zdania powinno wałkować się ten temat aż do bólu i pchać tą sprawę naprzód ile się tylko da, gdyż to chyba jedno z ważniejszych rozwiązań ekonomicznego rozwoju naszego miasta. Dla odmiany - jesli chodzi o rynek, to oprócz poprawy walorów turystycznych tej dzielnicy miasta i udostępnienia następnego miejsca rozrywki i wypoczynku jego mieszkańcom, jakie na pewno taka nowa szata tego rynku by przysporzyła, to jednak nie do porównania byłoby to wszystko do tej ogromnej szansy rozwoju ekonomicznego, jaki bezwzgęldnie by przyniosło odpowiednie zagospodarowanie tych terenów nad Narwią.

I jesli kolejne apele mieszkańcow Łomży o odnowę Ich Starego Rynku zostaną nadal ingorowane przez władze miasta, co równało by się z następną przetrwonioną okazją na poprawę chociażby estetyki tego skweru, to takie ciągłe zaprzepaszczanie szans zagospodarowania nabrzeża Narwi zakrawa na, no cóż - karygodność!

A tak nawiasem, dodam, że kilka już lat temu ubolewałem na tym forum także nad tym opłakanym stanem stadionu ŁKS-u. No i zobaczcie - w końcu widać, że coś tam się wreszcie dzieje! Podobnie było z tą halą tagową - i następne pozytywne wyniki (jak gdyby ktoś mnie tam słuchał? ...:D).

Kto wie? Może wreszcie ruszy się coś i nad Narwią?

Tylko (Broń Boże) proszę nie posądzać mnie tu zaraz o jakąś zadufałość. Bo co to, to na pewno nie.

Pozdrawiam, wychu
PS. Sorry za dlugosc tego postu i ... jakiekolwiek byczki.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddajcie nam naszą fontannę !!! ANKIETA

To był początek...



...a to już pod koniec :)





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddajcie nam naszą fontannę !!! ANKIETA

Ptysiu80 jak można się z Tobą skontaktować, chodzi mi o ewentualny e-meil ? Tak naprawdę to miałbym prośbę związaną z tymi fotkami ( widzę, że posiadasz ich trochę ), czy mógłbyś mi podesłać ich trochę ( te stare właśnie widoczki, fotki ) ?
Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddajcie nam naszą fontannę !!! ANKIETA

hehehe tez juz o tym myslałem. hmmmm wiem kto w Łomzy kolekcjonuje stare pocztówki ;)) chetnie obejrzałbym te kolekcję ;))

Pysiu nie masz ty na Farnej przypadkiem jakiegos inetresu ... ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddajcie nam naszą fontannę !!! ANKIETA

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddajcie nam naszą fontannę !!! ANKIETA

A

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddajcie nam naszą fontannę !!! ANKIETA

BBBBB jednym słowem fontanna wdzien i wnocy stylowe laweczki. stylowe lampy , granit , stylowe kwietniki, troszke zieleni , miejsce na 2 ogródki dla konkurencyjnosci, restauracja w hali targowej zamiast sklepu budowlanego i miesnego , odnowiona darmowa toaleta dla mieszkańców i bywalców ogródków ( oznaczona mało kto wie ze tam ona wogule jest) no i dla dopełnienia kontrastu cala ul. długa z bruku jak farna w jednym pozniomie bez krawenżników . Moim zdaniem to by było piekne doepełnienie naszego miasta do oczywiscie zagospodarowanych nadrzeczy narwi koszt inwestycji ogromy ale zwróciłby sie szybko . a szczególnie jakby jeszcze zrobic zalew miedzy mostami zagłowki bary restauracje plaża laweczki zejscie nadrzeke schodami lub kapucycynską PIEKNA PERSPEKTYWA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddajcie nam naszą fontannę !!! ANKIETA

A

-------------------------------------------------------------------------------------------
Jestem jedną z tych osób , które potrafią manipoluwać twoim czasem.
Wiesz dlaczego?Bo tracisz go czytając mój podpis , który nie ma wogóle sensu.
1:0 dla Mnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddajcie nam naszą fontannę !!! ANKIETA


Ptysiu80 jak można się z Tobą skontaktować, chodzi mi o ewentualny e-meil ? Tak naprawdę to miałbym prośbę związaną z tymi fotkami ( widzę, że posiadasz ich trochę ), czy mógłbyś mi podesłać ich trochę ( te stare właśnie widoczki, fotki ) ?
Pozdrawiam.


