sobota, 04 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
restauracja perła

hej miał ktoś tam wesele na dole, bo zastanawiam się czy nie wynająć tej sali,bo opinie są różne....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: restauracja perła

Ja miałem, sala bardzo ładna, klima dobrze dmuchała. Miałem wesele w okresie wakacyjnym. Klima zdała egzamin.
Zastrzeżenia mam jedynie do szefuńcia, krętacz z niego. Nie będę wchodził w szczegóły, ale nie lubie takieto typu ludzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: restauracja perła

A jeszcze co do jedzenia, to było bardzo dobre, jednak chodziłem tam czasem na obiady i wiem, że główna kucharka się zwolniła abo zwalnia a na 4lomza szef szuka kucharki z doświadczeniem od jakiegoś czasu, więc sam sie musisz przekonać jak nowa pani będzie gotować.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: restauracja perła

słyszałem różne opinie, więcej tych dobrych, to fakt, do mnie jednak "ta sala" nie przemawia

onaion

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: restauracja perła

Miałam tam latem wesele byłam mile zaskoczona jedzenie było bardzo smaczne obsługa profesjonalna a sufity na sali przyciągały uwagę zaproszonych gości bardzo mi się podobało i polecam wszystkim

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: restauracja perła

sufity a nie stoły"zapomnialaś" jedzenie zamówić i dlatego goście patrzyli w sufit.biznesowe wesele,prezenty,a goście na kanapkach wziętych z domu

kot składa się z sierści oraz dwóch łap przednich do rozpędzania się i dwóch tylnych do hamowania

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: restauracja perła

jak nie byleś to się nie udzielaj

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: restauracja perła

ja byłem na sylwku i tam więcej nie zawitam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: restauracja perła

hej a co z tym właścicielem na co naleźy uważać?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: restauracja perła

klamie co do kosztów najpierw mowi np ze pokoj dla mlodych gratis a po kaze płacic itd

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: restauracja perła

Ja z pokojem kłopotów nie miałem. Przeszkadzała Nam wielogodzinna obserwacja jego i jego małżonki. Usiedli i wszystkiemu się przyglądali. Zwłaszcza żona, swoją drogą naprawdę ciężka kobieta. Dzieciom ciągle była zwracana uwaga, żeby nie biegały, żeby nie dotykały ścian.
Było jeszcze kilka problemów kiedy przyszło do płacenia za ich usługi (trzeba było ciągle walczyć o swoje bo kit wciskał), ale ogólnie zabawa była dobra.
Oceniając w skali od 1-6 jesteśmy zadowoleni na 5. Jak ktoś wcześniej napisał obsługa bardzo miła i profesjonalna.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: restauracja perła

jak byłem na chrzcinach to wlasciciel stał mi nad głową i patrzył w talerz he, chyba żebym sztućców nie ukradł hehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: restauracja perła

Byłam tam na balu sylwestrowym,nie jestem wymagająca,ale więcej na imprezę tam nie pójdę.
Na dania trzeba było bardzo długo czekać. Podczas gdy znajomi siedzący przy tym samym stole skończyli posiłek-my dopiero dostaliśmy pierwsze danie. Jedzenie nie było złe,ale też bez szału, o ilości dań, przystawek nie piszę,bo to zależało od ceny jaką zapłacilo się od osoby. Na weselu na pewno byłoby więcej jedzenia.
Poza tym w lokalu było bardzo zimno,może przesadzili z klimatyzacją. Wnętrze natomiast bardzo ładne, luz na parkiecie :-)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: restauracja perła

Trudno się dziwić i spodziewać sukcesów czy rewelacji bo właściciel to były policjant, później właściciel ręcznej myjni do której co tydzień było ogłoszenie, że zatrudni pracownika i leciało to jakoś przez kilka lat systematycznie, a teraz biznesmen sali weselnej, lecz jeśli będzie ludzi upokarzał i nie szanował to podejrzewam, że na ładne sufity nikt nie pójdzie, bo jednak sam wszystkiego nie obsłuży. Przedtem szukał do myjni, a teraz do kuchni. Masakra.

______________________________________
Pozdro wszystkim pozytywnie i realnie myślącym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: restauracja perła

Tak, co do właścicieli to krętacze jak cholera !! A te ich przyglądanie się jest bardzo nie na miejscu i radzę szefostwu zmienić swoje nastawienie do gości, a nie każdego traktować jako potencjalnego przestępce. A jeszcze ubiorą się jak na rynek i robią sztuczny tłok na sali. Bleeeee

Oświetlenie sali fajne, ale nie na wesele bo będziesz mieć lipny film, jest tam stanowczo za ciemno i wtedy jakość nagrania jest kiepska bo widać tylko to co jest w zasięgu lampy kamery a dalej czarna plama. Każdy kamerzysta Ci to powie. A jak nie ma lampy przy sprzęcie to już w ogóle chyba z latarką musiałby chodzić. Tak samo jest ze zdjęciami, jak dobrze lampą błyśnie to będzie widać Cię z bliska, ale np już nie zobaczysz kto się bawił trzy metry od Ciebie.

Jedzenie smaczne, ale jak się szef nie może dogadać z kucharkami to i kuchnia będzie niedługo do bani.

Jak ktoś miałby się zastanawiać nad perłą to lepiej dołożyć 5 zł i w Jędrusiowej zrobić, tam to jest dopiero wypas :D no ale zależy tez od gustu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: restauracja perła

a jaka tam jest cena za osobę?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: restauracja perła

O ile dobrze pamiętam to na ten rok miało być 140 lub 145. Nie wiem jak będzie w następnym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: restauracja perła

wczoraj na stronie głównej 4lomza wisiał ich baner ,
sprawdzicie u wujka google ,



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: restauracja perła

Ą ja byłem na Sylwestra czasami jeżdżę na obiady i przy okazji myję tam samochód i nie mogę narzekać jedzenie bardzo dobre i dużo za przystępną cenę. A co do właścicieli to może nie pilnują gości a personelu żeby wszystko wyszło ok ale ja tam nie zwracam na nich uwagi patrzę raczej co dostanę na talerzu;)
Ogólnie polecam ten lokal.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: restauracja perła


Ten samochód , to w zmywarce do naczyń Ci myją ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: restauracja perła

Tak chochole:)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: restauracja perła

160 od osoby jest u nich w tym roku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: restauracja perła

to taką kasę trzepią i ubrać lepiej się nie mogą??

tylko dlatego nie poszedłem tam na sylwka, gdyż moja żonka stwierdziła, jaki wygląd taka obsługa, jak widzę miała rację, gdyż, też myślałem , że rozmawiam z obsługą sprzątającą

onaion

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org