niedziela, 19 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Wybory 2014

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybory 2014

1) Piekarnia Zawady Przedmieście
2)Piekarnia Kraska
3)Sulima
4)Piekpol

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybory 2014

A może zamiast kuroniówki to do pracy Panowie. Tam większe wynagrodzenie. Polacy także jeżdżą do innych krajów i pobierają zasiłki i jest ok? Prawda. To może z Wami coś zrobić bo żyjecie na garnuszku Państwa i ja muszę płacić takim ludziom zasiłki - nierobom.
Dodatkowo jestem przerażona że Pan/ Pani Denver podżega do przestępstwa natomiast administrator nic z tym nie robi



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybory 2014

Wenecja.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybory 2014

A ja polecam zajazd Ryś . Miałem przyjemność grać w sobotę na weselu i jestem bardzo mile zaskoczony, jedzenie pierwsza klasa ,obsługa i sala-wystawiam notę 5+

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybory 2014

hihi
http://www.youtube.com/watch?v=pkjY30R0RtI








Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybory 2014

prawdziwych gospodarzy, którzy dbają o rozwój miasta :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybory 2014

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybory 2014

Jedzie ktoś na egzamin two i tsf 28 sierpnia do Katowic na 14 -tą z okolic Jasła. Jak co pisać zabrał bym się z kimś? moje gg 10845823

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybory 2014

NIE ! nie jest OK ! ok to może być jak dwie piękne dziewczyny całują się na alejkach po wypiciu wódki. ALE NIE DISCO POLO

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybory 2014

w zyciu razem nie rozmawialismy................................................................



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybory 2014

Wiedza jest wielka i wartościowa , KOSY NIE SOM JUŻ W UŻYTKU , to jest wiadomość dnia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybory 2014

To nie jest jej "tfasz" a ja nie jestem ja jestem Pan Prowokacja



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybory 2014

Ale mi serducho rozdarłaś , kłamczucha jedna a 16 lipca tego roku to co , takie piękne słowa były , oczko w oczko , ustka w ustka a teraz to już nic. ZDRADZONY JESTEM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybory 2014

glupku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
nierozmawialismy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybory 2014

Szymonek ty pedałku.. już wiesz w czym rzecz ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybory 2014

nie wiesz ! i nigdy się nie dowiesz bo klątwa



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybory 2014

"won" z angielska znaczy...?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybory 2014

ok



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybory 2014

..................................

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybory 2014

Nie wiem bo domowe jedzenie mam w domu. :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybory 2014

właśnie, prosze mnie tu matką nie robć bo dzieci JESZCZE nie mamy !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybory 2014

Czy basen przy 10 jest już otwarty?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybory 2014

Jakie jest oprocentowanie? Ja tez bylabym zainteresowana.

nasza klaka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybory 2014

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybory 2014

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybory 2014

to ciekawe traktowanie ludzi(pracowników).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybory 2014

Zgłosić ? Daj sobie spokój. Te maszyny maja zarabiać na ludziach, a nie ich utrzymywać. Lokal 24h, ale może zamknąć. Źle się czuje, ma sraczkę, automat się "zepsuł">

nasza klaka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybory 2014

Wg mnie to nie ma sensu prowadzić tego typu rozmów na forum. Ja na miejscu tego ochroniarza, nawet jeśli bym to czytał, siedziałbym cicho i czekał, aż ludzie przestaną o tym mówić.

A czy go policzki pieką? Teraz pewnie część osób czytających ten temat będąc w Lidlu "obczaja" o którego to ochroniarza chodzi, więc bardziej bym się martwił o gapiących się ludzi, niż o piekące policzki ;-P

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybory 2014

a w zatrudniaku tez??? to nie nie prywatna firma,a raczej rodzinna!!! kiedys jak poszukiwalam pracy, to pani w zatrudniaku powiedziala mi prosto w oczy, ze dzis prace mozna znalezc dzieki znajomosciom, chociaz mnostwo dzis ofert typu telemarketing, przedstawiciel handlowy i sprzedawca( te lepsze stanowiska pracy pozajmowane) zostaly tylko gnaty dla tych bez znajomosci!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org