poniedziałek, 20 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Z okazji święta POLSKIEJ FLAGI

ktoś się wybiera na kabaret paranienormalni i po ile bilet ??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Z okazji święta POLSKIEJ FLAGI

ja daje 200

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Z okazji święta POLSKIEJ FLAGI

Ale tu chodzi o wymianę korzyści, tak jak pisałem często opłaca się zatrudnić gamonia no ale nie na stanowisko kluczowe dla firmy. Przecież nikt nie będzie sobie wbijał piłki do własnej bramki. Dlatego jak pisałem już wyżej najważniejsze tak naprawdę na dzień dzisiejszy są koneksje dla przeciętnego Kowalskiego :) A nie papier z dobrej uczelni.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Z okazji święta POLSKIEJ FLAGI

Czego wy k... chcecie!. Psy srają, ludzie srają, ptaki srają (na głowę często niestety), już od początku życia na tym świecie. Na ziemi żyją miliony rozumnych storzeń, a człowiek nie jest najważniejszy i musi się dostosować!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Z okazji święta POLSKIEJ FLAGI

Kwiecień i lipiec to ten sam nadajnik z Krynic jednak multipleks 3 ma mieć mniejszą moc nadawczą od drugiego więc możliwe, że do nas zasięg trafi dopiero w lipcu. Zapewne w tej odległości od nadajnika przyda się porządna antena zewnętrzna ze wzmacniaczem. A mapki zasięgu nie zawsze odwzorowują stan faktyczny.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Z okazji święta POLSKIEJ FLAGI

a kogo to obchodzi przepraszam ile dla ksiedza ????
kazdego osobista spawa ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Z okazji święta POLSKIEJ FLAGI

hehe ja też czekam na odzew ale... no właśnie ALE.. dzwoniłam wiele razy do Urzędu Pracy do działu organizacji i Pani twqierdzi ciągle ze jeszcze nie dostali pieniedzy a żekomo dostali.. wiec nie wiem czy dostali czy nie

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Z okazji święta POLSKIEJ FLAGI

ozyrys9 chyba wyraznie napisalem ze miesci sie tam tez gabinet pani Podolak ktora moze wiedziec cos wiecej na temat kart itd. nie wchodzac juz w szczegoly calego zajscia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Z okazji święta POLSKIEJ FLAGI

Nigdy nie wiadomo co zycie przyniesie, czasem trzeba sie gdzies zalapac, byle miec na utrzymianie.
Jednak jesli rozmawiamy o szansach na prace, w kontekscie dyplomow uczelni wyzszych, to sorki, ale ja przez to rozumiem, ze nie dyskutujemy o stanowiskach typu kasjer, czy kierowca busa, bo to sie mija z celem. Do takiej pracy to zaden dyplom nie jest potrzebny, niezaleznie jakiej uczelni, wiec dyskusja jest zbedna.
Ja mowie o stanowiskach zgodnych z wyksztalceniem i z adekwatnymi zarobkami.
A przyklad z ukonczeniem prawa jest o tyle osobliwy, ze wszyscy wiemy jakie sa regulacje prawne w naszym kraju i ze te srodowisko nie dopuszcza do stolkow ludzi z zewnatrz, to zadna tajemnica.

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Z okazji święta POLSKIEJ FLAGI

radeusz-tak trzymać!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Z okazji święta POLSKIEJ FLAGI

:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Z okazji święta POLSKIEJ FLAGI

i tylko po to konto zalozylas?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org