Po prostu wpisz na allegro.pl w wyszukiwarce Łomża i kliknij z lewej strony na pocztówki. Co kilka dni/tygodni pojawiają się prawdziwe rarytasy. :)

Pozdro.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddajcie nam naszą fontannę !!! ANKIETA

A

www.level6.yoyo.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddajcie nam naszą fontannę !!! ANKIETA

mój pomysł jest taki władze powinny zwrócić się do mieszkańców po to by oni zaproponowali jakiś projekt ,wiekszość z nas bywało tu i ówdzie i widzało nie jedną fontannę to są miejsca reprezentacyjne i nowoczesne dobrze oświetlone i z przeznaczeniem na wypoczynek także wieczorny ,takie miejsce powinno być punktem centralnym miasta ,a nie jak dotej pory zbiorowiskiem parkingów na których miasto robi pieniadze nie dajac w zamian nic

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddajcie nam naszą fontannę !!! ANKIETA

Tak więc nowa fontanna będzie usytuowana u zbiegu ulic Długa/Farna.

Źródło: 4lomza



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddajcie nam naszą fontannę !!! ANKIETA

A - TAK, wraz z nowoczesną wersją fontanny Łomża zyskałaby kolejne ciekawe miejsce do wypoczynku

ŁKS ŁKS ŁKS ŁKS ŁKS ŁKS ŁKS ŁKS ŁKS ŁKS ŁKS ŁKS ŁKS ŁKS ŁKS

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddajcie nam naszą fontannę !!! ANKIETA

...a link do źródła można prosić?

_____________________
Kefas

"Bo im tylko o to chodzi
Abyś sam sobie szkodził
Abyś sam nie mógł myśleć
Abyś sam nie mógł chodzić"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddajcie nam naszą fontannę !!! ANKIETA

A!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddajcie nam naszą fontannę !!! ANKIETA

A

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddajcie nam naszą fontannę !!! ANKIETA

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
AAAAAAAAAAAAAAAAA
AAAAAAAAAAAAAA
AAAAAAAAAA
AAAAAAAAAAAAAAAAAA
AAAAAAAAAAAAA
AAAAAAAAA
AAAAAAA
AAAAA
AAA
AA
A

:P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddajcie nam naszą fontannę !!! ANKIETA

a:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddajcie nam naszą fontannę !!! ANKIETA

A:) tylko bez przesady z tą zielenią, aha i iluminacja nocna tez by sie przydała:)

Wogóle czy ktoś był w OLsztynie na Starym Rynku, może nasz jest troche mniejszy ale jakąś podobna atmosferę można by było stworzyć:) a przedewszystkim wywalić te parkingi wokół rynku, włącznie z ulicami wokół rynku, Dworną i Długą też zamknąc dla ruchu zrobić deptak :)

Fiku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddajcie nam naszą fontannę !!! ANKIETA



C

- obecny charakter Starego Rynku pozwala na zrobienie tam jakiejś imprezy, jeśli na środku postawią fontannt to tylko gołębie i pijaczki będą tam przesiadywać , a cała starówka dalej ograniczać się będzie tylko do tego miejsca....

- fontanna owszem ale w innym miejscu np. w okolicach ul. sienkiewicza - na pl. J.P.II lub po drugiej stronie / obecnie jest tam "dziki parking"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddajcie nam naszą fontannę !!! ANKIETA

Wogóle fontanna to fajna rzecz powinni je wszędzie gdzie sie da stawiać, np zamias bezsensownych POMNIKÓW na które tylko ptaki fajdają!

Na przykład ładnie by wygladfała taka dóża okazała fontanna na rądzie SOLIDARNOŚCI, zamiast tej sterczacej kamerki... bo pewnie tylko czekac kiedy postawią jakiś pomnik SOLIDARNOŚCI...

