piątek, 03 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Spełniło się marzenie....

Hehe... i po Snickersie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Spełniło się marzenie....


Z dedykacją dla Biskupów a szczególnie dla religijnego "pajaca" Biskupa Bronakowskiego



A tak śpiewa przy Łomżyńskim Piwie Ryszard Rynkowski "Wypijmy z błędy"

Wypijmy za błędy za błędy na górze ...

http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=510340&t=510340

Oni wypili czarę goryczy ze Złotego(mszalnego) Kielicha na pamiątkę tego co odeszło - uszło z Łomży bezpowrotnie (?)


O czym to świadczy ...




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Spełniło się marzenie....

Mr Andrzej: Myślę, że ta dedykacja to od Warszawy dla Ciebie pajacu, skoro się tak nią zachwycasz. Jesteś miłośnikiem prawdziwego piękna i sztuki. To od razu widać, słychać i czuć. Jesteś doskonałym, wrażliwym "artystą", "zawsze" wychwycisz prawdziwe "piękno", po prostu Michał Anioł. O razu widać, że to prawdziwa "sztuka". A te błędy na górze to wielkie błędy, że poczęły takiego pajaca jak ty. Czyżby nie było aborcji w czasach kiedy Cię poczęto?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Spełniło się marzenie....

Osaczeni ...


abp Celestino Migliore, abp Edward Ozorowski, bp Janusz Stepnowski, bp Stanisław Stefanek, Jacek Piorunek, Mieczysław Czerniawski – prezydent Łomży i ks. Dariusz Dąbrowski – ekonom kurii odpowiedzialny za realizacje projektu. To ksiądz Dąbrowski obok księdza biskupa Tadeusza Bronakowskiego


Ludzie osaczeni przez Kościelnych zachłanników - darmozjadów i ich religijny kanibalizm

Właśnie dostali za prawie 8 milionów nowy zakład pracy z którego nie będzie chleba na sposób Ludzki i Boski poza religijnym chlebem powszednim samouwielbienia parafialnych Arcy kapłanów
po których nic dobrego nie można się już chyba spodziewać poza kolejną Świątynią Opatrzności Bożej ...

... w której po raz kolejny zawiśnie Jezus na religijnym Krzyżu tak samo jak na Golgocie na której kapłani zajebali prawdę razem z człowiekiem który ja reprezentował.

O czym to świadczy



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Spełniło się marzenie....

Ja tam się cieszę. A niech młodzież ma!
Tylko jedna rzecz nie martwi. Kiedyś na UE KK okropnie gadał, a bez środków pozyskanych z UE nie byłoby dziś tego kompleksu, nieprawdaż? Zwłaszcza w tej proporcji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Spełniło się marzenie....

W odniesieniu jak wyżej - wyżej już nie można

Errata


Było:

Mr_Andrzej w przeciwieństwie do wielu pałacyków religijnych nie dyndam na sznurkach ku woli Arcy Kapłanów i uciesz religijnej gawiedzi

Kukiełki i marionetki

O czym to świadczy ...


Powinno być:

Mr_Andrzej w przeciwieństwie do wielu pajacyków religijnych nie dyndam na sznurkach ku woli Arcy Kapłanów i uciesz religijnej gawiedzi

Religijne Kukiełki i marionetki




Błąd był niezamierzony i nieszkodliwy ale przepraszam.

Wypijmy za błędy ...
... za błędy na górze ...

(Ryszard Rynkowski przy kuflu Łomży)



O czym to świadczy ...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Spełniło się marzenie....

Ja to bym poprawił biskupa, to nie dzięki Opatrzności, a dzięki Komisji Europejskiej te fundusze się znalazły.
Poza tym faktycznie dziwnie to wygląda, jak przeciwnicy wstąpienia do Unii tak ochoczo i bez zniesmaczenia biorą stamtąd pieniążki, choć do odnawiania zabytków nic nie mam, jestem jak najbardziej za, ale niesmak pozostaje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Spełniło się marzenie....

