sobota, 18 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Pod Topolami opinie

Czy ktoś mógłby podzielić się swoimi wrażeniami z wesela w tym miejscu? jedzenie?obsługa itd? czy to prawda że niestety ale wesela w sierpniu i wrześniu to porażka ze względu na,, zapachy" z okolicznych pól:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pod Topolami opinie


Byłem tam rok temu , na początku karnawału , jedzenie b.dobre obsługa ujdzie , ogólnie polecam .



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pod Topolami opinie

Na kilku byłem i jest ok!Zwłaszcza jak latem funkcjonuje tzw."paśnik";Niestety sierpień i wrzesień to sezon na polach i może to trochę przeszkadzać ale nikt od tego jeszcze nie umarł;-) Zresztą właściciel ma z rolnikami taką niepisaną umowę że na weekendy "perfumują"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pod Topolami opinie


Fakt , jakoś tak tamtego roku w wakacje byłem tam na PYSZNEJ golonce i nic a nic podejrzanych zapachów nie czułem .
Może to dlatego , że za dużo ją podlaliśmy ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pod Topolami opinie

Imprezki zawsze sie udaja a jesli chodzi o jedzonko to nie powstydzi sie i dobry hotelik.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pod Topolami opinie

Autor: zezowate szczęscie (---.adsl.szeptel.net.pl)
Data: 20-03-12 12:01


Doszedłem do wniosku , że nie ma co walczyć z wiatrakami , Don Kichotem nie jestem .
Fan klub marudy , towarzystwo wzajemnej adoracji trzyma się mocno .
Nie będę komentował waszych postów , ponieważ to nie ma sensu a i nie da się walczyć na kilku frontach jednocześnie .
nie dotrzymałeś słowa ułomku:)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pod Topolami opinie


andzia C , żałosny jesteś
...........................................................................................................


CXRSa1 - , stary 48 letni prawiczku z podkolneńskiej wsi - andzia C ,

pod iloma nickami będziesz tu jeszcze pisał IDIOTO ?






Andzia C , zastanów się jak i co ty piszesz !
To stek bzdur bez składu i ładu , wypociny sfrustrowanego starego kawalera ,
OŚMIESZASZ SIĘ !!!!

Andy C = CXRSa1



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pod Topolami opinie

Ktos Ci glupot naopowiadal z tym sierpniem i wrzesniem to po 1. A po 2 bylem tam kilkanascie razy na roznego typu imprezach i grube kilka razy na weselach, zawsze bylo smacznie, grzecznie i przyjemnie. Jak dla mnei brak minusow...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pod Topolami opinie


andzia C ,
a co ty się martwisz , jak ty durniu do fan klubu marudy nie należysz i żebyś beczkę soli zjadł , to by cię tam nawet za ciecia nie przyjęli ,
a i sam maruda to by cię ciepłym moczem olał !



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pod Topolami opinie

miałam wesele we wrześniu ubiegłego roku i żadnych przykrych zapachów nie było
jeśli chodzi o jedzenie to wszystko super smakowało wszystkim gościom no i oczywiście obsługa rewelacja, jak tylko widzieli że na stołach czegoś nie ma to donosili.

zarówno ja jak i goście byli bardzo zadowoleni także polecam jak najbardziej, wesele tam warte swej ceny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pod Topolami opinie



... a może by tak - wesołych świąt ? :-))

Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, póki nie poznałem internetu. (S.Lem)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pod Topolami opinie

Polecam salę weselną pod topolami dobre jedzenie, miła obsługa .Jak byłem ostatnio na weselu w listopadzie nie było czuć jakichkolwiek zapachów nieprzyjemnych uważam że warto tam zorganizować tam imprezę okolicznościąwą

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pod Topolami opinie



zostało jeszcze 10 min. Świąt ,
to tak na zakończenie ,

już za rok będą Święta Wielkanocne , a i lany poniedziałek wypadnie w poniedziałek ...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pod Topolami opinie

mialam tam wesele we wrzesniu tamtego roku i poprawiny. obsluga mila profesjonalna jak czegos zabraklo zaraz donosili. kelnerki pytaly czy jest wszystko ok czy sie podoba. sa pokoje dla mlodych(za darmo) i swiadkow (trzeba doplacic). rano sniadanie. jedzenie super. po weselu to co zostanie pakuja w plastikowe pojemniczki i wszystko oddaja. ja mialam taka sytuacje ze nawet do mnie dzwonili ze jeszcze cos zostalo. z alkoholu i jedzenia.
restauracje wybralam ze wzgledu na to ze od malego tam jezdzilam z rodzicami i ich znajomymi - sentyment jedzenie zawsze mi odpowiadalo. szczegolnie super duze schaboszczaki. i nic sie nie zmienilo pod tym wzgledem do tej pory. wlasciciele sa znajomymi moich rodzicow. klimat jest tam zajebisty. staropolski. wlasnie takie restauracje podobaja mi sie najbardziej. zebym miala sie chajtac wybralabym karczme jeszcze raz. niczego tam nie zaluje. u mnie dodatkowa atrakcja byl telebim akurat leciala walka adamek vs kliczko.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pod Topolami opinie

aha


i zadnych siemrdzacych zapachow nie bylo czuc. a przeciadzialam tam 2 dni.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pod Topolami opinie

PRZESIADZIALAM - przeciadzialam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pod Topolami opinie

kuchnia smaczna, a właścicielka, nie będę się wypowiadać , zresztą ogłoszenie zatrudnię często leci na 4lomza... zatem o czymś to świadczy

onaion

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pod Topolami opinie

o tym że chyba jest tam coś nie tak ???




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pod Topolami opinie

Wlasciciel spoko a wlascicielke pozostawiam bez komentarza.
Ona ma pod piecza kuchnie a ze charakter zolzowaty dlatego
roszady w obsadzie zalogi kuchennej sa dosyc czeste.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pod Topolami opinie

oj kazdy ma jakiego bzika.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pod Topolami opinie

jedzenie od dawna cieszy się tam powodzeniem

a po nocy przychodzi dzień
a po burzy spokój

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pod Topolami opinie

Potwierdzam, że jedzenie od lat było dobre i jest nadal. Dla mnie problemem w tej sali jest klimatyzacja latem..Wiadomo na dworzu gorąco więc w sali jeszcze bardziej. Klimatyzatory są, ale według mnie jest ich za mało. Ktoś może zarzucić, że ciągle otwierane są drzwi itd i następuje wymiana powietrza..ok, ale jednak większa ilość klimatyzatorów by się przydała. Tym bardziej, że na weselu człowiek nie siedzi w miejscu, a bawi się więc zgrzać się to nie problem :)

"Nic pożądańszego a nic trudniejszego na ziemi, jak prawdziwa rozmowa"

Adam Mickiewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pod Topolami opinie

ja z klima mialam problem bo dla mnie bylo za zimno jak siedzialam. jak tanczylam bylo ok. co chwile trzeba bylo prosic kelnerki i kazdy od siebie albo o wlaczenie albo o wylaczenie. nie wiem czy to tylko tam czy wszedzie tak jest?? poza tym chyba nie kazdemu dogodzi?? tym bardziej ze jeden siedzi a drugi tanczy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pod Topolami opinie

ta baba i na karczmie nieźle pomiata dziewuchami, właściciel, fakt spoko, choć kiedyś był bardziej ludzki
jedzonko, rewelka:)

onaion

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org