czwartek, 16 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Barman na wesele ?

Witam wszystkich forumowiczów,

Nie typowe dość pytanie mam do was. Coraz większymi krokami zbliża się moje wesele, natłok spraw ogromny, a dość nie dawno spotkałem się z artykułem o barmanach, którzy podczas wesela robią jakieś fantazyjne drinki :).

Czy słyszeliście może o barmanach pracujących podczas imprez weselnych?
Czy macie może jakieś namiary na kogoś takiego?
Czy ogólnie robi wrażenie to na gościach i warto dodatkowo wdawać pieniądze na taką usługę?
Z góry dzięki za wszystkie wiadomości :).

Z pozdrowieniami,

Zabiegany i zatroskany forumowicz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Barman na wesele ?

bylem na takim weselu, gdzie byli barmani. Serwowali driny, potem jakis tam pokaz byl. Moze to i fajne

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Barman na wesele ?

W sumie to jest jakiś pomysł. Jak goście walną parę fikołków to szybciej wyjdą :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Barman na wesele ?

Napisz maila pod ten adres mzejer@wp.pl barman godny polecenia 100% zadowolenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Barman na wesele ?

Kiedyś byłem na takim weselu z barmanem ,ale nic nie pamiętam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Barman na wesele ?

ja widzialem na weselu tych
http://weselnydrinkbar.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Barman na wesele ?

Tu masz numer 516-385-455 chłopak ma na imie Damian i jest barmanem w yamie polecam sama miałam go na swoim weselu

f

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Barman na wesele ?

Byłam na weselu gdzie za barem stał gościu, który był właścicielem 54, czy tam współwłaścicielem. Teraz z tego co mi wiadomo jest barmanem w pubie Dziewiątka. Fajna sprawa. Fajne drinki robił. Bajeczne z wyglądu i pyszne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Barman na wesele ?

a ja uważam że to kiepski pomysł. wesele kończy sie zdecydowanie szybciej, dużo więcej osób zalewa sie w trupa, więcej jest burd. mieszanie alkoholi nie wychodzi nikomu na dobre. co do kosztów to idzie mniej wódki na stołach, także opłacenie barmana i alkoholi wchodzi w to miejsce. Jestem zdecydowanie na nie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Barman na wesele ?

soul-pisałem to samo tylko krócej-;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Barman na wesele ?

Ja dobrze polewam :):)

W zalezności od tego ile który może :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Barman na wesele ?

Byłem chyba na trzech weselach, gdzie byli barmani(tyle pamiętam:P)i zawsze była kolejka do baru z 5,6 osób zawsze czekało na drinka, więc wychodzi na to, że ludziom się podoba, albo ludzie wychodzą z założenia: po prostu jest za darmo, to dlaczego nie spróbować no i stoją w kolejkach. Czy żeby więcej osób zalewało się w trupa? Nie zauważyłem, ale faktem jest, że gdy byli barmani, wesela kończyły się szybciej, nie minęło z 10 minut od podania tortu (ok 0.30) i już połowa gości opuszczała salę... Sam zresztą się zastanawiam czy u siebie na weselu nie wziąć kogoś,ale wiadomo dodatkowy koszt, a tych przy organizacji ślubu nie brakuje, poza tym wolałbym żeby goście się bawili, a nie stali w kolejkach do baru ;)

___________________________________________________________
-->>SMSy<<--

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Barman na wesele ?

Podpisuję się pod olinką, Damian dobry barman napewno nie zawiedzie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Barman na wesele ?

Duet bar Eryk i Klaudia polecam wpisz w wyszukiwarke a znajdziesz:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org