Autor: Brzeczyszczykiewicz (---.elomza.pl)
Data: 16-04-12 15:43

Ja tam się cieszę. A niech młodzież ma!
Tylko jedna rzecz nie martwi. Kiedyś na UE KK okropnie gadał, a bez środków pozyskanych z UE nie byłoby dziś tego kompleksu, nieprawdaż? Zwłaszcza w tej proporcji.


_________________________________________________________

Prawdy w kościele nie dojdziesz tak jak Słońca i Nieba nie dostrzeżesz ze średniowiecznych lochów.


O czym to świadczy ...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Spełniło się marzenie....

I w całym tym ferworze i radości z sukcesu zapomnieli wspomnieć o naszym dzielnym posle K. :):)

Zapomnieli ? Czy pominęli i nie zaprosili na tak wielkie uroczystości ? ??
Oto jest pytanie :):):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Spełniło się marzenie....

A może LECH Antoni się nawrócił

Ma takiego świętego Antoniego patrona rzeczy zagubionych - pożyjemy zobaczymy jak i kiedy wyzdrowieje (sytuacja)


hej hej - z oddali słychać nawoływanie

Arcy Kapłani
Nawracajcie się i żyjcie Ewangelią ...

albo idźcie z tym swoim kościołem do Domu Ojca - Diabła (ojca wszelkiego kłamstwa nie tyko Ryzyka





Hej Hej - z oddali słychać nawoływanie - Kto to woła ? (pytanie retoryczne)

Powstańcie z martwych kolan - Prostujcie się i zawracajcie - nawracajcie się...

... zgodnie z Ewangelią Jezusa religijnie powieszonego przed Wami przez Arcy kapłanów - Arcy Pasterzy na Krzyżu

O czym to świadczy ...




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Spełniło się marzenie....

Autor: kobiecyinstynkt (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 16-04-12 15:38

Mr Andrzej: Myślę, że ta dedykacja to od Warszawy dla Ciebie pajacu, skoro się tak nią zachwycasz. Jesteś miłośnikiem prawdziwego piękna i sztuki. To od razu widać, słychać i czuć. Jesteś doskonałym, wrażliwym "artystą", "zawsze" wychwycisz prawdziwe "piękno", po prostu Michał Anioł. O razu widać, że to prawdziwa "sztuka". A te błędy na górze to wielkie błędy, że poczęły takiego pajaca jak ty. Czyżby nie było aborcji w czasach kiedy Cię poczęto?

__________________________________________________________


Jezus to nie artysta i nie "Michał Anioł"
Jezus nie rzeźbił w kamieniu którym nota bene(wł.,łac.) jest przepełniony a raczej po brzegi wypełniony "tonący" - niezatapialny (jak Titanic) Kościół Watykański


taa...

Nie na takie sakra mentalne skały - skałę Jezus wskazuje jak na fundamenty Swojego Kościoła

Pogadajmy w Duchu Prawdy a nie w duchu sakro mentalnej religijności która po arcy kapłańsku (liturgicznie) ukrzyżowała życie Boże Jezusa dokonując "aborcji" Syna(i córki) - dziecka Bożego w społeczeństwie w którym się ono poczęło


O czym to świadczy ...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Spełniło się marzenie....

http://www.youtube.com/watch?v=rPR4WyOJpBo bardzo pasuje do dzisiejszych dobrych nowin

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Spełniło się marzenie....

Autor: Chelsea (---.lomza.vectranet.pl)
Data: 16-04-12 17:30

http://www.youtube.com/watch?v=rPR4WyOJpBo bardzo pasuje do dzisiejszych dobrych nowin

__________________________________________________________

Jednak męczeństwo Jezusa nie poszło na marne

I młodzież inna niż Pokolenie Rydzyka ...

...w przeciwieństwie do Arcy kapłańskiego pokolenia jp2 nie tylko wie co to znaczy "Ewangelia" - "Dobra Nowina" ale dobrze to rozumie czym Ona jest ...

... będąc świadectwem Tej Prawdy wobec której liturgicznie - religijnie zamęczono Krzyżem życie Boże i Jezusa który prawdę słowem przed nie tylko swoim narodem reprezentował na sposób Ludzki i Boski



O czym to świadczy ...



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org