sobota, 08 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Paplikowa "cywilizacja radości życia" nabiera kształtów

Nie z komórki nie powinni odliczać

Zuza

„Wystarczy bierność dobrych ludzi, aby zło zwyciężało” (E. Burke)


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paplikowa "cywilizacja radości życia" nabiera kształtów

Ale lipa. Przecież to stały dostep do netu i stała opłata (niemała). grr. ale dzieki za info

Uwaga!!! nabity :)))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paplikowa "cywilizacja radości życia" nabiera kształtów

SŁOWA EWANGELII WEDŁUG ŚWIĘTEGO MARKA:
Mk 9, 41-50 Unikać okazji do grzechu.

Jezus powiedział do swoich uczniów: "Kto wam poda kubek wody do picia, dlatego że należycie do Chrystusa, zaprawdę powiadam wam, nie utraci swojej nagrody. Kto by się stał powodem grzechu dla jednego z tych małych, którzy wierzą, temu byłoby lepiej uwiązać kamień młyński u szyi i wrzucić go w morze. Jeśli twoja ręka jest dla ciebie powodem grzechu, odetnij ją; lepiej jest dla ciebie ułomnym wejść do życia wiecznego, niż z dwiema rękami pójść do piekła w ogień nieugaszony. I jeśli twoja noga jest dla ciebie powodem grzechu, odetnij ją; lepiej jest dla ciebie chromym wejść do życia, niż z dwiema nogami być wrzuconym do piekła. Jeśli twoje oko jest dla ciebie powodem grzechu, wyłup je; lepiej jest dla ciebie jednookim wejść do królestwa Bożego, niż z dwojgiem oczu być wrzuconym do piekła, gdzie robak ich nie umiera i ogień nie gaśnie. Bo każdy ogniem będzie posolony. Dobra jest sól; lecz jeśli sól smak swój utraci, czymże ją przyprawicie? Miejcie sól w sobie i zachowujcie pokój między sobą".

"Ja jestem wolny,
mam swoje zdanie,
to czego pragnę to świat bez granic."
Chocolate Spoon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paplikowa "cywilizacja radości życia" nabiera kształtów

Przecież państwo Polskie jest tak bogate, że może sprezentujmy studia każdemu obcokrajowcowi. Przecież nie mamy młodziezy na wschodzie, przecież nie mamy biednej młodzieży w Polsce, nie mamy młodzieży bez kasy w regionie. Poj*** Kraj Poj** ludzi


"Bo nie jest światło, by pod korcem stało."
Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba.
"Zauważyłem, że wszyscy którzy są za aborcją, zdążyli się urodzić." - Ronald Reagan


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paplikowa "cywilizacja radości życia" nabiera kształtów

Marcelusie przeczytaj ze zrozumieniem. Twój komentarz jest całkowicie nie na temat. Z tego artykułu wynika, że za studia wpłynie kasa i uczelnia będzie mogła lepiej funkcjonować.
Ale przecież Ty wiesz lepiej.

Zwróćcie uwage , że tych 60 hinduskich studentów pielęgniarstwa i aglistyki krąży po Polsce jak widmo komunizmu. i pomimo że nikt ich jeszcze nie widział, nie słyszał i nie wąchał wzbudzaja juz niemałe emocje:

http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=52613&t=52613
czy też:
http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=51355&t=51355

Uwaga!!! nabity :)))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paplikowa "cywilizacja radości życia" nabiera kształtów

luck of the draw...
W sytuacji bez wyjścia najważniejsze jest wyjście.
Żeby je stworzyć używamy do tego zaczarowanego ołówka.

Wyjaśnienie Definicji: Zaczarowany ołówek – to narzędzie do pisania na papierze lub drewnie. Cechuje się czarnym lub szarym kolorem, oraz możliwością zmazania naniesionego przez ołówek napisu. Wszystko, co się nim narysuje – materializuje się.



hehe cya

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paplikowa "cywilizacja radości życia" nabiera kształtów

nie no Ptysiu, ty czasem myslisz, jestem w szoku!!!!

