czwartek, 09 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Ciach ceny w TESCO

Promocja w TESCO TO NABIJANIE LUDZI W BUTELKĘ....wczoraj kupiłem melona galia w Tesco w promocji,która nie była oczywiście promocją ,ale trudno to też nazwać oszustwem ,a jedynie sprytną sztuczką.Pierwotna cena za owoc to około 6zł cena promocyjna to 2,90,ktoś zapyta czego się czepiam,tyle tylko ,że pierwsza cena była chyba za 1kg( w Lidlu kosztuje nawet niecałe 5 zł kilogram ) ,a druga 2,90 za sztukę (melon waży około 0,5 kg ) w sumie za dwa melony w Tesco zapłaciłem 6 zł.DZisiaj w lidlu na wagę za jednego melona 3 zł....Sprytne pijarowsko ale ludzie nie są głupi i liczyć umieją......Gdyby ktoś pytał dlaczego polazłem do Tesco to tylko dlatego,że Lidl w niedzielę do 18.....Zresztą chodzi o sam fakt nieuczciwej reklamy a może ja czegoś nie rozumiem w tej promocji?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ciach ceny w TESCO

ok, w zyciu tam melona nie kupie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ciach ceny w TESCO

ściema wszystko tańsze lub droższe o 10 groszy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ciach ceny w TESCO

No tak, oszukiwać nie mogą, ale jak zwykle znajdzie się sposób na naiwnych albo spieszących się. Całe to tesko wcale nie jest takie tanie, jak się spodziewaliśmy...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ciach ceny w TESCO

wszystkie promocje w Tesco to kpina i nabijanie ludzi. Pójdzie człowiek do Kauflanda i tam takie same cenny bez promocji :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ciach ceny w TESCO

ja osta tnio żem kupsiuł żel pod prisnic za 3,6:-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ciach ceny w TESCO

nie pasuje? nie kupuje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ciach ceny w TESCO

Heniek nie narzeka



nie mogę powiedzieć,że nie wiem
ale wiem,że powiedzieć nie mogę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ciach ceny w TESCO

a po co Ci trzy melony?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ciach ceny w TESCO

Tesco to lipa
na całym świecie angloski sklep nie jest tani. a promocje o kant dupy.
np dzis w lidlu coca cola 2l 1f /szt
tesco wielka promocja bo 2szt/3funty

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ciach ceny w TESCO

re...pauliska993 ......melony samo zdrowie,a galia są nieduże ,zjadam dwa dziennie.Polecam również pomelo,a wszystkim dbającym o linię ananasy.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ciach ceny w TESCO

czas wrucić do naszych osiedlowych sklepów i bazarów przynajmiej podatki zostają w mieście a nie wypływają za granice czas na pobudkie

sport to zdrowie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ciach ceny w TESCO

a czemu płacić drożej w osiedlowych? Za kameralność obsługi? Bo towar taki sam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ciach ceny w TESCO

Właścicielem Tesco jest Indyjskie consorcium. Wszystko co indyjskie, nawet jaguar traci na jakości i zaufaniu klienta

Dzeyson

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ciach ceny w TESCO

Hm...Kiedyś to zazwyczaj czytałam te gazetki papierowe co wrzucają w skrzynki, ale ostatnio jak chcę sprawdzić sobie wyprzedaże w Tesco to wbijam na portal www.tesco.okazjum.pl. Tu mam aktualne zniżki w wersji cyfrowej. Proste i wygodne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ciach ceny w TESCO

malo tego my non stop nabijamy sie ze ceny wogle sie roznica z tymi na paragonie... duzo jest nie wklepanych do nabicia i trzeba zostawiac przy kase a kasierki o litosci

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ciach ceny w TESCO

Chyba w POLO najkorzystniej kupować ale też nie które tylko artykuły. Słyszałem że to Polski market ale nie wiem czy to prawda.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ciach ceny w TESCO

lewiatan jest super jak napisza tak licza bez walkow

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org