sobota, 21 września 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
GŁOSOWAŁEŚ na PO ? PRZECZYTAJ - OTWÓRZ OCZY !!!

skontaktuj sięz autochtonem - na pewno coś Ci doradzi - to ekspert w tej dziedzinie

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GŁOSOWAŁEŚ na PO ? PRZECZYTAJ - OTWÓRZ OCZY !!!

Frotka: piłem ten szampan serwatkowy. Smakował dziwnie. To piwo u Cygana na Rembelinie sprzedawane było z takiej swoistej "budy" na samochodzie. A kto pamięta jak po wprowadzeniu stanu wojennego nie można było kupić żadnego alkoholu? Chodziło się do otwartych na "prędce" i tylko dla wtajemniczonych, głęboko zakonspirowanych knajp otwartych wręcz w garażach! Koledzy prowadzą mnie późnym wieczorem do położonej przy ul. Legionów szarej, ciemnej szopy bez okien. Dyskretne pukanie jak w filmach szpiegowskich, pytanie i odpowiedź na hasło. Wchodzimy do środka a tu pełny lokal. Gwarno, piwko się leje. Hehehehe. Fajnie było!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GŁOSOWAŁEŚ na PO ? PRZECZYTAJ - OTWÓRZ OCZY !!!

Jeżeli chodzi o krycie dachu, to mogę siebie polecić, radzę też jak pisze Tiger skontaktować się z autochtonem. Jest on fachowcem w tej dziedzinie.


Pozdrowienia.

DiDi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GŁOSOWAŁEŚ na PO ? PRZECZYTAJ - OTWÓRZ OCZY !!!

Autor: pan i władca (80.51.216.---)
Data: 07-03-06 19:08
"....... Dlatego apelujmy do wszystkich, aby nie popadali w panikę. Takie rzeczy dzieją się co roku i nikt na to nie zwracał uwagi. Stosujmy się do zaleceń Głównego Weterynarza i żyjmy dalej swoim własnym życiem, a wszystko będzie dobrze. "

Cóż za budująca odpowiedzialność! Czyżby to nasz wspaniały "pan i władca" Marcin dwojga imion we własnej osobie tu zawitał? Zapomniał się czy zagalopował w tym apelu? Inne posty "Pana i Władcy chyba tego nie wykluczają.

..i król i pionek po skończonej partii wracają do tego samego pudełka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GŁOSOWAŁEŚ na PO ? PRZECZYTAJ - OTWÓRZ OCZY !!!

bigi daj maila to moge ci kogos polecic jesli chcesz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GŁOSOWAŁEŚ na PO ? PRZECZYTAJ - OTWÓRZ OCZY !!!

bigi2004: Nie słuchaj nawoływań z forum i nie wybierz pochopnie. Maciek krzyczy, że on sam Ci ten dach pokryje. Akurat! Chyba, że zwoła pospolite ruszenie. Bez urazy. Wielokrotnie pisał na forum, że w spokoju zajmuje się zawodowo wychowywaniem wnuka. Nie znam dobrze naszych wykonawców, ale wiele superlatyw na temat krycia dachów słyszałem o firmie "SIERZPUTOWSKI". Odnośnie elewacji to jeżeli potrafisz się dogadać: SKANSKA albo BUDIMEX. Pozdrowienia.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GŁOSOWAŁEŚ na PO ? PRZECZYTAJ - OTWÓRZ OCZY !!!

maćku jak myślisz wyprowadzać Adallka z błędu? Czy nadal niech żyje w niewiedzy :) ?

Pozdrawiam

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GŁOSOWAŁEŚ na PO ? PRZECZYTAJ - OTWÓRZ OCZY !!!

ADALL, tyle czasu nie pokazywałeś się, a teraz jak jest okazja dorobić parę groszy do tych emeryckich grosiaków, to Ty mnie szyki psujesz. Rzeczywiście masz rację, emeryci niech wnuki niańczą, a młodzi zarabiać na emerytów.

Pozdrowienia.

Ma zowsze Łomża

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GŁOSOWAŁEŚ na PO ? PRZECZYTAJ - OTWÓRZ OCZY !!!

albo wtorkowo-piątkowe rynki w Łomży - można tam było kupić nawet konia :)

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GŁOSOWAŁEŚ na PO ? PRZECZYTAJ - OTWÓRZ OCZY !!!

Pamiętam rynek był na tym placy koło oo. Kapucynów :)), a później tez koło hali.

hihihihi a pamiętacie Biuro podróży BIEBRZA i jego ośrodek wypoczynkowy nad jeziorem rajgrodzkim ;)) teraz "Biebrza" to juz inna firma. Nowy właściciel kupił swego czasu prawa do nazwy.

Antykwariat przy obecnym Starym Runku. ileż ja tam czasu spędziłem i książek kupiłem. I biblioteka dziecięca pare metrów dalej.

