czwartek, 09 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
KTO PŁACI ? PAN,PANI........

Paplik z pewnymi sprawami ,które napisałeś bym się zgodził.
Jednak twierdzenie ,że jest się ateistą jest dla mnie śmieszne.Ateiści tak na prawdę sami siebie okłamują.Ateista walczy z kościołem nie z wiarą ,nie z Bogiem.

Nie jestem ateistą i wierzę w Boga.Jednak kościół nie pomaga.Kościół odpycha od wiary.

Jednak ślepa wiara w gościa za sutanną może doprowadzić do obłudy.
Wy chodzicie do kościoła po co?Wierzyć w każde słowo co powie wam ksiądz.W większości osób bogobojnych jest mały odsetek ,który choć raz w życiu przeczytał pismo święte.
Więc jeśli ktoś uporczywie broni kościoła (ala mohery na Jasnej Górze) niech się zastanowi czy wierzy w Kościół czy Boga.Bo jest to różnica ,której nie którzy nawet nie zauważają.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KTO PŁACI ? PAN,PANI........

Dobrawka: bratnia duszo o pięknym nicku

Zgadzam się z Tobą z jednym wyjątkiem. Jeżeli pragniesz aby Twoje dziecko samo decydowało o swoim światopoglądzie, a to bardzo mądre podejście wychowawcze, to absolutnie nie wolno ci posyłać je na religię. Dziecko poddane tej indoktrynacji będzie miało w przyszłości utrudniony, wolny wybór, bo najpierw będzie musiało pokonać "wszczepiony" katolicyzm. Człowiek tylko wówczas podejmie łatwo wybór o swym światopoglądzie, kiedy będzie miało w tym aspekcie "czystą, niezapisaną religią, tablicę".
Ja tez miałem podobne problemy z niechodzącymi swoimi dziećmi na religię, była nawet sprawa w prokuraturze, wyzwiska od "Jehowych" itp.., przy nie tylko biernej, ale wręcz aprobującej dyskryminację, postawie nauczycieli.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KTO PŁACI ? PAN,PANI........

jeszcze jest ciepło

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KTO PŁACI ? PAN,PANI........

AnuSiaak widziałaś nowy szyld i już wniosek 'speluna' dla miejscowych pijaczków? Nie, nie speluna burdel dla cichodajek, więc czerwone dywany dla Ciebie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org