Fiku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddajcie nam naszą fontannę !!! ANKIETA

nowatorska fontanna bez obecnej hali i ławeczek przy drzewkach

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddajcie nam naszą fontannę !!! ANKIETA

A
widząc zapał radnych z Łomży to biedronkę tam szybciej zobaczymy a nie drzewko czy fontannę
pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddajcie nam naszą fontannę !!! ANKIETA

JASNE ŻE A

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddajcie nam naszą fontannę !!! ANKIETA

Tylko i wyłącznie "A"

A tak swoją drogą to Łomży potrzeba nie 1 fontanny,a kilku, można by było zrobić na przykład szereg fontann w pewnym miejscu, {np. 3} oddzielające się jedna od drugiej jakimiś ogródkami piwnymi, budkami z lodami, lub czymś podobnym. Często takie coś widać w innych, większych miastach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddajcie nam naszą fontannę !!! ANKIETA

A A A Allle i co to da ten post poza spamem ??!!



________
Malachit



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddajcie nam naszą fontannę !!! ANKIETA

A bez tego otoczenia zieleni

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddajcie nam naszą fontannę !!! ANKIETA

A

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddajcie nam naszą fontannę !!! ANKIETA

A

Nasza

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddajcie nam naszą fontannę !!! ANKIETA

a ale bez tej zieleni niee zryta faza.... ale co to da ze zaglosujemy sobie tu ;/

Nieupoważnionym wstęp wzbroniony ;D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddajcie nam naszą fontannę !!! ANKIETA

A

...Po drugie szacunek lojalność po pierwsze...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddajcie nam naszą fontannę !!! ANKIETA

AAAAAAA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddajcie nam naszą fontannę !!! ANKIETA

A - TAK, wraz z nowoczesną wersją fontanny Łomża zyskałaby kolejne ciekawe miejsce do wypoczynku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddajcie nam naszą fontannę !!! ANKIETA

A i do tego jakis stały patrol policji lub straży miejskiej aby szybko usuwac ztaktą "pijaczków" i innych nieporoszonych gości

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddajcie nam naszą fontannę !!! ANKIETA

A!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddajcie nam naszą fontannę !!! ANKIETA

Kolejne zdjęcia:







Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddajcie nam naszą fontannę !!! ANKIETA

Sadze, ze A bedzie na miejscu...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddajcie nam naszą fontannę !!! ANKIETA

A.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddajcie nam naszą fontannę !!! ANKIETA

A
ale każdy to olewa (to znaczy władza)

------------------------------------------------------
Pzdr. dla normalnych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddajcie nam naszą fontannę !!! ANKIETA

A

BACA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddajcie nam naszą fontannę !!! ANKIETA

Zdecydowanie jestem za A. Wielu w tym poście wspomniało o pijaczkach i menelach przesiadujących wcześniej, ale z tego co widać co władza zrobiła to też o nich nie zapomniała. Wokół są mniejsze drzewka, lecz również z ławeczkami dla nich, naprzeciw usadowiona straż miejska, która też to olewa. Ponadto 2 kamery z monitoringu, na hali i przy Farnej, ale po cóż sobie mają zawracać głowę ludzie z monitoringu. Taki element był i zawsze będzie, chyba że przekształcą to na lotnisko to ich może wystraszy, lecz uprzednio była zieleń no i fontanna, która ma z pewnością wielu zwolenników. Może komuś ładniej wyglądają, jak to mówią czerwony plac i ogródki piwne. Więc tak nasza władza robi kasę. Ktoś zaprojektował i za tą kasę wyremontował sobie mieszkanie, podstawiona firma wykonała projekt, za co kupiła sobie działkę z domem na Helu, a wy tu rozpaczacie jak wykonać kolejny poroniony pomysł, by znowu komuś nabić kieszeń. Mi w ogóle się nie myśli, by obciąć więcej gałązek z drzewka, bo mi zaraz mandat dołożą czy jakieś kolegium, a tu wyrąbali cały park i jeszcze wzięli kasę za to, szkoda słów. Pozdro wszystkim na forum.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddajcie nam naszą fontannę !!! ANKIETA

A

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddajcie nam naszą fontannę !!! ANKIETA

tez jestem zdecydowanie za A tylko powiedzcie mi co daje ta ankieta czy co koliwek to zmieni

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddajcie nam naszą fontannę !!! ANKIETA

A A A A A A ....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddajcie nam naszą fontannę !!! ANKIETA

AAAAAAAAAAAAA!!!!
A - TAK, wraz z nowoczesną wersją fontanny Łomża zyskałaby kolejne ciekawe miejsce do wypoczynku
I to zdecydowanie A Świetny pomysł ,swietne stare zdjęcia! Jestem za!!

