niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
zezowaty Środa Kolno UP godzina (

STAW SIĘ NA TEN KURS WIRTUALNY :))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zezowaty Środa Kolno UP godzina (

Ty to masz zacięcie, prawie poetyckie;-)

„ Kto nie szanuje i nie ceni swej przeszłości,
Nie jest godzien szacunku teraźniejszości,
Ani prawa do przyszłości.”

Józef Piłsudski

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zezowaty Środa Kolno UP godzina (

Haha niby dorośli ludzie, a jak dzieci... Weźcie się przenieście gdzieś z tą waszą pseudo wojną, bo to się śmieszne powoli robi ;D.

Piszę poprawnie po polsku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zezowaty Środa Kolno UP godzina (

Mniejszy a co ja ma robić? jak zezowaty ma chęć mnie zaliczyć :))) tylko nie umie okazać swoich uczuć w kulturalny sposób:))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zezowaty Środa Kolno UP godzina (



CXRSa1, DEBIL jesteś !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zezowaty Środa Kolno UP godzina (


CXRSa1 vel Andy C , powszechnie znany jako andzia c ,

Słuchaj IDIOTO , co cię napadło z tym kursem , że zacząłeś pisać takie głupoty ?
PODAJ , KIEDY I GDZIE ( tylko nie montuj postów , podaj nazwę TEMATU , datę i godzinę , aby to można było sprawdzić ) , pisałem PIERWSZY do ciebie DEBILU , na temat twojego kursu ?

___________________________________________________________

TEMAT : chłopak
Autor: CXRSa1 (176.31.202.---)
Data: 12-04-12 23:37

zezowate mendo , ormowcu miałeś mi zablokować kurs informatyki dofinansowany przez UP i co ja nadal się kształcę dzięki up a ty debilu córce nie mogłeś córce załatwić dotacji innej niż gastronomiczna:)))) czyli nadal tkwi w branży robótki ręczne:)))))

oraz .....

TEMAT : Pamięci Przemysława Gosiewskiego..
Autor: CXRSa1 (176.31.202.---)
Data: 13-04-12 00:16

zezowate sie ci tobie pozdrowienia stary ormowcu bo mi chciałeś obesraniu zablokować kurs informatyka dofinansowanego przez UP i co ormowcu tobie się nie udało:))))

____________________________________________________________

Widzisz i to są PRAWDZIWE twoje posty , które można sprawdzić w archiwum .

TO JAK ci IDZIE NA TYM KURSIE bezrobotny parobku pańszczyżniany ?

PS :

nie ciesz się jeszcze , bo muszę sprawdzić czy ty jesteś na :

Projekt :
„ E-AKTYWIZACJA MIESZKAŃCÓW MIASTA KOLNO - II EDYCJA” ,
- w tym 40 godzin kursu komputerowego ?
realizacja w okresie od 01.04.2012 r. do 31.07.2012 r.,

czy ?

Projekt :
„ Aktywność zawodowa szansą na sukces „
- czy 34 godziny kursu komputerowego ?
realizacja w okresie od 01.02.2012 r. do 31.05.2012

Powiatowy Urząd Pracy w Kolnie , zajęcia odbywać się będą w Powiatowym Urzędzie Pracy w Kolnie w sali konferencyjnej na dole , początek zjazdów 9:00
dwie grupy : 16 osób - 11kobiet , 5 mężczyzn

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zezowaty Środa Kolno UP godzina (

zezowate szczęscie jutro napisze że spałem z twoja żono i zapewne też to łykniesz:)))))))))))))))))))))))))))))))))))

http://www.google.pl/search?q=Aktywno%C5%9B%C4%87+zawodowa+szans%C4%85+na+sukces+%E2%80%9E+-+czy+34+godziny+kursu+komputerowego+%3F+realizacja+w+okresie+od+01.02.2012+r.+do+31.05.2012&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:pl:official&client=firefox-a#hl=pl&client=firefox-a&hs=CxR&rls=org.mozilla:pl%3Aofficial&sclient=psy-ab&q=Aktywno%C5%9B%C4%87+zawodowa+szans%C4%85+na+sukces+%E2%80%9E+-+czy+34+godziny+kursu+komputerowego+%3F+realizacja+w+okresie+od+01.02.2012+r.+do+31.05.2012+kolno&oq=Aktywno%C5%9B%C4%87+zawodowa+szans%C4%85+na+sukces+%E2%80%9E+-+czy+34+godziny+kursu+komputerowego+%3F+realizacja+w+okresie+od+01.02.2012+r.+do+31.05.2012+kolno&aq=f&aqi=&aql=&gs_nf=1&gs_l=serp.3...14273.16556.0.17194.6.0.0.0.0.0.0.0..0.0.6f6J63QgES8&pbx=1&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.r_qf.,cf.osb&fp=9fd2fe40af365871

