czwartek, 09 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Czy to jeszcze reklama Łomży?

http://4lomza.pl/index.php?wiad=28414
Też niedawno zastanawiałem się jak ta reklama piwa wpływa na pośrednią promocję naszego miasta. Myślę że jest tu zastosowane coś w rodzaju pozornej anty reklamy, która wbrew pozorom może przyczynić się do zaciekawienia ludzi tym miastem. Łomża nie jest miastem typowo turystycznym, jednak ma do zaoferowania parę ciekawostek dla przyjezdnych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy to jeszcze reklama Łomży?

Myślę że świadomie lub nie został tu zastosowany schemat jaki już od lat promuje różne filmy i muzykę. Na przykład producent filmu płaci pod stołem znanemu krytykowi żeby wypowiedział się kontrowersyjnie na ten temat. Tym sposobem działa się na wyobraźnię ludzi, którzy podświadomie chcą sprawdzić czy to rzeczywiście nie jest warte obejrzenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy to jeszcze reklama Łomży?

"Jasne do Łomży nie musze ale do Kisielnicy na pewno " tak pomyśleli sobie warszawiacy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy to jeszcze reklama Łomży?

Autor: DFX (---.play-internet.pl)
Data: 16-04-12 11:00

Myślę że świadomie lub nie został tu zastosowany schemat jaki już od lat promuje różne filmy i muzykę. Na przykład producent filmu płaci pod stołem znanemu krytykowi żeby wypowiedział się kontrowersyjnie na ten temat.(...)


___________________________________________________________


hahahaha


Najbardziej znanym krytykiem pijackim jest religijny "pajac" biskup Bronakowski z Łomży.

Czy Twoim zadanie browary płacą kurii pod stołem ?


Prawdy nie dojrzysz w Kościele tak samo jak słońca Nieba z piwnicy.

O czym to świadczy ...




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy to jeszcze reklama Łomży?

to działa jak:

NIE musisz wchodzić na http://ziemialomzynskarowerem.blox.pl/html żeby przekonać się jak piękna jest Ziemia Łomżyńska
:D

---
http://www.geodezjalomza.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy to jeszcze reklama Łomży?

ale to tez moze byc tak odebrane ze w Łomży to tylko browar jest

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy to jeszcze reklama Łomży?

Autor: n6 (---.elomza.pl)
Data: 16-04-12 12:14

ale to tez moze byc tak odebrane ze w Łomży to tylko browar jest


__________________________________________________________


hahaha

I chyba kościołków więcej niż stacji paliw
A wypieranie alkoholu przez Łomżyńskiego Biskupa Bronakowskiego komisarz episkopatu ds "Alkoholu" sięga granic nie tylko Polskich granic.




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy to jeszcze reklama Łomży?

Zacznijmy od tego, że Browar Łomża jako firma dba o siebie, swoją sprzedaż i o wizerunek swojego piwa, a nie o miasta. Miasto jest tu na dalszym planie, choć oczywiście nie pozostaje zupełnie bez znaczenia. Przy obecnym stanie działań władz na rzecz promocji Łomży (czyli braku tych działań), to każda reklama będzie dobra, a ta z Browaru jest akurat bardzo dobra.

Ratusz powinien jak najszybciej zacząć rewitalizację starego rynku, bo jakaś garstka ludzi zawsze przyjedzie w sezonie letnim.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy to jeszcze reklama Łomży?


Autor: n6 , są jeszcze kościoły , Biedronki , szmateksy i kebabownie !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy to jeszcze reklama Łomży?

Andrzeju ogarnij sie.

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy to jeszcze reklama Łomży?

Nie ważne jak się mówi, ważne że się mówi. Miasto korzysta na tych reklamach, choćby na spotach reklamowych w tv, na które nie wydaje pieniędzy, a w których pada nazwa miasta. I dużo osób koduje sobie, że w ogóle istnieje takie miasto na mapie Polski. Jak piwo będzie smakować to też dobrze będą myśleć o Łomży. Gorzej jak tu przyjadą i zobaczą ten grajdołek, to i skrzynka piwa nie pomoże. :p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy to jeszcze reklama Łomży?