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paplikowa "cywilizacja radości życia" nabiera kształtów

obsługa moze jak obsluga ale jedzenie super a zwłaszcza te kebaby :) mniam

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paplikowa "cywilizacja radości życia" nabiera kształtów

Ptysiu sam jesteś bród i smród , dziecko zamilcz bo cie Bozia skara !!

Zuza

„Wystarczy bierność dobrych ludzi, aby zło zwyciężało” (E. Burke)


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paplikowa "cywilizacja radości życia" nabiera kształtów

Bardzo proste, wystarczy sie obudzić.

Pozdrawiam!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paplikowa "cywilizacja radości życia" nabiera kształtów

drogi malachicie
wziawszy pod uwage podzial terytorialny krajow ze wzgledu na polozenie geograficzne mamy tez europe zachodnia/np. francja, hiszpania/, mamy tez srodkowa/np polska/ i jest tez europa wschodnia/np. rosja/
czy to oznacza, ze jest trzy europy, mh...chyba tak

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paplikowa "cywilizacja radości życia" nabiera kształtów

Sarna 11: Nie mów do nich "panowie" - bo to zwykli gówniarze wychowani na głupawych filmach. Oni nie zdają sobie sprawy "z niczego" co ma znaczenie w kontaktach z ludźmi, a z rozumu - to wcale.
Czyli: "Głupi gówniarz atakuje". Zobaczysz zresztą jaka będzie ich reakcja na mój post.

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paplikowa "cywilizacja radości życia" nabiera kształtów

Stołujcie się dalej w tych "knajpach" ! Na oddziale wewnętrznym w szpitalu ścielą już dla Was łożeczka, to tylko sprawa nidługiego czasu. Ja dobrze Wam jednak życzę.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paplikowa "cywilizacja radości życia" nabiera kształtów

marcelus2000,a ty czasem nie masz małego fiutka,albo zaniku wzwodu,że tak się wyżywasz na "innych"?
Nie rozumiem,dlaczego próbujesz się dowartościować właśnie poprzez poniżenie kogoś innego?
A swoją drogą,to nie masz zapewne pojęcia ile jest chorób,bądź leków z nimi związanych,które wywołują otyłość.Módl się żeby żadna Ciebie nie dopadła,bo wtedy to i bieganie za psem przez cały dzień nic Ci nie da.A nawt jeśli ktoś taki jest poprzez swoje obżarstwo,to co? Boli cię to? Wali cię to po kieszeniach?
Ciekawy jaki z Ciebie "narcyz" i okaz zdrowia? hehe...
...i choć osobiście gustuję w kobietach "niepuszystych" to te drugie mi wcale nie przeszkadzają,jak się mijam z nimi na ulicy,czy gdziekolwiek.
Ktoś musi być puszysty,by inny nim nie był.Zawsze każdy z nas będzie inny i trzeba to uszanować

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paplikowa "cywilizacja radości życia" nabiera kształtów

Zjadłam wczoraj 7! coby się nie zmarnowały...:)

VOTUM DEO IGNOTO

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paplikowa "cywilizacja radości życia" nabiera kształtów

Tak, tylko:
- fanatyzm pozbawia człowieka samodzielnego myślenia i wolnej woli, jest tylko odtwórcą czyich pogląów (choć myśli, że nie), a to jest grzech bo marnuje dany przez Boga potencjał intelektualny
- zdarzenia podane przez Kafasa są równie możliwe (patrz Stary Testament, na który nasi Wierzący się wcale nie powołują, a tam jest "oko za oko'...- pewnie wtedy Bog był inny, mniej miłosierny?)
- Adam i Ewa żyli "na kocią łapę" nawet po wygnaniu z raju- kto więc wymyślił i po co "sakrament małżeństwa":-)
- KolankO, Przyjacielu (pomimo różnicy poglądów): słusznie piszesz o "wlaniu ludziom otuchy do serc" i że pesymiści nie przekroczą tych 5% uzyteczności mózgu. Dlatego właśnie nie ufam Kościołowi, bo jego nauki nie mają z optymizmem i otuchą nic wspólnego, a wręcz przeciwnie: piekło, kara, żal za grzechy, pokuta, umartwianie, sąd ostateczny (+ten "po śmierci") i znowu piekło, czyściec, wieczne cierpienie i tak bez końca! Gdzie Ty widzisz prawdziwą i beztroską radość i optymizm w tym "nauczaniu"? Przecież tu chodzi wyraźnie o "rząd dusz' pod nadzorem "pasterza", który jest tak samo głupi jak ta owieczka, tylko bardziej cwany i wyrachowany (na swoją korzyść zresztą). To on ma znać prawdziwą "drogę do zbawienia"? Żartujesz chyba z nas! Poza tym cytujesz różnych tam św. Pawłów i innych, a skąd wiesz czy nie pisali tego będąc "na bani" albo po narkotykach (jak np. Apokalipsa św. Jana). Byłeś przy tym? Pozdrawiam.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paplikowa "cywilizacja radości życia" nabiera kształtów

