czwartek, 09 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Unia nie, ale kasa unijna tak

polecam lekturę na www.orange.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Unia nie, ale kasa unijna tak

Robert! W TV powiedzieli, że robisz to dla fanu. W takim razie lepiej zapal ... Będzie taniej i zdrowiej!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Unia nie, ale kasa unijna tak

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Unia nie, ale kasa unijna tak

Pani kasia arbuz- w dzisiejszych czasach po prostu 90% obywateli Polski nie ma uczciwych warunków, do tego żeby być milionerami, jak uczy historia, wielkie fortuny powstawały przez pokolenia, nie wliczając w to wynalazców i ich patenty.
Piszesz o inwestowaniu agresywnym, nic ci to nie pomoże jak nie będziesz miała informacji z pierwszej ręki, i o godzinę wcześniej niż inni, z kolei te info żeby tobie jednej przekazać to informator musi złamać prawo, i co jest jednocześnie nie uczciwe względem innych akcjonariuszy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Unia nie, ale kasa unijna tak

Praccodawcy łomżyńscy i podwyżki hehe ładnie to brzmi.. w łomży jest tylu dziwnych skąpych ludzi że nawet wody latem nie kupują dla ludzi którzy pod gołym niebem robią na nich, a wszyscy jak jeden się chwalą jaki to jeden przez drugiego jest większym biznesmenem... poza czubkiem swojego nosa nie widzą nic więcej....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Unia nie, ale kasa unijna tak

włóż tyle ile uważasz i odlicz za smsy w grze o miliona :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Unia nie, ale kasa unijna tak

hahaaahahahaahahahahahahahahahahahahhaah:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Unia nie, ale kasa unijna tak


http://www.polskacyfrowa.org/index.php?id=6

mar

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Unia nie, ale kasa unijna tak

Do FIN: jestem zainteresowana kupnem, proszę o kontakt e-mailowy:anetajacek7874@wp.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Unia nie, ale kasa unijna tak

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Unia nie, ale kasa unijna tak

Wodę latem???? żeby się zgrzała????? :D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Unia nie, ale kasa unijna tak

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Unia nie, ale kasa unijna tak

jak cie widza tak cie pisza, wiec warto posiadac kilka rzeczy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Unia nie, ale kasa unijna tak

lubie dotykac ladne rzeczy , muskac podziwiac

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Unia nie, ale kasa unijna tak

Byłem dzisiaj w koźciele , ksiondz mnie poklepał po głowie jak zbieral na ofiare :)


"Bo nie jest światło, by pod korcem stało."
Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba.
"Zauważyłem, że wszyscy którzy są za aborcją, zdążyli się urodzić." - Ronald Reagan


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Unia nie, ale kasa unijna tak

dalej nie wiem o co biega

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Unia nie, ale kasa unijna tak

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Unia nie, ale kasa unijna tak

sam jestes cham

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Unia nie, ale kasa unijna tak

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Unia nie, ale kasa unijna tak

@szczebiotka- ja mam dla ciebie eleganckie”futerał” z tykwy, przeczytaj”majtki inaczej”.
Tylko musiała byś nad nim trochę popracować, bo może być za duż na okulary.
http://antonina-tajemniceumyslu.blogspot.com/2010/09/papua-nowa-gwinea-i-piersi.html



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Unia nie, ale kasa unijna tak

@Kasia Arbuz
Sorki, ale momentami sama sobie przeczysz. Napisalas, ze

dzisiaj są takie możliwości na rynku, które pozwalają w dość szybki sposób i wcale nieskomplikowany osiągnąć niezależność finansową

Na co napisalem Ci, ze jak szybkie i nieskomplikowane, to zwykle ryzykowne, a Ty mi odpisujesz, ze
każdy sposób, nieważne szybki, wolny, skomplikowany lub nie, bez wiedzy jest czystym hazardem

No przepraszam, ale dla mnie nieskomplikowane oznacza niewymagajace wiedzy. Jesli cos wymaga specjalistycznej wiedzy, to nie mozna napisac, ze jest proste :) Po czym piszesz:

Jesli zaryzykujesz i zainwestujesz agresywnie, zyskasz dużo więcej, ale bez wiedzy i doświadczenia możesz wszystko stracić.

Z czym sie zgadzam, tylko ze potwierdzilas to co napisalem o ryzyku... Porownujesz ryzyko przy agresywnym inwestowaniu do pracy na etacie? ;) Bez zartow... A inwestujac w ten sposob, to mozna stracic bardzo latwo, wiedze wystarczajaca, zeby pewnie inwestowac to ma garstka osob. Wiec mamienie ludzi takim sposobem zarobkowania, to jawne naciaganie. Juz widzialem efekty pracy takich doradcow finansowych, co to sie wprosza, bo znajomy znajomego, obiecaja zlote gory, interes zycia, nie da sie stracic, bo oni wszystko wiedza, wszystko pokaza, a pozniej czlowiek tylko liczy straty, a jak zlapie za telefon, to mu odpowiada glucha cisza :) Dziekuje bardzo, ja sie nie dam nabrac :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Unia nie, ale kasa unijna tak

ja też lubie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Unia nie, ale kasa unijna tak

Ja nadal twierdze ze jak cos zalatwiac ,to tylko na starym rynku,moze panie sa piekne w 4+,ale wiadomosci nul !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Unia nie, ale kasa unijna tak

skejt park i okolice



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Unia nie, ale kasa unijna tak

U nas jeszcze nie ma ale niebawem... Do kwietnia z nadajnika w Krynicach koło Białegostoku powinien zostać uruchomiony Multipleks 3 (TVP1, TVP2, TVP INFO, TVP Kultura, TVP Historia) a do 31 lipca Multipleks 2 (Polsat, TVN, TV 4, TV Puls, TVN 7).
Jesli chodzi o NTC to polecam strony:
http://telewizja-cyfrowa.com/
http://forum.satkurier.pl/viewforum.php?f=111&sid=7b37163b72f8880a6456442c8351c0b7

---


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Unia nie, ale kasa unijna tak

no wlasnie co z tym watem? i czy przelew tez moze byc?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org