piątek, 10 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
3 maja KOnstytucja - warto przypomnieć

Na przeciwko blaszaka, obok sklepu z oświetleniem.,




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 3 maja KOnstytucja - warto przypomnieć

Autor: sylwusia05 (---.elomza.pl)
Data: 07-02-11 11:53

ta zeby ostrzec innych przed glupoto

Dzięki za ostrzeżenie przed GŁUPOTO

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 3 maja KOnstytucja - warto przypomnieć

Kania:
Mam wrażenie, że w temacie carbonary i kuchni włoskiej liznęłaś cukierek przez papierek i jesteś przekonana, że wiesz już wszystko na temat cukierków...
Carbonarę w każdym regionie robią inaczej, tzn. może nie inaczej ale w jednym miejscu dają śmietanę w innym nie, w jednym dają ser pecorino w innym granapadano...
Tak jest z wieloma potrawami. Np. czy bigos w każdej części Polski robią tak samo? Albo: moja matka robiąc nóżki w galarecie nigdy nie dodawała czosnku. Moja teściowa dodaje (co mnie wk...wia bo go nie znoszę :-) ). Ale to wciąż są nóżki w galarecie...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 3 maja KOnstytucja - warto przypomnieć

nie mowcie glupot moi znajomi ktorzy dostaliw tamtym roku staz na 3 miesiace teraz mieli przedluzony na 9 miesiecy UP gada ze kasy nie maja debile

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 3 maja KOnstytucja - warto przypomnieć

wiedzialam ze tu kretynow spotkam na tym forum zawsze sie jakis znajdzie no i wypadlo na ciebie chciales zablysnąć ale ci sie nie udało chyba co

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 3 maja KOnstytucja - warto przypomnieć

paszła won.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 3 maja KOnstytucja - warto przypomnieć

a i zapasowy atomizer posiadam do niego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 3 maja KOnstytucja - warto przypomnieć

nie obrażaj ludzi to po pierwsze skoro wiedziałaś że tacy tu kretyni to po kiego tu sie wypowiadasz ,po drugie jaka cena taka jakość nie oczekuj cudów a po trzecie zakup sobie słownik ortograficzny dziewczyno ...chociaż wątpię żeby to cokolwiek pomogło....



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 3 maja KOnstytucja - warto przypomnieć

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 3 maja KOnstytucja - warto przypomnieć

Cena przystępna,a ratusz milczy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 3 maja KOnstytucja - warto przypomnieć

Wiesz, jak ktos idzie na studia, nie po to zeby zdobyc konkretne umiejetnosci i wykorzystywac je pozniej w pracy, tylko zeby moc pozniej aplikowac na takie stanowiska, gdzie chca papierka dla formalnosci, ale tak naprawde nic nie trzeba umiec, to ja wspolczuje. Dla mnie to jest wypaczenie sensu studiowania i tacy ludzie wcale studiowac nie powinni, wtedy i pracodawcy nie wpisywaliby w wymaganiach wyzszego wyksztalcenia przy byle stanowisku.
Nic dziwnego, ze ludzie z taka motywacja nie moga pozniej znalezc pracy i zala sie, jak to maja wyksztalcenie, a roboty nie ma...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 3 maja KOnstytucja - warto przypomnieć

aha i jeszcze jeden artykuł: Trochę o nazwie i historii carbonare:

http://www.we-dwoje.pl/kuchnia;wloska;spaghetti;alla;carbonara,artykul,11373.html



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org