czwartek, 16 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Dziś WOŚP padła na PYSK......

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziś WOŚP padła na PYSK......

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziś WOŚP padła na PYSK......

Są ulice w łomży gdzie policja przejeżdża co minutę, niestety szkodą że legitymują przypadkowe osoby idące do pracy, i uważają ich za zlodzieji i morderców bo trzymają ręce w kieszeni i wydaje sie być wtedy podejrzany. Coraz więcej jest młodych nie doświadczonych policjantów którzy takim przykładem łapiąc każdego z ulicy chcą zdobywac jakieś doświadczenie, trafić wreszcie na przęstępce. Policjancji młodziaki lat ok 22, 25, agresja, krzywe spojrzenie , coś w stylu (powiesz coś nie tak to w morde albo na komende) . Nadużywają władzy. Skradziono mi też motocykl, przez 15 lat nie został odnaleziony bo lepiej zamknąc sprawę, i spać na polach w radiowozie. Teraz będę wam tam panowie robił zdjęcia i zanosił do waszego (szeryfa). Może praca w piekarni to będzię wasze powołanie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziś WOŚP padła na PYSK......

_jackass to prawda dobrze WIECIE nie za bardzo jestem w temacie ale niestety nie ma szkol, ktore tego ucza dlatego potrzebuje byc moze wlasnie takich ludzi jak TY ? dzieki ci za dobre rady ale nie mam sie niestety kogo poradzic jesli jestes dobrym fachowcem w tej dziedzinie i uczciwym to zostaw namiar do siebie na moj e-mail( patrz wyzej) podaj tez swoj nick zebym wiedzial ze to ty! byc moze odezwe sie wlasnie do ciebie kiedy juz zakoncze rozeznanie w tej kwestii i podejme decyzje o zalozeniu strony.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziś WOŚP padła na PYSK......

ble



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziś WOŚP padła na PYSK......






jedno ze zdjec juz gotowe




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziś WOŚP padła na PYSK......

Gdzie kupowaliście tort na wesele? Proszę o opinie na ten temat.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziś WOŚP padła na PYSK......

albo koze



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziś WOŚP padła na PYSK......

Home.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziś WOŚP padła na PYSK......

zambrów cukiernia Anna- wizualnie i smakowo bez zachwytu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziś WOŚP padła na PYSK......

Zajrzyj na stronę: http://www.cukrarna-hajkova.cz/fotoalbum/dorty-pro-kazdou-prilezitost/dorty-pro-kazdou-prilezitost



Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziś WOŚP padła na PYSK......

nasi policjanci kiedys jechałam z siostra i jej koleżanka... i ta koleżanka siedziała z tyłu tzn usneła na siedząco wracalismy z mazur nad ranem no i jechali za nami kilka km:) no i w pewnym momenci zatrzymali nas;) nie mieli do czego sie przyczepic jechałam poprawnie wszystko miałam sparwdzali auto jak bym cos tam miała;D ,, a co najsmieszniejsze on do mnie mówi prosze otworzyc bagaznik otworzyłam a on prosze do samochodu usiasć:P no ok siedze a tu patrza koleżanka z tyłu siedzi tzn spi ,, a oni do mnie czy ona pasy zapinała ja mówie że miała zapięte pasy .. (była przypięta pasami) a ten ją budzi świeci jej latarką hehe przeszukuje siedzenie...no szok! ona zła mówi że ma pasy zaczeła sie z nim kłócić... a i tak mandat dostała 100 zł za pasy i tak on jej wpiera ze ona nie zapieta a ona sie upiera a i tak mandat dostała... no i co heh jak wspominamy to .. to ze łzami w oczach ze śmiechu:D Ci policjanci:P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziś WOŚP padła na PYSK......

nie wiem jak weselne, ale jak brałam na inne okazje to brałam w ABC na legionów, wg mnie najlepsze!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziś WOŚP padła na PYSK......

hulajnoge

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziś WOŚP padła na PYSK......

wzrikowo za duzo masla
.
.
.
.
.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziś WOŚP padła na PYSK......

mam bardzo delikatne podniebienie, i ten z okruszaka z kosztowalam sama
wysmienity



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziś WOŚP padła na PYSK......

jak chcesz brac na siebie to w jakiejkolwiek firmie bys nie ubezpieczyl to bedzie drogo,ja mialam na poczatku ubezp. na siebie pojemnosc 1.6 i placilam 940 zł na rok,najlepiej pogadaj z kims kto ma znizki np z rodziny i wpisz do dowodu jako wspolwlasciciel,ja tak zrobilam i teraz place 400 zł na rok a znizki lecą i Tobie !!! pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziś WOŚP padła na PYSK......

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziś WOŚP padła na PYSK......

"Świat smaków" na Sikorskiego - pyszne torty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziś WOŚP padła na PYSK......

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziś WOŚP padła na PYSK......

