piątek, 10 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Krytyka na forum !!!

Pytanie do tych ciagle nie zadowolonych. Kim wy jesteście i czy tak naprawde jestescie zdolni do zorganizowania imprezy , prosze bardzo połączcie siły i działajcie np. panie MrS.

Jesli jestescie odważni w necie to prosze stworzyc np strone osiedlową
- fachowcy !!!

Naprawde to u nas na osiedlu odbywa sie trochę imprez organizowanych społecznie .

"Działanie jest czymś interesującym, rzeczy już stworzone nie"
Johann Wolfgan von Goethe.
Bez wątpienia, to co nowe, to co jeszcze przed nami, jest szczególnie ważne
Do dzieła specjaliści od krytyki !!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Krytyka na forum !!!

No ja terz tak myśle.To impreza była zrobiona przez ŁSM i Osiedle to zrobili taco ich stać ale znaczy że pamiętajo o mieszkańcach.Jak Miasto imprezy takiej nie robiło to osiedle!!lepsze to niż nic.MrS.niedługo zaczno robić coś na strzelnicy to nie bedzie juz tam takich imprez.Wogule ich nie bedzie morze ??? I tak krytykowac ludzi nie morzna każdy ma swoje zdanie.

I NIE MoRZna NAZYWAĆ SIe MADRYM JAk NIm NIe JEsTeś.

<...>Albo damy radę , Albo jak tynk odpadamy<...>

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Krytyka na forum !!!

Cześć z tym ze na forum jest dużo osób narzekających to się zgadzam. Z tym ze MrS często narzeka tez iii ze często próbuje dosrać komuś innemu. Chciałbym zobaczyć tego gościa co to za gangster z niego mafiozo na forum czepia się do wszystkich do których tylko może. Pewnie za ta wypowiedz tez będzie próbował mnie skomentować a ja tylko uśmiechnę się ładnie w jego kierunku i jak zwykle zrobię z niego idiotę. MrS jedna prośba do Ciebie na forum masz się wypowiadać na temat a nie jechać po innych użytkownikach.



NOE a co do zrobienia strony to co za problem ale nie stronę osiedlowo bo po co :D jest wiele innych dobrych tematów :D



Ciekawe czy MrS napisze żebym popracował nad swoją polszczyzną to jego stały tekst może z niego jakiś nauczyciel polonista nie zdziwił bym się :D hehehehe

***************************
Teraz po uszy w tym wszystkim tkwisz
Jak nie wiesz to lepiej śpisz
Zamknij mordę, albo w język się gryź
To potem milczenie okaże się złotem
Mój cały skład ma dwa ważne loga
Pierwsze szanuj przyjaciół, drugie deptaj wroga

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Krytyka na forum !!!

Noe jestem tego zdania, że jeśli coś już robić, to robić to dobrze. Nie jestem w stanie zorganizować takiego festynu na odpowiednim poziomie, więc nawet się do tego nie zabieram! Podobnie powinni pomyśleć ludzie ze spółdzielni. Co do strony internetowej osiedla to nie widzę żadnego problemu, akurat w tej dziedzinie mogę się nazwać fachowcem. Co zrobisz Ty drogi Noe? Jeśli jesteś taki odważny w necie to prosze pozbierać np. psie kupy ze strzelnicy - fachowcu !!!

bartez idź lepiej czytać swojego pięknego bloga, dziecko. Pomyśl kilka razy zanim zasugerujesz, że ktoś jest głupi. Teraz rozglądaj się uważnie na ulicy...

Kosmos pokaż mi chociaż jedną sytuację, w której zrobiłeś ze mnie idiotę... Tak się akurat składa, że to Ty nigdy nie masz nic mądrego do powiedzenia. Jeżdzę sobie po ludziach głupich, czyli takich jak Ty.

Jeśli chcecie, to możemy się spotkać i podyskutować o tym, o ile macie na tyle odwagi i argumentów, kiddies.

Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Krytyka na forum !!!

nie mam psa mrs

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Krytyka na forum !!!

MrS jak zwykle mnie idioto smieszysz jak dobrze czasami zobaczyc tego pajaca na ulicy :D pozdro przyjacielu malinowy :D

***************************
Teraz po uszy w tym wszystkim tkwisz
Jak nie wiesz to lepiej śpisz
Zamknij mordę, albo w język się gryź
To potem milczenie okaże się złotem
Mój cały skład ma dwa ważne loga
Pierwsze szanuj przyjaciół, drugie deptaj wroga

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Krytyka na forum !!!

Kij im w dupe takim co krytykujo..........

PEJA I NIE ZMIENIA SIE NIC.......

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Krytyka na forum !!!

Bartez zacznę od słowa może, dlatego przez "ż”, bo wymienia się na "g" w słowie mogę, morze przez "rz" to takie głębokie i szerokie. A co do słowa "pamiętajo" to się pisze przez "ą" na końcu: pamiętają, wiesz BARTEZ? Nasz język jest trudny w pisaniu, osobiście proponuje ci kupić pakiet Office Word tam jest dołączony pakiet do sprawdzania pisowni, zobaczysz, czego on jeszcze cię nauczy, bo Pani w szkole niestety to nie wyszło, to chyba tyle, co do krytyki z mojej strony.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Krytyka na forum !!!

może warto rozróżniać krytykę życzliwą - kształtującą od krytyki zawistnej ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org