Jeszcze raz brawo dla niej!
Ale... żałosne jest to ze taki (duży) kraj ma 1 medal a wyprzedzaja nas kraje nie zwiazane w jaki kolwiek sposob z zima!
Szkoda ze to pierwszy i ostatni medal ! :/:/:/:/:/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paplikowa "cywilizacja radości życia" nabiera kształtów

Ja gram w Lineage bardzo dlugo :) gralem na retailu, no i na prif serwach.

Lineage 2 jest to mmorg cos jak World of Warcraft no i za gre na globalnych serwerach placi sie miesiecznie 50 zl, nom ale mozna grac tez na serwerach prywatnych

Wiecej info tutaj http://gamecenter.pl/forum/index.php?showforum=120

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paplikowa "cywilizacja radości życia" nabiera kształtów

Lepij puzno niz wcale :)

Zuza

„Wystarczy bierność dobrych ludzi, aby zło zwyciężało” (E. Burke)


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paplikowa "cywilizacja radości życia" nabiera kształtów



Miej serce i patrz w telewizor?


waldek27

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paplikowa "cywilizacja radości życia" nabiera kształtów

zapomnialem podać namiary - http://80.240.178.242:8080 lub sprawdzać na www.wiejag.stnet.pl

Zuza

„Wystarczy bierność dobrych ludzi, aby zło zwyciężało” (E. Burke)


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paplikowa "cywilizacja radości życia" nabiera kształtów




Kupię kradzianą kamerę - tel.997

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paplikowa "cywilizacja radości życia" nabiera kształtów




Cały nasz huliganski trud, tobie kochana ojczyzno.



- Ludzie myslcie, to nie boli.



waldek27

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paplikowa "cywilizacja radości życia" nabiera kształtów



Polak potrafi... zwłaszcza kiedy trzeba wywinąć się armii!



Poborowy xxxxxxxxxxxxx Ciechanów 17-06-2002
46-400 Ciechanów
ul. xxxxxxxxxxxxxxxxxx

Do
Naczelnika Sił Zbrojnych RP
Aleksander Kwaśniewski
Pałac Prezydencki
00-071 Warszawa
Krakowskie Przedmieście 48/50



Wielce Szanowny Panie Prezydencie.

Uprzejmie proszę o zwolnienie mnie z zaszczytnego obowiązku pełnienia służby wojskowej ze względu na trudną sytuację rodzinną, w jakiej się znalazłem.A mianowicie: Mam 24 lata i ożeniłem się z wdową w wieku 44 lat.Moja żona ma córkę w wieku 25 lat.Tak się złozyło,że mój ojciec ożenił się z córką mojej żony.Tym samym,mój ojciec stał się moim zięciem, gdyż poslubił moją córkę. W związku z tym jest ona jednocześnie moją córką i macochą. Mojej żonie i mnie urodził się w styczniu syn.To dziecko jest bratem zony mojego ojca,czyli jego szwagrem. Jednocześnie, będąc bratem mojej macochy jest moim wujkiem. Czyli mój syn jest moim wujkiem. Żona mojego ojca, czyli moja córka powiła na Wielkanoc chłopczyka, który jest jednocześnie moim bratem, gdyż jest synem mojego ojca, i wnukiem, ponieważ jest synem córki mojej żony. Jestem więc bratem mojego wnuka, a będąc mężem teściowej ojca tego dziecka, pełnię jakby funkcję ojca mojego ojca, pozostając bratem jesgo syna. Jestem wobec tego własnym dziadkiem. Dlatego też prosze uprzejmie Pana Prezydenta o zwolnienie mnie ze słuzby wojskowej, gdyż o ile mi wiadomo - prawo nie zezwala powoływać do wojska jednocześnie dziadka, ojca i syna z jednej rodziny.

