piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Trzęsienie ziemi?

Dziś, czyli 21.09.2004 o godzinie ok. 13:10 czasu lokalnego odnotowałem lekkie trzęsienie ziemi. Mieszkam na Przykoszarowej w bloku na samym jego szczycie :) i podczas siedzenia przy komputrze mój monitor zaczął sie chwiać na lewo i prawo i podłoga zaczęła drżeć. Dodam, że mój kolega mieszkający na ul. Ks. Anny też odnotował lekkie trzęsienie.
Czy któryś z forumowiczów wie coś na ten temat? Czym mogło to być spowodowane?

Pozdrawiam.

--
Samotność to emocjonalna trzeźwość.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trzęsienie ziemi?

no to jednak mi sie nie wydawalo !!! ja tez to poczulem a mieszkam na osiedlu maria na lomzycy

Freek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trzęsienie ziemi?

Tia, na onecie jest już info - ale chodzi o Warmię i Mazury. szkoda, że ja nie odczułem żadnych wstrząsów, a pracuję w City ;)
Pozdrowienia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trzęsienie ziemi?

umnie tosamo , kwiatek latał,
Ks. Anny

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trzęsienie ziemi?

na ładnie u was tez a ja myslałem ze cos ze mna jest nie tak ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trzęsienie ziemi?

Myslalem ze u nas nie bylo, pomyslalem ze to moje niewyspanie tak dziala, a tu prosze, plyty tektoniczne sie przesowaja, klimat sie zmienia. Nawet w grudniu ma byc kolo 20*C, tyle ze ma padac i wiac wiatr a nie swiecic slonce.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trzęsienie ziemi?

Cały regał się machał! (Ks.Anny)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trzęsienie ziemi?

ja też to poczułem (Śniadeckiego) - sądziłem że to przemęczenie i za długie siedzenie przed kompem .... aż się położyłem na moment mówiąc sam do siebie "oj nie tak ze mną " ..... a tu niespodzianka :)

pozdrawiam

T i g e r



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trzęsienie ziemi?

przed chwilką się powtórzyło !!!

T i g e r



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trzęsienie ziemi?

Drugi raz, i to mocniej... to juz lekka przesada...
Koniec swiata!

klaniam sie
Indar



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trzęsienie ziemi?

15.34 małe wstrząsy wyczuliśmy. Lampka fajnie się kołysała, ja na krześle też coś dziwnego wyczułem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trzęsienie ziemi?

Potwierdzam :) Rosja chyba przeprowadza jakieś próbne wybuchy :-). Jak to pisze jest trzeci wstrząs.

--
Samotność to emocjonalna trzeźwość.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trzęsienie ziemi?

Byl i trzeci, slabszy ale byl. Zraz po drugim razie.
Faktycznie, swiat ku zagladzie zmierza.
I



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trzęsienie ziemi?

ja tez to kilka minut temu poczułem a mieszkam na ostatnim pietrze wiec nieźle bujneło

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trzęsienie ziemi?

15 36
trzesla mi sie szafka (bardzo delikatnie) i oraz obrazek zawieszony na scianie z dosc stala czestotliwoscia obijal sie o nia. hehe... myslalem ze jakies omamy mam.

-----------------------------------
Uważam, że należy opodatkować wszystkich, którzy stoją w wodzie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
15.31 - poczułem drugi wstrząs

Ładnie szarpnęło - ciekawe doświadczenia.

---
PGG

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trzęsienie ziemi?

Biurko mi falowalo. Ulica Prusa :)

=======================
Lomza Cool

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trzęsienie ziemi?

Co to będzie dalej ? czuje że nic dobrego .Odczułem wszystkie symptomy
opisane powyżej .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trzęsienie ziemi?

Szlag by to trafił! ...wróciłem z "nocki",położyłem się spać i wszystko mnie ominęło. :(



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trzęsienie ziemi?

graboś nic straconego mówili ze takie coś powtarza sie co 1000 lat:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trzęsienie ziemi?

Ja słyszałem, że co 200. Ale przeżycie niesamowite. :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trzęsienie ziemi?

to nie były próby bombowe tylko zwykłe trzesienie !! no co teraz tak bedzie co dzień :-) tylko w polsce tak trzasło ??

<...>Albo damy radę , Albo jak tynk odpadamy<...>

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trzęsienie ziemi?

U mnie w domu nikt tego nie odczul oprócz mnie i stwierdzili ze mam cos z głową.hehe za pierwszym razem myslalem ze to sasiad blokiem trzesie bo robi remont i wierci caly dzień.
Ale to było niesamowite uczucie..........
Podobno bylo 5,5 w skali Richtera, a od 8 to juz siła niszczaca.Strzeżcie sie!!!Budujcie schrony bo czuje ze to jeszcze nie koniec.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trzęsienie ziemi?

Co to sie dzieje na tym swiecie - trzesienie ziemi w Lomzy? Niemozliwe!

Wlasnie podczas przerwy obiadowej dowiedzialem sie o tym wydarzeniu w polskim programie radiowym. Dobrze tylko, ze nikt nie ucierpial i miejmy nadzieje, ze to jedank tzw. 'aberration' i ze na 'bis' sie juz nie doczekamy.