Ogrodniczy państwa Mieczkowskich na Giełczyńskiej ;) W sobotę zawsze tam była kolejka.

A kto pamięta pomnik/kamień pamiątkowy na Rynku?

I cyganki wysiadujące wokół fontanny oraz stojące przed PKO na Giełczyńskiej oraz na placu koło seminarium.

pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Czy dobrze zrozumiałem?

Więc ja wyprowadzę ADALLA z niewiedzy :). Więc ADALLKU, "Sierzputowski" to właśnie... Maciek :).



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GŁOSOWAŁEŚ na PO ? PRZECZYTAJ - OTWÓRZ OCZY !!!

...powiedzmy... Danielu nie byłeś na śląsku :P



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GŁOSOWAŁEŚ na PO ? PRZECZYTAJ - OTWÓRZ OCZY !!!

na Giełczyńskiej w bezpośrednim sąsiedztwie Rynku Zambrowskiego stała budka z lodami. Lody były przepyszne. Na rynku był wtedy jeszcze dworzec PKS. Ta budka to stała tam od lat 70-tych chyba. Później w latach 80-tych na pustym obecnie parkingu przy SP 6 stała buda na kołach - strzelnicą zwana. Ale nie cieszyła się dużym zainteresowaniem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GŁOSOWAŁEŚ na PO ? PRZECZYTAJ - OTWÓRZ OCZY !!!

Droga Bello

Podobnie jak ryskago, doskonale Cię rozumiem...

nie karmię ruskich trolli, zwłaszcza faszysty dvpokraty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GŁOSOWAŁEŚ na PO ? PRZECZYTAJ - OTWÓRZ OCZY !!!

ooosz Qźwa........... ale wpadeczka. Porażka totalna. A ja tu takie pierdoły o Maciusiu. Już znowu się zapadam w niebyt na 2 miechy ze wstyda okropnego :((( Maciek -szczere przeprosiny.....! Ależ dałem ciała.

..i król i pionek po skończonej partii wracają do tego samego pudełka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GŁOSOWAŁEŚ na PO ? PRZECZYTAJ - OTWÓRZ OCZY !!!

Zdaje się, że to Malachit "dał ciała"...
Mieliśmy doskonałą kryptoreklamę, a tak to...zara Admin szanowny wyciepie te posty...:(

Adminie! NIEEEEE!!!!!

Nasza bis

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GŁOSOWAŁEŚ na PO ? PRZECZYTAJ - OTWÓRZ OCZY !!!

:DD



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GŁOSOWAŁEŚ na PO ? PRZECZYTAJ - OTWÓRZ OCZY !!!

No skoro dał, to nie pokazuje się już tu więcej bo i po cóż ?!. A admin to niech se kasuje nawet wszystkie moje posty, wali mnie to !!. Tym bardziej że jest....


Nie znam nikogo, kto stracił wiarę po lekturze dzieł Marksa, ale znam wielu takich, którzy stracili ją po kontakcie z własnym proboszczem


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GŁOSOWAŁEŚ na PO ? PRZECZYTAJ - OTWÓRZ OCZY !!!

Eeee no! dobrze już dobrze, przecie nikt Cię za to do konta tfu!.. kąta nie wysyła...:)

..i król i pionek po skończonej partii wracają do tego samego pudełka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GŁOSOWAŁEŚ na PO ? PRZECZYTAJ - OTWÓRZ OCZY !!!


Promocja??? hahhahahaha jasne.
Nie ma zadnej promocji bo wlasciciele lokali chca spac w nocy a przynajmiej sami tak mowia.
Ja tez mialm okazje byc kilka razy w Lomzy i tez bylem wogoniony po 22ej z Lomzynskich lokali:/
Tereny faktycznie przpiekne ale ludzie zdefraudowani.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GŁOSOWAŁEŚ na PO ? PRZECZYTAJ - OTWÓRZ OCZY !!!

;)) Bella, Ryskago, Malachit - tez was rozumiem, lecz....

Ostatnio wiele przyjemności sprawia mi świergot ptaków w nieśmiałych promieniach porannego słońca, albo gdy mogę pełną piersią wciągnąć w siebie świeże powietrze -
- i nic to mnie nie kosztuje :D:D

pozdrawiam wszystkich gorąco

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GŁOSOWAŁEŚ na PO ? PRZECZYTAJ - OTWÓRZ OCZY !!!

No i tak jak myślałem, znaleziony koło mostu łabędź nie padł z powodu „ptasiej grypy”. Kiedyś były pryszczyca, choroba szalonych krów, strach przed wojną nuklearną, teraz straszą nas nową zarazą.
Waszych wpisów Ahmed i don-key nie skomentuję, bo są żałosne. Macie chyba duży kompleks pana MBS.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GŁOSOWAŁEŚ na PO ? PRZECZYTAJ - OTWÓRZ OCZY !!!

No dobra, życie życiem, ale o co chodzi z tym karpiem?


:-)



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org