Pomysłowo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddajcie nam naszą fontannę !!! ANKIETA

A.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddajcie nam naszą fontannę !!! ANKIETA

AAAAAAA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddajcie nam naszą fontannę !!! ANKIETA

Skoro prawdziwi Łomżyniacy mówią "A",to co robią ci durnie w ratuszu?
Pakują walizki?

Kokosz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddajcie nam naszą fontannę !!! ANKIETA

A mi sie wydaje ze to sprawka firmy produkujacej kostke brukowa, chcieli sie wypromowac i trzasneli caly rynek za darmoszke

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddajcie nam naszą fontannę !!! ANKIETA

A - TAK, wraz z nowoczesną wersją fontanny Łomża zyskałaby kolejne ciekawe miejsce do wypoczynku, MOZE TYLKO BEZ KRZAKÓW ZIELEŃ MOZE POZOSTAĆ TAK JAK JEST. PRAWDA TEŻ TAKA, ZE RÓWNIEŻ SŁYSZAŁAM O TYM IŻ MA BYĆ FONNTANA- ALE CZY DO TEGO DOJDZIE?? SPRAWA UCICHŁA OD JAKIEGOŚ CZASU.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddajcie nam naszą fontannę !!! ANKIETA

[size=20]A[/size]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddajcie nam naszą fontannę !!! ANKIETA

A :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddajcie nam naszą fontannę !!! ANKIETA

Jasne ze AAAAAAA !!! Ten kto zrobił ten okropny wygląd nszego starego rynku miał nasrane w głowie!!!! Obok jest teraz lodziarnia, człowiek nie ma gdzie przysiasc i spokojnie zjesc tego loda bo niby gdzie siadac? pod drzewkiem czy na betonowych murkach???? bez sensu!!!! Powinni zrobic wyglad rynku taki jak był kiedys!!! było na prawde pięknie, fontanna, zieleń, kwiaty, do okoła ławeczki!!!! CUDO!!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddajcie nam naszą fontannę !!! ANKIETA

A

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddajcie nam naszą fontannę !!! ANKIETA

A ;) fajnie byłoby..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddajcie nam naszą fontannę !!! ANKIETA

Bylo pieknie na h.. komu taki plac betonowy na przemowienia maja muszle na Zjezdzie niech tam pi...... do woli tu niech wroci FONTANNA z iluminacja swietlna bylo by cos pieknego i atrakcja .

Dziad

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddajcie nam naszą fontannę !!! ANKIETA

A!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddajcie nam naszą fontannę !!! ANKIETA

Co powiecie na taką koncepcję?



- posadzki z kostki bazaltowej,

- zmiana wyglądu i funkcji hali targowej (salon wystawowy, restauracja, z niewielkim tylko ciągiem handlowym), zmiana posadzki i infrastruktury zieleni (niskie, maksymalnie do wysokości 4 m lipy drobnolistne, co pozwoli odsłonić pierzeje) oraz rewitalizacja pierzei rynku.

- W centrum placu powstanie fontanna, gdzie podobnie jak w istniejącej już minifontannie, woda tryskać będzie wprost „z kostki”. Będzie jednak znacznie wyższa, do 6-8 metrów, kolorowo iluminowana, a w określonej porze każdego letniego wieczoru odbywać się tu będzie widowisko „światło – dźwięk”.