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zezowaty Środa Kolno UP godzina (




andzia c , nie denerwuj się , tracisz zimną krew , czyżby to cię dotyczyło ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zezowaty Środa Kolno UP godzina (

zezowate ty tu odegrałeś rolę tresera, prawnika , psychologa , detektywa, wkleja-cza cudzych fotek:))))))))))))))

ODGRYWAJ SWOJA ROLE NADAL:))))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zezowaty Środa Kolno UP godzina (




andzia c , to GDZIE ten kurs komputerowy z PUP ( jak SAM pisałeś robisz )?

____________________________________________________________

TEMAT : chłopak
Autor: CXRSa1 (176.31.202.---)
Data: 12-04-12 23:37

zezowate mendo , ormowcu miałeś mi zablokować kurs informatyki dofinansowany przez UP i co ja nadal się kształcę dzięki up a ty debilu córce nie mogłeś córce załatwić dotacji innej niż gastronomiczna:)))) czyli nadal tkwi w branży robótki ręczne:)))))

oraz .....

TEMAT : Pamięci Przemysława Gosiewskiego..
Autor: CXRSa1 (176.31.202.---)
Data: 13-04-12 00:16

zezowate sie ci tobie pozdrowienia stary ormowcu bo mi chciałeś obesraniu zablokować kurs informatyka dofinansowanego przez UP i co ormowcu tobie się nie udało:))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zezowaty Środa Kolno UP godzina (

zezowate i bardzo dobrze że wszystko co napisze:)))))))) łykasz tylko nie zapomnij przełknąć:))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zezowaty Środa Kolno UP godzina (

Autor: CXRSa1 (176.31.202.---)
Data: 23-04-12 22:56

Mniejszy a co ja ma robić? jak zezowaty ma chęć mnie zaliczyć :))) tylko nie umie okazać swoich uczuć w kulturalny sposób:))

______________________________________________________________

CIOTO , ja bym nawet za karę cię j ....ć nie chciał !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zezowaty Środa Kolno UP godzina (

zezowate idź do pana S no wiesz o kogo chodzi u tego co byłeś z córko błagając o dotacje na rozpoczęcie działalności:)))) i się poskarż, spełnij swe groźby na mnie jak pisałeś wcześniej:))))))))

o nie będę szukał linka z tymi groźbami sam potrafisz wyszukać i wkleić:))))


TYLKO NIE POMYL MIAST BURAKU ĆWIKŁOWY ZAZNAJĄC CIEBIE MOŻESZ SIĘ POMYLIĆ:))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zezowaty Środa Kolno UP godzina (

zezowate ja nie jestem twoją żona żeby spełniać twoje wyuzdane dewiacje seksualne:))))))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zezowaty Środa Kolno UP godzina (


andzia c , nie denerwuj się , tracisz zimną krew , czyżby to cię aż tak ruszyło ?

coś w tym musi być , że zapierasz się jak żaba błota .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zezowaty Środa Kolno UP godzina (

zezowate coś w tym musi być , że zapierasz się jak żaba błota .:))))

Jak wieje u ciebie w oborze nudą to wywal ten podręcznik z kamasutro i wprowadź trochę urozmaicenia i wybierze pozycje na zezowate szczęście:))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zezowaty Środa Kolno UP godzina (


CXRSa1 , ty jesteś PARANOIKIEM , już dziesiątki razy pisałeś głupcze , że mieszkam w Konarzycach , zdecyduj się DEBILU , Konarzyce to NIE REJON działania PUP w Kolnie !

To GDZIE w końcu mieszkam IDIOTO ?

PS:
" pana S no wiesz o kogo chodzi " , znam MATOLE , a jest to za poważny gość , abyś go mieszał w swoje sprawy. Jak będzie okazja , to pogadamy .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zezowaty Środa Kolno UP godzina (


andzia C , jeszcze tego kursu NIE SKOŃCZYŁEŚ !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zezowaty Środa Kolno UP godzina (

zezowate że masz kilka ogonów w oborze w Konarzycach to nie ośmieszaj się że jesteś biznesmenem:)))

A że córce się nie podoba obrabiać hektary to poszła z tobą do urzędu pracy o dotacje jęczeć żeby mieć lżej i zamieszkać w mieście:))))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zezowaty Środa Kolno UP godzina (


