niedziela, 02 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
ksiądz policję wezwał

najlepsze jest to jak wyciagasz z torebki i wszyscy sie dziwia ze posiadasz cos ladnego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ksiądz policję wezwał

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ksiądz policję wezwał

To nie znaczy ,że musisz tu wchodzić. Noszę aparat 3 rok i nawet nie wiem ile go jeszcze będę nosił. Poza tym nie ma żadnego kontaktu ,jeśli się dzwoni do gabinetu. Oczywiście szkody kobiety ,bo wybierając ją kierowałem się opiniami ,które były pozytywne . Chciałem się tylko zapytać ,co mam dalej robić? bo nigdy nie spotkałem takiego przypadku ,więc to chyba logiczne

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ksiądz policję wezwał

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ksiądz policję wezwał

Witam.
Jakim kodem wykupuje się pakiet darmowych smsów w orange gO?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ksiądz policję wezwał

Miło mi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ksiądz policję wezwał

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ksiądz policję wezwał

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ksiądz policję wezwał

asiu pozbonc sie jak najsdzybciej towaru i udawaj gupio ;p
powiesz rze hcialas zobaczyc ilu sie kondomow znajdzie ;)

SKAZANI NA SHAWSHANK, reż. Sprawiedliwość i faktyczne prawo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ksiądz policję wezwał

Do wladima: praca fizyczna zawsze była, jest i będzie najgorzej płatna. Do jej wykonywania nie potrzeba wykształcenia a tylko siły fizycznej i różnych cech charakteru w zależności od tego jaka to praca. Natomiast praca prezesa banku to praca (tak jak szczebiotka zauważyła) głową a nie rękami. Trzeba miec odpowiednie kwalifikacje, wiedzę, doświadczenie itp.I żeby było jasne: nie popieram milionowych pensji w/w. Uważam,że są grubo przesadzone. A jak myślisz skąd te pensje? Skoro większość z nas trzyma swoje pieniądze w banku ( a zgodnie z prawem bankowym każdą naszą złotówkę bank może 9 razy pożyczyć) to sami dajemy im zarabiać krocie. A nam zostaje 4% na lokacie rocznie. Proste.

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ksiądz policję wezwał

Gdzie ty widzisz tą większą odpowiedzialność?, w której pracy ginie więcej ludzi?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ksiądz policję wezwał

Jeśli nawet i bez względu na to po której stornie bym stanął, to nie zmieni to faktu, że Pan D. idealny i krystalicznie czysty nie jest, jak to opisano w artykule jakże poczytniej GAZECIE WYBORCZEJ.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ksiądz policję wezwał

masz towar to to samo co narkotiki .. i wez piepszem caly dom posyp bo psy tropionce wywenszo rze lerzal w tym miejscu i po tobie idziesz do wienznia .

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ksiądz policję wezwał

Można wykupić 600 smsów chyba pod numerem 676

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ksiądz policję wezwał

http://www.youtube.com/watch?v=1Lpru_po5wA&feature=player_embedded

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ksiądz policję wezwał

oponiak jak to o oco, szczebiotke zgwalcili i zamordowali

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ksiądz policję wezwał

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ksiądz policję wezwał

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ksiądz policję wezwał

100mario, a gdzie małpa@ napisał że amputowali Kubicy dłoń ? Zacytuj.
Z tym że "straciliśmy najlepszego" też w sumie ma racje. Czy wystartuje w testach i późniejszych zawodach ? - po takiej operacji na 100% nie, a więc straciliśmy, mam nadzieję że tymczasowo. Strata nie oznacza tylko śmierci, tyczy też czasowego wykluczenia na daną chwilę. Chyba że ktoś ma jednotorowy proces myślenia.
Więc z całym szacunkiem 100mario ale czytanie ze zrozumieniem dotyczy nas wszystkich.

Pozdrówka



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ksiądz policję wezwał

aneola widac zacofana

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ksiądz policję wezwał

Generalnie przy takich interesach, to jak w kabarecie "ja sie nie pytam ile ja moge zyskac, ja sie pytam ile moge stracic" :)

SKAZANI NA SHAWSHANK, reż. Sprawiedliwość i faktyczne prawo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ksiądz policję wezwał

nr 767 ale nie pamietam jaki kod czy cos ;p



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ksiądz policję wezwał

Dopiero w kwietniu ruszy jeden nadajnik w centrum Białegostoku .Do odbierania kanałów wystarczy zwykła antena siatkowa i telewizor wyposażony w mpg4

Poniżej masz mapkę z zasięgiem

http://przelaczenie.eu/?s=kiedyigdzie&woj=podlaskie#Suwalki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ksiądz policję wezwał

A terrorysta to pracownik Salonu na starym rynku :), Dobre POZDRAWIAmY!!!!!

SKAZANI NA SHAWSHANK, reż. Sprawiedliwość i faktyczne prawo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ksiądz policję wezwał

profesorku niestworzone pisze się razem poj&bie chcesz się spotkac zapraszam trochę się zdziwisz matole żegnam pana "profesorka" miłego dnia w szkole

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org