wtorek, 30 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Lokalne władze.

Czeczeni jak napisał jargib trzymają się razem, pomagają sobie, czego nasz naród za granica nie potrafi. Ktoś tam kiedyś powiedział: "Polak Polakowi wilkiem",- tak zachowują się nasi rodacy za granicą, nie wiem z czego to wynika z zazdrości, że komuś wiedzie się lepiej, nie mam pojęcia. Także wytykanie komuś, że trzyma się razem, że sobie pomaga jako wady jest bynajmniej nie na miejscu. Ja osobiście uważam to za zaletę i powinniśmy nauczyć się tego , nawet od Czeczenów. Nie mam zamiaru pisać żadnych petycji, gdyż Czeczeńcy mi w niczym nie przeszkadzają. Uważam również, że mają prawo do walki o swoją niepodległość, zamachów na cywilów nie popieram, Rosjanie wymordowali tam tysiące ludzi, także dzieci i kobiety. Organizacje praw człowieka alarmowały o kwitnącym w tamtym rejonie handlem ludzkimi organami - zgadnijcie sami skąd one pochodziły, handel dziećmi itp. Do tego zmusiła ich sytuacja, bezsilność, chęć zemsty. Nikt im nie pomógł, bo nikomu nie było na rękę wchodzić w konflikt z Rosjanami. Jest późno i nie chce mi się więcej pisać, nie wiem czy to ma sens - nie czytałem. To tyle.............

Andrzej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lokalne władze.

mkolos6@wp.pl
Zapraszam do rozmowy



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org