Ciekawe co pomyśli p. P. Jan.wicz , jak przeczyta te screeny z twoich tematów ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zezowaty Środa Kolno UP godzina (

zezowate to już który twój post ormokonfabulancki no było już ich kilka:)))))))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zezowaty Środa Kolno UP godzina (



andzia C , jeszcze tego kursu NIE SKOŃCZYŁEŚ !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zezowaty Środa Kolno UP godzina (

zezowate jak cie adamox dorwie i trafisz na zamek szybko przejdziesz kurs wstrzemięźliwości seksualnej;)


Tylko jako zwykły nie groźny łachudra możesz trafić na pól otwarty w czerwonym borze:))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zezowaty Środa Kolno UP godzina (

zezowate milej zabawy pod celą:))))))))) żegnam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zezowaty Środa Kolno UP godzina (


Brak ci argumentów BARANI ŁBIE , że podpierasz się takim samym GŁUPKIEM jak ty ?

on , przynajmniej ma odrobinę inteligencji w przeciwieństwie do ciebie .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zezowaty Środa Kolno UP godzina (

zezowate nie rób siebie ynteligeta który udaje że ma wiedzę wszechstronną opierającą się tylko i wyłącznie na wyszukiwarce google:)))

CAPEM to jesteś ty bo nawet nie potrafisz umiejętnie wyszukiwać:))))
sam robisz z siebie debila bo natłoku informacji nie przyjmuje twój mało pofałdowany mózg:))))))))))))))))


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zezowaty Środa Kolno UP godzina (


... a co na to p. Hania z PUP ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zezowaty Środa Kolno UP godzina (




andzia C , jeszcze tego kursu NIE SKOŃCZYŁEŚ !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zezowaty Środa Kolno UP godzina (

zezowate a co to twoja pani:)))) to czemu wciąż tylko wspominasz o burej suce:)))))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zezowaty Środa Kolno UP godzina (

andzia C vel CXRSa1

KTO ?
DEBILU ZAŁOŻYŁ TEN TEMA T ?

... gorzej ci ?
___________________________________________________________

Jakim DEBILEM trzeba być , aby zakładać takie tematy i wypisywać takie bzdury ?

.......................................................................................................................


andzia C , dawaj dalej IDIOTO !
nudą powiało , a z ciebie zawsze można się pośmiać WSIOWY KMIOCIE ,
'
lecz ,
CZY TY MATOLE UMIESZ CHOCIAŻ JEDNO ZDANIE NAPISAĆ W MIARĘ POPRAWNIE PO POLSKU ?
i
IMBECYLU , CZY ty UMIESZ SAM COŚ Z SIEBIE NAPISAĆ , CZY TYLKO KOPIOWAĆ MOJE POSTY I SFORMUŁOWANIA ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zezowaty Środa Kolno UP godzina (

Skonczcie z ta szopka bo chlewnie robicie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zezowaty Środa Kolno UP godzina (

zezowate przestań wreszcie uwypuklać swoją ubecką mentalność poprzez używanie caps-loka:))))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zezowaty Środa Kolno UP godzina (



TU jest odpowiedż DLACZEGO wdaję się w " dyskusję " z tym POPAPRAŃCEM .

Osobiście nie dotyka mnie to co pisze andzia C vel CXRSa1 vel miriamjan , wręcz przeciwnie , bawi mnie jego głupota . Czytając jego posty , boki można zrywać ze śmiechu , jak ten IDIOTA się pogrąża swoimi wypowiedziami . Jak STARA BEZZĘBNA SUKA , która jak nie może ugryżć , to chociaż sobie poszczeka .
DEBIL założył już kilkanaście tematów , a ja odpowiem mu tym jednym .

Z każdym nowo założonym tematem , każdą wypowiedzią - postem , ten IDIOTA , sam się KOMPROMITUJE i OŚMIESZA .
Niech pisze więcej , jego GŁUPOTA dotrze do szerszego kręgu użytkowników tego forum .

Podbijam czasem temat , aby obnażyć jego INDOLENCJĘ i PROSTACTWO umysłowe . Ten KMIOT nie potrafi sam napisać jednego zdania w miarę poprawnie po polsku . Każda jego wypowiedż to stek bzdur i bełkot obłąkanego frustrata . Gdyby zwrócić uwagę na tok jego wypowiedzi , zawsze wychodzi na jaw " poszarpany proces myślowy " oderwany od sensu stricto sprawy . Pisze jak jakiś PARANOIK , bez ładu i składu różne brednie i głupoty .
Nie potrafi zachować zimnej krwi i rzuca się jak g....o w przeręblu . Z braku argumentów podpiera się dziecinnymi wrzutkami/wklejkami z netu , lub odwraca kota ogonem i powiela moje wcześniejsze posty lub sformułowania .
Wydaje się, że mamy tu przykład klasycznej SCHIZOFRENI, rozszczepienia umysłu . Na to wskazują upośledzenie myślenia i problemy z zachowaniem emocji , niespójność wypowiedzi i procesów myślowych , oraz objawy mutyzmu .
Czy nie zastanawia Was dziwaczność tematów i wypowiedzi pisanych przez Andy C vel CXRSa1 vel miriamjan ?
Irracjonalne zachowanie ?