Wierząc w zrozumienie mojej sytuacji przez Pana Prezydenta pozostaję z poważaniem.

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx /Podpis /



waldek27

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paplikowa "cywilizacja radości życia" nabiera kształtów

Hehehehehe
Dobre. Polak wszystko potrafi
Albo dla chcącego nic trudnego


Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paplikowa "cywilizacja radości życia" nabiera kształtów



Ciekawe jak on wyglądał za pół godziny???


waldek27

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paplikowa "cywilizacja radości życia" nabiera kształtów

i nie 0.7 tylko 0.5 koles sie pytal "nol piać"-0,5l

Zuza

„Wystarczy bierność dobrych ludzi, aby zło zwyciężało” (E. Burke)


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paplikowa "cywilizacja radości życia" nabiera kształtów

for zbych
Po pierwsze gówniażem jesteś ty frajerze. Nie mam ochoty z toba polemizować bo nie masz nic do powiedzenia.


For garboś:
z erekcją i wzwodem wszystko okey nikt się nie żalił na wielkość.
Po drugie nie na innych tylko na wielkie baby, nikt inny mnie nie interesuje akurat w tym poście.
A obżarstwo wali mnie po oczach jestem estetą i wstrętny wielki tłusty wieloryb wpływa negatywnie na moje samopoczucie.
To nie jest inność to wyraz lenistwa. Lenistwo=opasłość i na odwrót opasłośc=lenistwo.

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paplikowa "cywilizacja radości życia" nabiera kształtów

ja widziałęm typ 0.5 litra piwa w 3 sekundy

Zuza

„Wystarczy bierność dobrych ludzi, aby zło zwyciężało” (E. Burke)


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paplikowa "cywilizacja radości życia" nabiera kształtów


Bardzo fajny pomysl i dobre usytuowanie tylko pytanie jak to wyglada od strony prawnej?

Predkosc 128 to troszke malo bo przydalo by sie min. 256 ale problem szybkosci odswiezania chyba raczej tyczy sie dostawcy strony bo obraz nawet nie porusza sie skokowo a co jakis czas jest wyswietlana jedna klatka:/

Pomysl oceniam na super:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paplikowa "cywilizacja radości życia" nabiera kształtów

miska włąśnie dla chcącego nic trudnego

Uwaga!!! nabity :)))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paplikowa "cywilizacja radości życia" nabiera kształtów

Martwimy się że może być u nas epidemia ptasiej grypy, ale nie pomyślał nikt, że może zdarzyć się u nas epidemia gruźlicy.

Jak podała TVP 3 Białystok w Czarnej Białostockiej na galopującą gruźlicę zmarła 27-letnia kobieta. Chorowała od września ubiegłego roku. W styczniu tego roku zgłosiła się do lekarza rodzinnego, który skierował ją na oddział psychriatyczny podejrzewając chorobę psychiczną. Tydzień temu przeniesiono na oddział specjalistyczny, ale było już za późno. Nie wiadomo kiedy zaraziła się, bo nie chodzilą do lekarza. 2 marca znane będą wyniki badań jej 13 - osobowej rodziny. Jeżeli okażą się pozytywne, to trzeba będzie przebadać wszystki sąsiadów i uczniów ze szkoły w Czarnej Białostockiej gdzie uczęszczali jej dzieci.

W PRL-u co rocznie były robione obowiązkowe prześwietenia profilaktyczne klatki piersiowej, dzięki czemu udało się wyeliminować tą groźną chorobę. W ramach oszczędności zaniechano tych badań, no i mamy skutki oszczędności, które mogą kosztować teraz o wiele, wiele więcej. Ale jaki wstyd na cały świat. XXI i choroba w Polsce o której niemal zapomniano.
Ale wstyd nie dym, w oczy nie gryzie.

