sobota, 21 września 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Wybory 2014

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybory 2014

1) Piekarnia Zawady Przedmieście
2)Piekarnia Kraska
3)Sulima
4)Piekpol

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybory 2014

A może zamiast kuroniówki to do pracy Panowie. Tam większe wynagrodzenie. Polacy także jeżdżą do innych krajów i pobierają zasiłki i jest ok? Prawda. To może z Wami coś zrobić bo żyjecie na garnuszku Państwa i ja muszę płacić takim ludziom zasiłki - nierobom.
Dodatkowo jestem przerażona że Pan/ Pani Denver podżega do przestępstwa natomiast administrator nic z tym nie robi



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybory 2014

Wenecja.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybory 2014

A ja polecam zajazd Ryś . Miałem przyjemność grać w sobotę na weselu i jestem bardzo mile zaskoczony, jedzenie pierwsza klasa ,obsługa i sala-wystawiam notę 5+

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybory 2014

hihi
http://www.youtube.com/watch?v=pkjY30R0RtI








Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybory 2014

prawdziwych gospodarzy, którzy dbają o rozwój miasta :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybory 2014

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybory 2014

Jedzie ktoś na egzamin two i tsf 28 sierpnia do Katowic na 14 -tą z okolic Jasła. Jak co pisać zabrał bym się z kimś? moje gg 10845823

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybory 2014

NIE ! nie jest OK ! ok to może być jak dwie piękne dziewczyny całują się na alejkach po wypiciu wódki. ALE NIE DISCO POLO


Nie znam nikogo, kto stracił wiarę po lekturze dzieł Marksa, ale znam wielu takich, którzy stracili ją po kontakcie z własnym proboszczem


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybory 2014

w zyciu razem nie rozmawialismy................................................................



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybory 2014

Wiedza jest wielka i wartościowa , KOSY NIE SOM JUŻ W UŻYTKU , to jest wiadomość dnia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybory 2014

To nie jest jej "tfasz" a ja nie jestem ja jestem Pan Prowokacja



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybory 2014

Ale mi serducho rozdarłaś , kłamczucha jedna a 16 lipca tego roku to co , takie piękne słowa były , oczko w oczko , ustka w ustka a teraz to już nic. ZDRADZONY JESTEM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybory 2014

glupku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
nierozmawialismy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybory 2014

Szymonek ty pedałku.. już wiesz w czym rzecz ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybory 2014

nie wiesz ! i nigdy się nie dowiesz bo klątwa



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybory 2014

"won" z angielska znaczy...?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybory 2014

ok



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybory 2014

..................................


Nie znam nikogo, kto stracił wiarę po lekturze dzieł Marksa, ale znam wielu takich, którzy stracili ją po kontakcie z własnym proboszczem


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybory 2014

Nie wiem bo domowe jedzenie mam w domu. :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybory 2014

właśnie, prosze mnie tu matką nie robć bo dzieci JESZCZE nie mamy !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybory 2014

Czy basen przy 10 jest już otwarty?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybory 2014

Jakie jest oprocentowanie? Ja tez bylabym zainteresowana.

nasza klaka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybory 2014

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybory 2014

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybory 2014

to ciekawe traktowanie ludzi(pracowników).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybory 2014

Zgłosić ? Daj sobie spokój. Te maszyny maja zarabiać na ludziach, a nie ich utrzymywać. Lokal 24h, ale może zamknąć. Źle się czuje, ma sraczkę, automat się "zepsuł">

nasza klaka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybory 2014

Wg mnie to nie ma sensu prowadzić tego typu rozmów na forum. Ja na miejscu tego ochroniarza, nawet jeśli bym to czytał, siedziałbym cicho i czekał, aż ludzie przestaną o tym mówić.

A czy go policzki pieką? Teraz pewnie część osób czytających ten temat będąc w Lidlu "obczaja" o którego to ochroniarza chodzi, więc bardziej bym się martwił o gapiących się ludzi, niż o piekące policzki ;-P


Nie znam nikogo, kto stracił wiarę po lekturze dzieł Marksa, ale znam wielu takich, którzy stracili ją po kontakcie z własnym proboszczem


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybory 2014

a w zatrudniaku tez??? to nie nie prywatna firma,a raczej rodzinna!!! kiedys jak poszukiwalam pracy, to pani w zatrudniaku powiedziala mi prosto w oczy, ze dzis prace mozna znalezc dzieki znajomosciom, chociaz mnostwo dzis ofert typu telemarketing, przedstawiciel handlowy i sprzedawca( te lepsze stanowiska pracy pozajmowane) zostaly tylko gnaty dla tych bez znajomosci!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org