Autor: wc (---.lomza.vectranet.pl)
Data: 16-04-12 13:05

Jak piwo będzie smakować to też dobrze będą myśleć o Łomży. Gorzej jak tu przyjadą i zobaczą ten grajdołek, to i skrzynka piwa nie pomoże. :p

__________________________________________________

religijny grajdołek...
... w którym kapłani zajebali życie Boże jak to na Golgocie razem z człowiekiem który je reprezentował na sposób ludzki i Boski

O czym to świadczy ...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy to jeszcze reklama Łomży?

Mr_Andrzej - chyba Cię skrzywdził jakiś biskup, że w każdej swojej wypowiedzi nawiązujesz do kościoła? Ty też robisz dobrą reklamę dla tej instytucji :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy to jeszcze reklama Łomży?

Autor: DFX (---.play-internet.pl)
Data: 16-04-12 13:37

Mr_Andrzej - chyba Cię skrzywdził jakiś biskup, że w każdej swojej wypowiedzi nawiązujesz do kościoła? Ty też robisz dobrą reklamę dla tej instytucji :D


___________________________________________________

Czemu mówisz cyt. "chyba"(?) toż to w telewizji i w wolnych mediach codziennie pokazują.

Najlepszą reklamę ta instytucja robi sobie sama.

O biurze reklamy i marketingiem rydzyka nie wspomnę bo to akurat Biskup Stefanek się tym zajmuje na Ziemi Łomżyńskiej.


O czym to świadczy ...




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy to jeszcze reklama Łomży?

nie jestem jakimś tam obrońcą księży i biskupów ale lepiej zajmij się sobą... jak "ciemny lud" chce łożyć dalej na limuzyny i złote suknie dla kleru to niech łoży, to tylko i wyłącznie ich sprawa co zrobią z tymi pieniędzmi, sami sobie robią zły pr.
Natomiast temat jest o czymś zupełnie innym, więc jeśli masz zamiar mówić tutaj tylko o księżach i krytykować religię to sugeruję żebyś już nie wypowiadał się tutaj bo tylko zaśmiecasz wątek.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy to jeszcze reklama Łomży?

Autor: wc

... ładnie i trafnie to ujęte !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy to jeszcze reklama Łomży?

Re: Czy to jeszcze reklama Łomży?
Autor: DFX (---.play-internet.pl)
Data: 16-04-12 13:52

nie jestem jakimś tam obrońcą księży i biskupów ale lepiej zajmij się sobą... jak "ciemny lud" chce łożyć dalej na limuzyny i złote suknie dla kleru to niech łoży, to tylko i wyłącznie ich sprawa co zrobią z tymi pieniędzmi, sami sobie robią zły pr.
Natomiast temat jest o czymś zupełnie innym, więc jeśli masz zamiar mówić tutaj tylko o księżach i krytykować religię to sugeruję żebyś już nie wypowiadał się tutaj bo tylko zaśmiecasz wątek


_________________________________________________________


Jak byś nie zauważył to jest temat z pytaniem o Łomży i o reklamie

I tu nie idzie o kasę i zło te suknie Kleru ale o zło te interesy które spowodowały na Ziemi Łomżyńskiej religijne bagno w którym zatapiają się Łomżyńskie rodziny.

Złudna reklama i marketing oraz auto promocja zachłanników tutejszego zło dziejskiego zło czynnego kościoła z centrum operacyjnym przy Ul. Sadowej jest niewybaczalna.

To temat również o Alkoholu może religijny "pajac" bronakowski przyjdzie to w sprawie Trzeźwości (?) może jak sobie poczyta to wytrzeźwieje (?) tyle już wypił ze zło tego kielicha że czas mu na arcy kapłański na odwyk zanim będzie za późno i pójdzie z tym swoim kościołem do diabła.


Kielich - kufel goryczy Łomży ... (zło tej z pianą na ustach)

O czym to świadczy ...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy to jeszcze reklama Łomży?

Przyjaciele, jeśli szukasz skutecznych środków, aby promować swój biznes, polecam zwrócić uwagę na ten link https://maps.app.goo.gl/zPtTt5x4wvRJvtP96 , gdzie znajdziesz agencja reklamowa. Polecam zwrócić się do tych facetów, więc są naprawdę profesjonalistami. Jestem pewien, że będziesz zadowolony, tak jak ja.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy to jeszcze reklama Łomży?

Jeżeli szukacie specjalistów w przypadku reklamy świetlnej, to co powiecie na oznakuj biuro oraz inne produkty z oferty tego producenta? Moim zdaniem oferta jest bardzo rozbudowana i dostosowana do najróżniejszych potrzeb.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org