Pozdrowienia.

Przepraszam ale nie wiem jak dostał się niedokończony temat na forum, musiałem niechcący nacisnąć"wyślij". Jeżeli to możliwe to prosiłbym Admina o skasowanie tego tematu.

Ma zowsze Łomża

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paplikowa "cywilizacja radości życia" nabiera kształtów

http://www.youtube.com/w/Echter-Ganxta-%40-pc-spiele?v=X18-_yDl6IM&feature=Views&page=5&t=t&f=b

Czyżby gra nie chciała się włączyć ? :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paplikowa "cywilizacja radości życia" nabiera kształtów

Drogi Adminie!
Bardzo proszę o usunięcie tego tematu. Wysłałem jego w sposób dla mnie niewiadomy.

Pozdrowienia.

VOTUM DEO IGNOTO

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paplikowa "cywilizacja radości życia" nabiera kształtów

Cóż można powiedzić o człowieku oceniającym innych po wyglądzie? Albo że żyje jak przedszkolak według schematu baśniowego: ładna królewna jest dobra, a brzydka macocha jest zła, -- w tym wypadku tylko współczuć. Druga opcja: młody człowiek naoglądał się "Nagiego patrolu", czy innych amerykańskich wybździn z anorektyczkami w roli głównej i ma na tyle ograniczone horyzonty intelektualne, że myśli, iż tak - według schematu - powinni wyglądać ludzie - też składam wyrazu współczucia. Trzecia opcja: chyba jest z nim coś nie tak, skoro może tylko wyzywać internautów o innych poglądach od" frajerów". ]
Facet, sam obejrzyj się w lustrze, ale bez slipek. Białych - bo powiększają!

Zuza

„Wystarczy bierność dobrych ludzi, aby zło zwyciężało” (E. Burke)


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paplikowa "cywilizacja radości życia" nabiera kształtów

http://test.4web.pl/

http://www.speakeasy.net/speedtest/

http://test.vline.pl/

http://www.continuum.com.pl/speedtest/

http://linkownia.net/narzedzia/pomiar_predkosci/

no to testujcie ;-))

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paplikowa "cywilizacja radości życia" nabiera kształtów

DDD Koniecznie usunąć temat ,dziennikarzom TVP 3 na pewno się nie spodoba DDD

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paplikowa "cywilizacja radości życia" nabiera kształtów

po...o tych ludzi już do końca kiedyś to mi było ich troche szkoda że dali się tak zakręcić ale teraz po prostu spadam z krzesła ze śmiechu jak ich widze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paplikowa "cywilizacja radości życia" nabiera kształtów

droga bello
jak na to patrzę, to widzę iż chyba nie dojdziemy jak to jest z tymi kontynentami :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paplikowa "cywilizacja radości życia" nabiera kształtów

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paplikowa "cywilizacja radości życia" nabiera kształtów

ptysiu..... dlaczego?

...całkiem fajne teksty.... a ze kopiowane? - nie on pierwszy i nie ostatni

"Ja jestem wolny,
mam swoje zdanie,
to czego pragnę to świat bez granic."
Chocolate Spoon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paplikowa "cywilizacja radości życia" nabiera kształtów

www.interneo.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paplikowa "cywilizacja radości życia" nabiera kształtów

ja powinienem dożywocie wg tego prawa dostać :PP

Zuza

„Wystarczy bierność dobrych ludzi, aby zło zwyciężało” (E. Burke)


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paplikowa "cywilizacja radości życia" nabiera kształtów

Na pewno slyszeliscie nowy kawalek madonny 'sorry'. Nie wglebialem sie sluchajac piosenki w slowa ale znalazlem tekst. Po drugim refrenie ona mowi po polsku 'przepraszam'.

ktos wrocil na to uwage?

"Ja jestem wolny,
mam swoje zdanie,
to czego pragnę to świat bez granic."
Chocolate Spoon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paplikowa "cywilizacja radości życia" nabiera kształtów

Poruszając w nocy po naszych miastach można zauważyć bardzo pozytywne zjawisko. Otóż jak się okazuje, rząd RP zorganizował akcję nocnego sprzątania naszego państwa, poczynając od miejsc najbardziej zabrudzonych - kontenerów.

