czwartek, 02 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Brud i smród w Biedronce

Wszedłem tam przed kilkoma dniami i ...doznałem szoku już w samym wejściu. Myślałem, że przylepią mi się podeszwy butów do obleśnej posadzki. Między półkami z żywnością- tak samo. Widać, że od tygodni nikt tu nie sprzątał. Wózki transportowe brudne, na półkach kurz, jak w podrzędnym warsztacie samochodowym. Zastanawiam się, czy tu w Łomży, ktoś odpowiada za ten sklep?
Jest lato, tym bardziej ciśnie się też pytanie, dlaczego łomżyński SANEPID nie reaguje na to dziadostwo?
No i z czym do Europy, Łomżo? Z GS-owską Stonką Biedronką na trasie przelotowej z Warszawy na Mazury?
Wstyd!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brud i smród w Biedronce


MarCo jak poszedłeś to masz.

Ja nie chodzę to mi się buty nie lepią. Jak już bardzo mi się chce do sklepu to jadę do Białego lub do miasta stołecznego.
Co jak co ale tam się nie lepi.

Po prostu w Łomży brak konkurencji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brud i smród w Biedronce

Ja tam też w Biedronce nie kupuję, bo dosyć daleko. Ale racja - brak konkurencji i nikt nie zwraca uwagi na taki sklep. Gdyby było ich kilka, było znacznie lepiej. jak narazie w Łomży mamy konkurencje pubów. Czy dobrą i w stronę klienta? Też mam wątpliwości.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brud i smród w Biedronce

Łomżyński SANEPID nie reaguje i to nie tylko w przypadku punktów handlowych...
Miałem okazję ostatnio odwiedzić (ku ironii) Oddział Zakaźny naszego łomżyńskiego szpitala, który mieści się w budynku przy ul M. Curie - Skłodowskiej. Stan techniczny i sanitarny tamtejszych toalet jest okropny. Na ten oddział trafiają ludzie, którzy często mają poważne dolegliwości żołądkowe i chciał nie chciał są zmuszeni do częstego korzystania z tego przybytku.... z kolei chyba nie wszyscy posiadają kondycję Adama Małysza, żeby wytrzymać w pozycji zjazdowej przez dłuższy czas...:D

Krzysztof

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brud i smród w Biedronce

jasne ,że brak konkurencji. Ja też jeżdzę do Białegostoku - bo nie jestem na tyle głupi aby płacić czasami o 300% więcej za ten szajs łomżyńskim kupcom. To oni i wspierający ich łomzyńscy hurtownicy oraz przestrraszeni urzędasy z ratusza powodują taki stan rzeczy. Mieszkaniec miasta jest w większości biedny , pozbawiony pracy a marne towary musi kupic za kasę więszą niż w innych ośrodkach miejskich.

Zeus

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brud i smród w Biedronce

No to i tak masz szczescie MarCo , posel czerniawski byl i mu sie gów.. przykleiło :)))))))))



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brud i smród w Biedronce

Sanepid ma wakacje !



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brud i smród w Biedronce

w 2003 tak było a dziś w 2011 większość z Was robi tam zakupy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brud i smród w Biedronce

co ty jeden z drugim pier... sz jak masz kupić 1 litr mleka to zapie...sz do
białego

koziol0

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brud i smród w Biedronce

Żarcie jest dobre i tanie bo jest tanie i dobre

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brud i smród w Biedronce

Duch czy Ty masz jakiś konkretny cel w odkopywaniu starych tematów?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brud i smród w Biedronce

Cel w odkopywaniu tematów starych jak świat ja widzę taki- minęło 8,9, 10 lat- a nic, ale to nic się w Łomży nie zmieniło. W Biedronkach dalej brudno, ale ludzie tam kupują, bo nie mają kasy. Mnóstwo osób nadal szuka pomysłów na świetny biznes- a mimo tego, nic w Łomży się nie dzieje. Samowola i złe decyzje urzędników nadal przerażają. Każda władza jest do siebie podobna. I tak dalej. Te stare tematy świadczą o tym, że nie posunęliśmy się nawet o krok do przodu!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brud i smród w Biedronce

owszem, posunęliśmy się - ilośc biedronek drastycznie wzrosła.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org