piątek, 03 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Niezależny Operator Międzystrefowy PRACA !!!

Czy ktos moze pracuje lub pracowal w tej firmiejako telemarketer??? Prosze o opinie co to za praca i czy da sie tam zarobic????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niezależny Operator Międzystrefowy PRACA !!!

jeśli nie chcesz codziennie przy goleniu z obrzydzeniem patrzeć w lustro , to nie bierz takiej roboty.

Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, póki nie poznałem internetu. (S.Lem)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niezależny Operator Międzystrefowy PRACA !!!

a pracowales tam ze sie wypowiadasz???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niezależny Operator Międzystrefowy PRACA !!!

ZLIKWIDOWAĆ FORUM ŁOMŻYŃSKIE BŁAGAM!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niezależny Operator Międzystrefowy PRACA !!!

nie ale codziennie mam do czynienia w pracy z ludźmi nabitymi w butelkę przez telemarketerów. Najczęściej są to osoby starsze , którym wciśnięto usługi lub towary , których nie potrzebują. Wg mnie taka praca to nie powód do dumy.

Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, póki nie poznałem internetu. (S.Lem)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niezależny Operator Międzystrefowy PRACA !!!

Praca moze nie jest szczytem marzen zadnego czlowieka ale czasem sytuacja zmusza bo zyc z czegos trzeba a wiadomo jak jest w lomzy z praca... do mnie tez dzwonia telemarketerzy i jestli nie jestem zainteresowana to grzecznie im dziekuje za rozmowe nikt nikogo do niczego nie zmusza.

Prosilabym o opinie osob ktore tam pracuja lub pracowali.
A tym ktorym nie podoba sie forum to po co je czytacie??? Tego nie rozumiem np. 2late2sql. Skoro chcesz likwidacji forum to po co wogle na nie wchodzisz??????????????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niezależny Operator Międzystrefowy PRACA !!!

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niezależny Operator Międzystrefowy PRACA !!!

jeżeli nie wyrobisz normy tzn(nie podpiszesz wystarczającej ilości umów) to i tak cię zwolnią.Płacą grosze a bywa że i wcale nie zapłacą.Nie polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niezależny Operator Międzystrefowy PRACA !!!

Przepraszam, jeśli piszę Ci nie to, co chciałaś przeczytać ale moja bliska osoba pracowała w takim biznesie, nie wytrzymała ciśnienia i odeszła bardzo szybko. Naciski szefostwa były tak duże, a normy tak wyśrubowane, że musiałaby sprzedawać dziewięćdziesięciolatkom internet, żeby zarobić, a nie chciała. Ty zrobisz, jak uważasz.
Pozdrawiam.

Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, póki nie poznałem internetu. (S.Lem)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niezależny Operator Międzystrefowy PRACA !!!

http://www.youtube.com/watch?v=Hx34X8QMPeU - posłuchaj sobie zanim zaczniesz super pracę :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niezależny Operator Międzystrefowy PRACA !!!

jeśli chcesz zarabiać zapraszam do siebie
sprawdzony system zarobkowania w internecie
bez naciągania kogokolwiek
bez obrzydzenia przy goleniu
skype
riandelagrange

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niezależny Operator Międzystrefowy PRACA !!!

Poszukuje osób oszukanych/okradzionych przez łomżyńskiego radcę prawnego z Łomży Zbigniewa P. Toczą się przeciwko niemu postępowania dyscyplinarne, dalej oszukuje ludzi, ukrywa się

http://www.radio.bialystok.pl/news/index/k/201/n/54459


Poszkodowanych proszę o kontakt na adres : oszukani.przez.radce@o2.pl

Z góry przepraszam że wtrącam się w każdy temat ale mój post z apelem do poszkodowanych zostaje nagminnie usuwany przez admina

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org