Przy każdym ze składowisk odpadów (śmietnik), pracowała co najmniej jedna osoba, zaś kolejne były w drodze na swoich jednośladowych ścigaczach szprychowych.

Pomysłodawcy tego projektu zasługują więc na mocny uścisk dłoni a nawet szyi. Ekologiczna gospodarka państwa to jeden z postawowych filarów rządowej platformy programowej
Pełne wykorzystywanie zasobów to bardzo dobre posunięcie ze strony naszych reprezentantów. Dzięki tej polityce nie zmarnuje się chociażby jedna puszeczka po piwie - genialne!

Coraz więcej chętnych zasila szeregi tej organizacji rządowej. Są bardzo dobrze zorganizowani, nie mają kadry kierowniczej sami są sobie dyrektorem sekretarką i pracownikiem. Jednym słowem tylko przyklasnąć pomysłodawcom za taki pomysł. W wyborach samorządowych powinni dzięki temu pomysłowi uzyskać bardzo duże poparcie. Dobrego gospodarza warto poprzeć.

Pozdrowienia.

Zuza

„Wystarczy bierność dobrych ludzi, aby zło zwyciężało” (E. Burke)


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paplikowa "cywilizacja radości życia" nabiera kształtów

nie slucham Madonny

"Ja jestem wolny,
mam swoje zdanie,
to czego pragnę to świat bez granic."
Chocolate Spoon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paplikowa "cywilizacja radości życia" nabiera kształtów

Mówi mówi :) Prze-pra-szom :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paplikowa "cywilizacja radości życia" nabiera kształtów



Opis osobowości:
Jest to osobnik zaraz po kursie prawa jazdy więc może to być każdy rodzaj osobowości. Zwykle po przejechaniu pierwszego tysiąca kilometrów zamienia się w normalnego kierowcę lub przechodzi do innej kategorii z mojej listy.

Główne wady i zagrożenia:

* zbyt mała prędkość,
* nieprzemyślane manewry,
* jazda bez świateł,
* kłopoty z manewrowaniem po zatłoczonym skrzyżowaniu.


Ulubione samochody:
Nie ma reguły. Najczęściej taki, jaki rodzice przeznaczają na straty.




Sztuka jest jak gówno - najpierw trzeba je poczuć???




waldek27

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paplikowa "cywilizacja radości życia" nabiera kształtów



W Polsce jest to duży problem,lecz poszkodowane kobiety wolą milczeć,są

to sporadyczne przypadki,które wychodzą na jaw.





4 zasada dynamiki - ciało raz puszczone puszcza się stale.



waldek27

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paplikowa "cywilizacja radości życia" nabiera kształtów

Jak ja bym byl szefem to bym zatrudnial same fajne dupy :) Przynajmniej jak bym mial juz siedziec za klepniecie w tylek pracownicy, to wiedzial bym ze warto bylo :)

"Ja jestem wolny,
mam swoje zdanie,
to czego pragnę to świat bez granic."
Chocolate Spoon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paplikowa "cywilizacja radości życia" nabiera kształtów

wam nigdy nic sie nie podoba najlepiej co umiecie robic to narzekac najpierw pier..cie ze nic niema i wogole niema co robic a zeby wszystko to pobudowali zaraz bylyby glosy ze a to za drogo a mi to sie niechce tam chodzic wole na lawce posiedziec a co moze niemam racji?? juz raz bylo cos takiego narzekaliscie ze nic sie nie dzieje w lomzy nie ma zadnych koncertow a jak przyjechala ingrid to nagle na forum pojawil sie temat jak bylo na koncercie bo co sie okazalo a to ze jednemu nie chcialo sie isc a drugiemu szkoda bylo 10zl na koncert bo woli kupic sobie browarka amfiteatr chcecie buhahah ciekawy ile razy byscie tam poszli

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paplikowa "cywilizacja radości życia" nabiera kształtów

Drogi Autochtonie
Żadne podejrzenia! A 5,5 gr. amfetaminy to patyk od kaszanki?
Posiadnaie narkotyków jest karalne. Do wyjasnienia pozostaje: narkoman czy diler?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paplikowa "cywilizacja radości życia" nabiera kształtów

Gdzie poukrywali się Vlad, Tiger, Adall, Wychu, DoPrze, Allinka, Adamus. Co się z nimi dzieje? Gdzie podziała się stara gwardia?