No i pocieszmy sie tym, ze nie mieszkamy np. na Florydzie czy na ktorejs z wysp karaibskich, ktore tak doszczetnie zostaly zniszczone, nawet z ogromnymi stratami w ludziach, przez kilka poteznych huraganow jakie ostatnio nawiedzily tamte strony. Ostatki tej ostatniej wichury, Iwana, daly sie dobrze we znaki nawet tu, w okolicach Nowego Yorku, kilka dni temu powodujac powazne powodzie.

Wkrotce wybieram sie na Floryde to na wlasne oczy zobacze skutki tych wybrykow natury.
Pozdrawiam, wychu



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trzęsienie ziemi?

Ja siedzialem na lekcji w szkole! Nagle zaczelo trzasc i nauczycielka powiedziala zebysmy przestali tupac nogami ( bo mamy drewniana podloge i kazde delikatne tapniecie czuc na 2 koncu sali :D ) a my do niej ze my nie tupiemy, patrzymy a tu wszystko sie trzesie hahahahaa ale faza :D he fajne przezycie!! !!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trzęsienie ziemi?

hehe to niezle ja tez myslałam ze cos ze mną jest nie tak dopoki az sie dowiedzialam ze bylo trzesinie ziemi i ja je czulam :) a propo mieszkam kolo osiedla maria :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trzęsienie ziemi?

prawde mowiac mi umknelo....siedzialam w samochodzie, moze jechalam - nie wiem - nic nie zauwazylam dziwnego:)

°°°°°°°°°°
... evaa ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trzęsienie ziemi?

Schrony w Łomży sa jak cos to jest gdzie sie ukryc !!!! tylko miejsce zajmijcie !!

<...>Albo damy radę , Albo jak tynk odpadamy<...>

Odpowiedz na tę wiadomość
 
DSon pedro

Takkkkkkkk ja bylem na fazie "to dopiero mnie trzeslo" ludzie jezdzcie do chin tam sa trzesienia po 9 w skali richtera :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tornada!

jeszcze tornad nam barkuje !!!!!!!!!!!!

<...>Albo damy radę , Albo jak tynk odpadamy<...>

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trzęsienie ziemi?

siedzialam na lekcjii =) nauczycielka stwierdzila ze musze dobrego specjaliste odwiedzic :Pjak sie okazalo nie wydawalo mi sie a dzis "zwrocila honror:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trzęsienie ziemi?

Markac psiekny obrazecek:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trzęsienie ziemi?

Trzesienie dupy ***** to atak rosji testowali bomby zeby zucic na Kazachstan czy tam gdzie ci co zatakowali to szkole w Roskji :grrr!

<Jedziemy Po Zioło>

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trzęsienie ziemi?

Disk Żokej się odezwał, ojezu!

Od dzisiaj totalnie OLEWAM wszystkie dwunastoletnie dzieci z tego forum, które mają "Dj" na początku swojego pseudonimu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trzęsienie ziemi?

to Dj.NaPrI terz olewasz ???? <brawo> etam trzesienie to trzesienie małe i słabe kto sie bawił z bombo dobrze za rosji nie z myło z Mapy Swiata jak ich nie było to by nie było terroryzmu na Świecie !!

<...>Albo damy radę , Albo jak tynk odpadamy<...>

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trzęsienie ziemi?

Byliśmy na Cmentarzu przy ul. Przykoszarowej. Zrobiło się ciemno. Na niebie były ciemne chmury- zaraz będzie padać powiedzielismy. Szybko skierowalismy się ku wyjściu. Usłyszeliśmy głośny brzęk tłuczącego się szkła (biły się znicze) - myśleliśmy że powodem jest wiatr. W domu słuchając informacji już wiedzielismy, że powodem nie był wiatr lecz trzęsienie ziemi. Dokładnie godziny nie pamietamy, ale na pewno nie było jeszcze 13.30

Enzo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trzęsienie ziemi?

"Tak mówi Pan Bóg: "Oto nadchodzi jedno nieszczęście za drugim. Koniec nadszedł, nadszedł koniec dla ciebie, oto nadszedł. Nadszedł dla ciebie zgubny los, o ty, mieszkańcu ziemi! Nadszedł czas, bliski jest dzień utrapienia, a nie radosnych pląsów na wzgórzach. Teraz wyleję mój gniew na ciebie i moją zapalczywość uśmierzę na tobie. Będę cię sądził według twoich dróg, obciążając cię wszystkimi twymi obrzydliwościami. Oko moje nie okaże litości, nie będę oszczędzał, ale według twojego postępowania otrzymasz odpłatę, a twoje obrzydliwości będą pośród ciebie [ujawnione] i poznacie, że Ja jestem Pan, który uderza."

:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trzęsienie ziemi?

Komuś się zdarzyło puścić bąka w wannie a ludzie robia z tego wielkie halo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trzęsienie ziemi?

Kurcze ludzie co wy palicie, zmieńcie dostawce towaru bo ten coś do niego dodaje !!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trzęsienie ziemi?

wiem ,ze firma Szeptel przez to trzesienie ziemi stara sie wytłumaczyć niezbyt dobre zabezpieczenie łaczy światłowodowych przed uszkodzeniem. A to dlatego ,że gdy dzwoniłam do ich reklamacji to panienka przepraszała za ta przerwę bo w Szepietowie ktoś im w czasie robót drogowych przerwał te światłowody. Tak więc co jest w końcu prawda

Pasja

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org