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziś WOŚP padła na PYSK......

serduszko1985 jesteś pewna, że zniżki przechodzą na Ciebie?, było tak kiedyś i to były złote czasy, niestety, to czas przeszły. To jednak sposób, iż w większości TU zniżki przyznaje się na podstawie oświadczenia i w takim przypadku, jeżeli skłamiesz możesz mieć nawet 60% zniżki. Co Ci grozi w razie wpadki?, otóż nic strasznego. Sytaucja taka może wyjść na jaw jedynie w przypadku zaistnienia szkody (stłuczka, wypadek, itp.), jeżeli już tak się stanie, TU każe dopłacić Ci do pełnej wysokości składki, w Twoim przypadku do 100%, nasuwa się pytanie, czy się opłaca?. Po pełnym jednym roku takich "machlojek" i zmianie TU na inne, masz 60% zniżki (TU sprawdza jedynie na rok wstecz), ale to działanie "niezgodne z prawem".
Wracając do tematu, wiem z doświadczenia (sam szukałem w wakacje najtańszego TU), że zdecydowanym liderem jest mBank. Jeżeli chodzi Ci o samo OC nie znajdziesz lepszej oferty. W przypadku OC+AC raczej brałbym pod uwagę bardziej renomowane firmy.
Tak czy inaczej, warto skorzystać z "porównywarek" internetowych, dowiesz się dokładnie, ile będzie wynosił koszt polisy dla Twojego auta.
Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziś WOŚP padła na PYSK......

w klasztorze



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziś WOŚP padła na PYSK......

i w takim przypadku trzeba było odmówić

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziś WOŚP padła na PYSK......

Posłuchaj Kinguś, zanim wybierzesz "Centrę", poczytaj wcześniej trochę opini. W którymś z wątków, na tym forum, ktoś sadził niezłe joby na ową "Centrę". Polecano jemu coś innego, chyba "Wartę", jak również lokalizację gdzie kupić. Jak znajdę ów wątek, to podam linka.

" Nie dyskutuj z idiotą, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem"


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziś WOŚP padła na PYSK......

mam numer 518727845 montuje radia i tam zadzwon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziś WOŚP padła na PYSK......

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziś WOŚP padła na PYSK......

Witam .Kilka miesiecy temu dostalem mandat i zgubilem ten swistek . Gdzie moge za niego zaplacic ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziś WOŚP padła na PYSK......

czekaj, komornik sam przyjdzie po kase

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziś WOŚP padła na PYSK......

o, ok to ja sie popytam. A tam na kazańskiej mogą byc?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziś WOŚP padła na PYSK......

dodzwonilas sie tam do instalatora

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziś WOŚP padła na PYSK......

;)))))))



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziś WOŚP padła na PYSK......

podaj gadu swoje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziś WOŚP padła na PYSK......

Ja podam za darmo . Koleżanki blog fotograficzny, nie obrazi się a zdjęcia fajne : http://olla.flog.pl/wpis/1346997/fontanna-
Oj tylko te . Ale co tam .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziś WOŚP padła na PYSK......

dobre i to

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziś WOŚP padła na PYSK......

jakieś inne firmy polecacie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziś WOŚP padła na PYSK......

na prusa 8

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziś WOŚP padła na PYSK......

ja średnio 8000zł

" Nie dyskutuj z idiotą, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem"


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziś WOŚP padła na PYSK......

Też mam proste dojśćie :):)

Wychodzę z domu przechodzę przez ulicę i już jestem na miejscu :):):)

Zagłębiam się w tłum ludzi i gąszcz regałów , często podnoszę wózek do góry i przenoszę nad głowami ludzi ,ale to tylko ze względu na swoje bezpieczeństwo , z obawy aby sznurówka nie wkręciła się w kółko :):):):)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziś WOŚP padła na PYSK......

ja 17000zł na rękę .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziś WOŚP padła na PYSK......

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziś WOŚP padła na PYSK......

Musisz się ożenić , koniec i kropka . Już cie rodzice tej laski zmuszą , żeby wstydu nie było ,że ich córka się puściła i teraz wychowuje bękarta . A jak się nie zgodzisz to ci dojebią alimenty ,że się nie pozbierasz albo i jeszcze łomot spuszczą .



Chatka głupie psychologiczne pierdolenie z książek do psychologii . Życie jest trudniejsze niż myślisz .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziś WOŚP padła na PYSK......

DNA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziś WOŚP padła na PYSK......

Czekaj tatka latka :):):)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziś WOŚP padła na PYSK......

Dobre :) Spójrzcie też na to :) :


http://www.youtube.com/watch?v=Ft6N1GS6gw4&feature=related

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziś WOŚP padła na PYSK......

...do czasu:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziś WOŚP padła na PYSK......

DZIĘKI Wszystkim za info



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziś WOŚP padła na PYSK......

niech jej ziemia lekką będzie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziś WOŚP padła na PYSK......

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziś WOŚP padła na PYSK......

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziś WOŚP padła na PYSK......

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org