- będzie niewysoki pomnik Księcia Janusza I Mazowieckiego, który nadał Łomży prawa miejskie

:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddajcie nam naszą fontannę !!! ANKIETA





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddajcie nam naszą fontannę !!! ANKIETA

zdecydowanie A
tylko żeby nie zrobili czegoś równie paskudnego jak na ul. Długiej

:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddajcie nam naszą fontannę !!! ANKIETA

A! ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddajcie nam naszą fontannę !!! ANKIETA

O :)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddajcie nam naszą fontannę !!! ANKIETA

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAa
http://urlik.pl/ustawka/

El cóndor pasa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddajcie nam naszą fontannę !!! ANKIETA

"A"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddajcie nam naszą fontannę !!! ANKIETA

A

Pjotr

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddajcie nam naszą fontannę !!! ANKIETA

gdzie jest nasz fontanna?
Oddajcie ją nam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddajcie nam naszą fontannę !!! ANKIETA

To były czasy ..... hmmm
szkoda że już nie wrócą
jesli by to coś pomogło
to jeż obstawiam A

Nie Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddajcie nam naszą fontannę !!! ANKIETA

AAAAAA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddajcie nam naszą fontannę !!! ANKIETA

Zdecydowanie D. Większość z Was nie pamięta tej wątpliwej jakości ozdoby Starego Rynku. Od początku powstania Łomży był to zawsze rynek, a nie skwer. I niech tak pozostanie. Obecnie planowana jest przebudowa Starego Rynku, ( m.in. pomnik ks. Janusza I, wymiana polbruku na kostkę bazaltową)





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddajcie nam naszą fontannę !!! ANKIETA

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddajcie nam naszą fontannę !!! ANKIETA

Dodajcie odpowiedź F: zamiast zasranej fontanny, którą i tak byśmy odwiedzili raz w miesiącu wolimy remonty dróg i wykładanie kostki na chodnikach wokół swoich bloków



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddajcie nam naszą fontannę !!! ANKIETA

no pewnie ,że A. ale no masakra... jak kiedyś bosko było a teraz zrobili plac wyłożony kostką na ktory jak gorąco nie da sie wejsc bo jest jak na patelni...

;p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddajcie nam naszą fontannę !!! ANKIETA

AAAAAA I JESZCZE RAZ A!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddajcie nam naszą fontannę !!! ANKIETA

Jednak czytają co piszemy :)

http://www.4lomza.pl/index.php?wiad=20287

Zdjęcia koncepcji rynku nie mogli podać ale jedno dodałem na górze.

Jednak stary pomysł piramidy na starym rynku byłby chyba najlepszy hehe



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddajcie nam naszą fontannę !!! ANKIETA

proste ze powinni cos zrobic na starym rynku,to centrum miasta, i nasz ryneczek w porownaniu z innymi w innych miastach nie jest za ladny ... ;/ powinna byc jakasz wieksza fontanna i jakies fajne oswietlenie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddajcie nam naszą fontannę !!! ANKIETA

A!!!!!!!!!!!!!


w dzisiejszych czasach problem pijaczków byłby rozwiązany. Mamy straz miejską;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddajcie nam naszą fontannę !!! ANKIETA

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

A pijaczkow i reszty meneli niech pilnuje straz miejska, ktora ma swoja siedzibe dokladnie na starym rynku, moze mniej by sie czepiali zaparkowanych samochodow...

A moze zrobic taka ankiete na papierze i zebrac podpisy wsrod mieszkancow Łomży i skierowac ja w jakies odpowiednie miejsce? Niedlugo wybory moze jakis nowy prezydent chcialby zebrac troche glosow ;))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddajcie nam naszą fontannę !!! ANKIETA

A

Pomysłowo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddajcie nam naszą fontannę !!! ANKIETA

jak najbardziej A

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddajcie nam naszą fontannę !!! ANKIETA

Koniecznie A :D !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddajcie nam naszą fontannę !!! ANKIETA

A.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddajcie nam naszą fontannę !!! ANKIETA

A bezwzględnie

Pifpaf

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddajcie nam naszą fontannę !!! ANKIETA

A !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddajcie nam naszą fontannę !!! ANKIETA

AAAAAAAAAAAAAA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddajcie nam naszą fontannę !!! ANKIETA

kiedyś to była fontanna, a teraz???? to coś co "sika" wodą nazywa się fontanną i płaci kupę kasy za projekt i wybudowanie tzw. "fontanny"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddajcie nam naszą fontannę !!! ANKIETA

a !!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddajcie nam naszą fontannę !!! ANKIETA

"A"-kurat oddadzą...he

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org