Pozdrowienia.

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paplikowa "cywilizacja radości życia" nabiera kształtów

Małą bombkę może... nie choinkową of koz :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paplikowa "cywilizacja radości życia" nabiera kształtów

Jeden z hotspotów jest w hotelu Polonez...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paplikowa "cywilizacja radości życia" nabiera kształtów

I co mu zrobisz? Wyślesz mu obraźliwego sms?? Pozwiesz do sądu??
Prawdopodobnie jak sam napisałeś jest sieć typu pre paid więc wątpie żebyś był w stanie coś zrobić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paplikowa "cywilizacja radości życia" nabiera kształtów

A co wy sądzicie, o decyzji rządu, że wpadli na taki pomysł na sprzątanie po nocach? Czy wart rozpowszechnienia?
Pytanie do Ptysia, Waldka i Halfika.

"Ja jestem wolny,
mam swoje zdanie,
to czego pragnę to świat bez granic."
Chocolate Spoon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paplikowa "cywilizacja radości życia" nabiera kształtów

Czy są jakieś przepisy którę mówią, że człowiek karany nie może pracować w szpitalu?
Jeśli tak, to za jakie przestępstwa musi być skazany, by dostać zakaz prowadzenia praktyk lekarskich?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paplikowa "cywilizacja radości życia" nabiera kształtów

Czy ktoś widział Dziub-dziuba?
Jak wygląda dziub-dziub?
Komu w końcu się uda odpowiedzieć jak z nut?
Czy to fruwa czy lata? Czy ma dzioba czy dziób?
Czy ktoś widział Dziub Dziuba? Gdzie się schował Dziub Dziub?

:)

pamiętam to... :D

"Ja jestem wolny,
mam swoje zdanie,
to czego pragnę to świat bez granic."
Chocolate Spoon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paplikowa "cywilizacja radości życia" nabiera kształtów

Żal mi ich, pomimo iż doskonale wiedzieli w co się pchają. Absolutnie nie można jednak porównać ich do śmieci. Żaden człowiek nie jest śmieciem. Obojętnie kim jest, co robi i gdzie mieszka. Wielu ludzi narkomanami zostało wbrew swej woli, jakże więc nazywać ich śmieciami ?!.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paplikowa "cywilizacja radości życia" nabiera kształtów

do leszek16064 na brooklynie mam znajomychn, wiem jak sie nazywa, gdzie mieszka i to mi wystarcza, a co z tym fantem zrobie to moja sprawa. O to to juz niech Ciebie glowa nie boli

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paplikowa "cywilizacja radości życia" nabiera kształtów

Jakoś nikt nie zauważył że "wielkie baby" mają także wielkie serca, a przecież to właśnie serce jest w człowieku najważniejsze. Bo człowiek bez serca tak naprawdę nie ma nic!.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paplikowa "cywilizacja radości życia" nabiera kształtów

Raz spotkalem sie z tym ze na Polowej, kiedy akurat wypadal im dyzur apteka byla zamknieta a drugi raz na Al. Legionow, kolo 4 plus zakupilem, co trzeba bez zadnych doplat.. Po normalnej cenie i szczerze to nie spotkalem sie z takim czyms... Nie powinno byc oplaty za dodatkowe cos tam przesiadywanie po nocy.. No ale rozne rzeczy sie zdarzaja...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paplikowa "cywilizacja radości życia" nabiera kształtów

staaary
dopiero szukales co to za kraj skad ten numer pochodzi.. A juz wiesz kto to dokladnie i wiesz gdzie mieszka? I jeszcze pewnie mu oczy wyskrobia twoi ziomale, albo spala samochod jak typowi we Wrzesniu na dokach.. Powiem Ci ze wiem jak szybko jest wylapywana gangsterka tam..
pzdr i daj lepiej spokoj

