poniedziałek, 20 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
promocja lomzy

wedlug mnie ten klip
http://www.youtube.com/watch?v=t5d1hmET3hQ&feature=g-vrec
zrobil wieksza reklame dla lomzy nizeli super wyjazdy nastawione na super kontrakty dla lomzy wymyslone przez naszych rzadzacych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: promocja lomzy

Reklamę wśród kogo, że się tak zapytam. Gimnazjalna dzieciarnia w Łomży kasy nie zostawi - bez przesady, a poza tym 30 tys. wyświetleń to nie jest specjalnie dużo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: promocja lomzy

Żeby robić promocję, trzeba mieć co promować... Taka jest smutna rzeczywistość, że w Łomży nie ma nic takiego co by ściągnęło turystów jak magnes....


____
^_^

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: promocja lomzy

reklama?wielkie mi HALO!picie piwa po raz kolejny ukazane jako droga do "stanu wskazującego",a że to akurat łomżyńskie...hmm...?nie wiem na czym ma polegać ta reklama.

@voodoo
w temacie nie chodziło przypadkiem o jakąś tam reklamę naszego browaru,a nie o promocję miasta?



nie mogę powiedzieć,że nie wiem
ale wiem,że powiedzieć nie mogę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: promocja lomzy

@ wolny niewolnik
''zrobil wieksza reklame dla lomzy nizeli super wyjazdy nastawione na super kontrakty dla lomzy wymyslone przez naszych rzadzacych'' raczej chodzi o miasto, przynajmniej ja to tak rozumiem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: promocja lomzy

a w jaki sposób ten "klip"miałby promować miasto?garaże,na których psije sie psiwo som,w każdej miejscowości i raczej nie jest to powodem do dumu



nie mogę powiedzieć,że nie wiem
ale wiem,że powiedzieć nie mogę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: promocja lomzy

dumy:-P



nie mogę powiedzieć,że nie wiem
ale wiem,że powiedzieć nie mogę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: promocja lomzy

Właśnie dlatego nie rozumiem założyciela tematu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: promocja lomzy

"Ciepła wódka z plastikowego kubka" a tak po za tym dno i wodorosty , nie rozumiem co promuje te coś na dodatek związane z naszym miastem ? bo co piwo zobaczyłeś i ciepło się zrobiło ? ja widziałem nasz browar w Londynie i co to też ma być promocja ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: promocja lomzy

Żenujący poziom ''piosenki'' przez litość pomijam, bo jeśli już wiązać to coś z Łomżą, to jedyne jako antypromocję.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: promocja lomzy

Bez pomysłu i wyobraźni, po prostu nieudacznicy.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: promocja lomzy

w sumie to"sztuka"co te coś miałoby promować:browar czy miasto.w obu przypadkach to dno jak wyzej napisał kolega,a napisał wyżej,bo stał na palcach ;-)



nie mogę powiedzieć,że nie wiem
ale wiem,że powiedzieć nie mogę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: promocja lomzy

wymieniają tam kilka różnych marek piw ,a że Łomża jest coraz bardziej rozpoznawalna w Polsce to ją wymieniają...,promocja najlepsza to chyba przez sport jak ŁKS Łomża,ale powinna być wyższa liga!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: promocja lomzy

Poszukuje osób oszukanych/okradzionych przez łomżyńskiego radcę prawnego z Łomży Zbigniewa P. Toczą się przeciwko niemu postępowania dyscyplinarne, dalej oszukuje ludzi, ukrywa się

http://www.radio.bialystok.pl/news/index/k/201/n/54459


Poszkodowanych proszę o kontakt na adres : oszukani.przez.radce@o2.pl

Z góry przepraszam że wtrącam się w każdy temat ale mój post z apelem do poszkodowanych zostaje nagminnie usuwany przez admina

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org