piątek, 31 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
$ CZY PIS OSZUKAŁ ŁOMŻYŃSKICH WYBORCÓW ? $

Witam pisze prezentacje z języka polskiego od kilku lat więc jeśli ktos jest zainteresowany podaje gg 1459239

Z moja pracą ludzie zdają na 80-100%

zapraszam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: $ CZY PIS OSZUKAŁ ŁOMŻYŃSKICH WYBORCÓW ? $

ja mam temat maturalny zdałam na 85% więc jesli ktoś zainteresowany to na maila pisac :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: $ CZY PIS OSZUKAŁ ŁOMŻYŃSKICH WYBORCÓW ? $

Kia to KOREA, Szczebiotka.

Czy niemieckie produkcje to tylko VW passat ? Są jeszcze Audi (a3, a4, a6), Opel (Vectra), BMW (3, 5), Mercedes (tańsza klasa E, droższa C),po za Germany Mazda 6 (pierwsza z brzegu: http://moto.allegro.pl/mazda-6-diesel-bezwyp-serwisowana-poleca-aso-i1232977528.html, Toyota Avensis, RAV4 terenówa), czeska Octavia, Renault Megane, z większych też VW Sharan lub Caddy (pierwszy z brzegu - http://otomoto.pl/volkswagen-caddy-life-104-km-homologacja-vat-C15102464.html, zależy, co chcesz. Fur do wyboru jest full.

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: $ CZY PIS OSZUKAŁ ŁOMŻYŃSKICH WYBORCÓW ? $

Chyba tak.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: $ CZY PIS OSZUKAŁ ŁOMŻYŃSKICH WYBORCÓW ? $

voyage voyage



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: $ CZY PIS OSZUKAŁ ŁOMŻYŃSKICH WYBORCÓW ? $

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: $ CZY PIS OSZUKAŁ ŁOMŻYŃSKICH WYBORCÓW ? $

W Dantexie też znów przyjmują!

uczciwość i prawda to najważniejsza rzecz


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: $ CZY PIS OSZUKAŁ ŁOMŻYŃSKICH WYBORCÓW ? $

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: $ CZY PIS OSZUKAŁ ŁOMŻYŃSKICH WYBORCÓW ? $

Oszalałem na Twoim punkcie- nie sądziłęm że kiedyś to powiem Szczebiotka!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: $ CZY PIS OSZUKAŁ ŁOMŻYŃSKICH WYBORCÓW ? $

A czemu Fargotex jest ble?, wydawało mi się, że tam jest spoko.
Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: $ CZY PIS OSZUKAŁ ŁOMŻYŃSKICH WYBORCÓW ? $

THE END


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: $ CZY PIS OSZUKAŁ ŁOMŻYŃSKICH WYBORCÓW ? $

sprawa faktycznie przycichła

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: $ CZY PIS OSZUKAŁ ŁOMŻYŃSKICH WYBORCÓW ? $

To bardzo szczera odpowiedź. Myślę, że bardziej szczera niż większość innych, które często tak naprawdę do tej się sprowadzają. Wiem, że Bóg czegoś wymaga ode mnie, ale nie mam wcale ochoty tego robić. Jestem w jakimś sensie zadowolony ze swojego życia, a przynajmniej wydaje mi się, że gdybym wierzył w Boga, to byłbym zadowolony dużo mniej. Dlatego nie wierzę.

Jedna rzecz wymaga tutaj rozważenia. Tak naprawdę, jeśli nie jestem chrześcijaninem, to nie wiem, jak to jest będąc nim. Mam pewne wyobrażenia na ten temat, ale czy są prawdziwe? Na przykład: Wiara w Boga jest ciężkim zadaniem. Czy tak jest rzeczywiście? Chrześcijanie twierdzą, że wiara uczyniła ich życie łatwiejszym. Oni przynajmniej poznali jak to jest, żyjąc z wiarą i bez wiary, więc mają pewne porównanie. Zawsze dobrze jest słuchać ludzi, którzy mają konkretne doświadczenia. Albo inny przykład: będąc chrześcijaninem trzeba zrezygnować z różnych rzeczy. To niby prawda, ale czy jestem pewien, że rezygnując z nich będę mniej szczęśliwy? Ostatecznie (tak właśnie twierdzą chrześcijanie), korzyści mogą nawet wielokrotnie przewyższyć ewentualne straty (jeśli można się tak wyrazić). Sądzę, że powinienem raczej poznać chrześcijaństwo lepiej i całą sprawę przemyśleć bardziej dogłębnie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: $ CZY PIS OSZUKAŁ ŁOMŻYŃSKICH WYBORCÓW ? $

O całe 4 felgi

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org