To stary 48 letni prawiczek-kawaler , bezrobotny kmiot z podkolneńskiej wsi , biedny DUPEK , który sobie nigdy w życiu nie p....ł , a gdyby tam u niego na rodzinnej wsi , krowy w majtkach chodziły , to by i nigdy p...y na oczy nie widział . BARANI ŁEB skończył tylko z trudem siedmioklasową szkołę powszechną i nie może nigdzie znależć pracy , a i do tego dokładają się problemy sfery seksualnej ( jakiej on jest orientacji , to pies go wie ) . Wszystko to powoduje u niego zaburzenia emocjonalne , a niemożność realizacji celu wywołuje przykre emocje frustracji .
Frustracja natomiast podsycana przez ból , gniew i złość , wywołuje irytację i agresję , przejawiającą się tu na forum 4lomza , gdzie uważa , że właśnie tu może się odegrać za swoje przesrane życie . Według niego , tu się właśnie samorealizuje i tu tylko może błysnąć " inteligencją ", bo w realu jest NIKIM , totalne ZERO . Anonimowość zapewnia mu pozorne bezpieczeństwo , więc śmiało puszcza wodze fantazji i struga " bohatera " .
Stres spowodowany brakiem perspektyw i ograniczonymi możliwościami rozwoju , potęguje poczucie krzywdy i zainicjował wystąpienie psychozy .

Syndrom osoby pokrzywdzonej spowodował trudności w komunikacji interpersonalnej. W odwecie, wszechobecne pragnienie zaistnienia na szerszym forum , jak i pogrążenia oraz zniszczenia Pana zezowate szczęscie , przeszkadza mu pragmatycznie myśleć.


Autor: CXRSa1, wcześniej pisał tu na forum pod nickiem : Andy C , oraz jako Autor: miriamjan

Kto chce zobaczyć jaki to DEBIL , może zapoznać się z tematem :
Temat : ANDY C - kto chce niech czyta ;

http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=493873&t=493873



PS :
Większość tu , czytających to GIMNAZJALISTÓW i tak nie zrozumie nic z tego co napisałem . Człowiek umiejący samodzielnie myśleć , nie musi się zastanawiać KTO TU JEST DEBILEM .
Opinia TOWARZYSTWA WZAJEMNEJ ADORACJI z GIMNAZJALNEGO fan klubu marudy , mnie NIE INTERESUJE !

___________________________________________________________

JAKIM TRZEBA BYĆ DEBILEM , ŻEBY ZAKŁADAĆ TAKIE TEMATY i PISAĆ TAKIE BZDURY ?

__________________________________________________________

poniżej próbki tematów z ostatnich dni , założonych przez tego IDIOTĘ ;

....................................................................................................................

Temat : raqlan czy na pewno mam zezowatym dziecko????

http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=512578&t=512578

Temat : zezowate Goebbels/ie 4 forum.pl

http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=512871&t=512871

Temat : zezowate teleinformatyku:)))

http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=513167&t=513167

Temat : zezowaty Środa Kolno UP godzina (

http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=512842&t=512842

Temat : ZOŁZOWATE czy jakoś specjalnie przygotowójesz sie na jutrzejsze spodkanie???

http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=513021&t=513021

Temat : Ile razy już zezowaty już razy konfabulowal na tym forum:))

http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=513023&t=513023

Temat : Dla czego zezowaty boi sie bliskiego kontaktu z kobietamI?

http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=512379&t=512379

Temat : zezowate sklada pozew do sądu bo czuje się poniżony.....

http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=512159&t=512159

Temat : ORMO żyje ormo czuwa

http://4lomza.pl/forum/read.php?f=1&i=200141&t=200140

...................................................................................................................


JAKIM TRZEBA BYĆ DEBILEM , ŻEBY ZAKŁADAĆ TAKIE TEMATY i PISAĆ TAKIE BZDURY ?

Opinia TOWARZYSTWA WZAJEMNEJ ADORACJI z GIMNAZJALNEGO fan klubu marudy , mnie NIE INTERESUJE !

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org