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paplikowa "cywilizacja radości życia" nabiera kształtów

ja mam radiowke ponad rok u jednego goscia, ktory rozprowadzil ja po moim osiedlu.. Jest super.. Zawsze moge na nia liczyc.. Praktycznie niegdy sie nie zawiodlem.. Odbiornik mam 11 Mb/s jest na technologi linksys podejrzewam bo oni cos takiego oferuja.. W domu mam dwa kompy.. Jedn u mnie drugi u siostry . Moj dziala tez na bezprzewodowym routerze z technologia linksys wireless G, czyli do 55 Mb/s.. Gram na gieldzie i zawieszenia w dostawie uslugi mogloby byc dla mnie b. kosztowne a nigdy sie jeszcze nie zdarzylo.. Wiem ze do mojego odbiornika jest podlaczone jeszcze 4 domy. Place 40 zl za miesiac i nie szukam zadnej zmiany, bo jest szybko, bezawaryjnie i przedziwnie tanio :)
Nie bede reklamowal, bo jaki mam w tym interes

pzdr

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paplikowa "cywilizacja radości życia" nabiera kształtów

Autor: Kefas (---.lomza.rta25.4lan.pl)
Data: 14-02-06 13:42

Po podpisaniu paktu stabilizacyjnego.
W restauracji sejmowej siedzą Jarek, Romek i Andrzej.
- Co panom podać? - pyta kelner.
- Dla mnie... schabowy - rzuca Jarek.
- A przystawki? - indaguje kelner.
- A przystawki też zamawiają schabowe, prawda chłopaki? - rzecze Jarek
klepiąc towarzyszy po plecach...


Bez komentarza.

Pozdrowienia.

"Ja jestem wolny,
mam swoje zdanie,
to czego pragnę to świat bez granic."
Chocolate Spoon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paplikowa "cywilizacja radości życia" nabiera kształtów

Jeden cie pewnie wkurzył i jedziesz zaraz po wszystkich.Znam kilku i jeżdżą conajmniej dobrze,tzn. spokojnie,ostrożnie i bez brawury czy wymuszania pierwszeństwa.Wszędzie są czarne owce,ale jak się uogulnia to się zawsze krzywdzi większość.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paplikowa "cywilizacja radości życia" nabiera kształtów

hehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paplikowa "cywilizacja radości życia" nabiera kształtów

ja ta zawsze trabię jak sie pchają:) o dziwo mimo moich upomnień pcha sie taki jeden z drugim nadal ale ja nie zdejmuję ręki z klaskonu i jade dalej:D uwierzcie mi ,że to pomaga:D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paplikowa "cywilizacja radości życia" nabiera kształtów

No tak.... Białystok ma już dostęp do morza, teraz tylko połączenia lotniczego brakuje. Jak to dobrze , że p. Sroczyński pomaga w tej inwestycji.
Zapewne Białystok nazwie jego imieniem któryś statek z własnej floty ew. któryś dok w białostockim porcie morskim.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paplikowa "cywilizacja radości życia" nabiera kształtów

Ja tam z przyjemnością przeczytałem post waldka27 :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paplikowa "cywilizacja radości życia" nabiera kształtów

Mię się również rzeczone teksty podobały.

Raz na jakiś czas chętnie coś takiego przeczytam.

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paplikowa "cywilizacja radości życia" nabiera kształtów

boss widać masz jakiś kompleks mbs.
widać że boli oj boli.
idź do terapeuty lub walnij setę

tam w śledziowie ręce zacierają jak u nas wychodzą takie antagonizmy. oni z nami walczyć nie muszą, starczy, że my sobie sami na własnym podwórku przeszkadzamy.
masz lepszy pomysł? źle, że ktoś walczy o lotnisko? mnie to ani grzeje, ani ziębi kto to robi. oby było.
niech nawet mój faworyt winko to robi. oby robił, a nie gadał.

sura - sroczyński ma już dwa ronda, więc statki też muszą być dwa.

VOTUM DEO IGNOTO

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org