piątek, 17 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Osiągnięcie Tuska i PO \"Więcej polskich dzieci urodziło się w skrajnej biedzie\"

Młody jest (brak słów) chciałem zajerestrować nową przyczepe zeszło mi 3 godz. bo zażądał nieistniejących dokumentów musiałem interweniować w ministerstwie transportu itp.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Osiągnięcie Tuska i PO \"Więcej polskich dzieci urodziło się w skrajnej biedzie\"

to majna kufeten

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Osiągnięcie Tuska i PO \\\"Więcej polskich dzieci urodziło się w skrajnej biedzie\\\"

+++ (mój e-mail: monika.sz33@wp.pl). Jesteś terapeutką?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Osiągnięcie Tuska i PO \\\"Więcej polskich dzieci urodziło się w skrajnej biedzie\\\"

A może wie ktoś gdzie znajduje się centrala TP i te węzły Netii?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Osiągnięcie Tuska i PO \\\"Więcej polskich dzieci urodziło się w skrajnej

Młody zażądał ode mnie kiedyś przy zarejestrowaniu auta, kserokopii dowodów osobistych poprzednich 2 współwłaścicieli, pierwszy raz się z tym spotkałam, żeby takie dokumenty były komukolwiek do czegokolwiek potrzebne i oczywiście odeszłam z kwitkiem, a że auto było kupione 400 km od Łomży, to miałam nie lada problem, pomijając to, iż musiałam jeszcze natłumaczyć się sprzedającym do czego mi ich kserokopie dowodów, bo nie bardzo chcieli uwierzyć, że do wydziału komunikacji, istne cyrki się tam dzieją. Nigdy takie rzeczy nie były potrzebne, a jemu były i 2 dni urlopu poszło na marne, bo sobie wymyślił coś, co nie jest wymagane, przy rejestracji samochodu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Osiągnięcie Tuska i PO \\\\\\\"Więcej polskich dzieci urodziło się w skrajnej biedzie\\\\\\\"

reklama dźwignią handlu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Osiągnięcie Tuska i PO \\\"Więcej polskich dzieci urodziło się w skrajnej biedzie\\\"

Jesli to ten sk... dostał po ryju to mu sie należało, zachowuje sie zawsze jak hrabia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Osiągnięcie Tuska i PO \\\"Więcej polskich dzieci urodziło się w skrajnej biedzie\\\"

Uczciwego znalazce proszę o kontakt!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Osiągnięcie Tuska i PO \\\"Więcej polskich dzieci urodziło się w skrajnej biedzie\\\"

a ty paziku bezrobotna? nikt nie chce obiboka? aaaaa.. no fakt..co za pytanie.. dzieci w gimnazjum jeszcze nie pracują... :) ale już chyba spać powinny.:*



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Osiągnięcie Tuska i PO \\\"Więcej polskich dzieci urodziło się w skrajnej biedzie\\\"

fajna sprawa taka kawiarenka ;) ale nie chwalcie za bardzo,bo zaraz wyjada wielce medrcy tego forum, ze wlasciciele robia sobie reklame...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Osiągnięcie Tuska i PO \\\"Więcej polskich dzieci urodziło się w skrajnej biedzie\\\"

xeromax mazowiecka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Osiągnięcie Tuska i PO \\\"Więcej polskich dzieci urodziło się w skrajnej biedzie\\\"

w Łomży to może jedynie tam gdzie pisze ten wyżej a ja proponuję Ostrołekę sama tam zawsze kupuje sukinki dla siebie :)

pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Osiągnięcie Tuska i PO \\\"Więcej polskich dzieci urodziło się w skrajnej biedzie\\\"

Przepraszam, ale numerki się nieco wymieszały. Poniżej prawidłowa numeracja.

1. Biblioteka na ul. Długiej (" Panie są bardzo bardzo miłe"; "tam chce się wracać" ) - 10 głosów
1. Stacja Paliw na ul. Wiejskiej ("Ci panowie są przesympatyczni") - 10 głosów
2. Sawana na ul. Browarnej ("też głosuję na panią z Savany...jest bardzo miła i uprzejma") - 7 głosów
3. Stacja paliw BP ("stacja bp najmilsza obsługa") - 5 głosów
4. Cztery Pory Roku ("napiwek obowiązkowo") - 4 głosy
4. Intercosmetic - 4 głosy
4. Żabka na ul. Księcia Janusza I (".. nie spotkalam nigdy tak miłej ekspedientki jak ona"; "Młoda Pani z Żabki. b. sympatyczna do niej leci mój głos") - 4 głosy
4. Cukiernia na rogu ul. Dwornej i ul. Giełczyńskiej ("często się tam bywało w czasach liceum"; "...pani Danusia extra"; "Cukiernia i pani Danusia oczywiście") - 4 głosy
5. Polo Market - 3 głosy
5. Kaufland (kasy, stanowisko z alkoholami oraz stoisko z serami i mięsem) - 3 głosy
5. Alior Bank - 3 głosy
5."Epitafium" Wiktor Tyszko na ul. Kopernika - 3 głosy
6. Bar/Pub Savana na ul. Piłsudskiego - 2 głosy
6. Budka z pieczywem "Sulima" obok dworca - 2 głosy
6. Centrum Masażu "Anamed"na ul. Jatkowej - 2 głosy
6. Lord - 2 głosy
6. Urząd Skarbowy na ul. Polowej - 2 głosy
6. Sklep Mięsny (pawilon na ul. Długiej) - 2 głosy
6. Apteka samoobsługowa d."Jantar" ("bardzo miłe i życzliwe"; "panie w niej pracujące są bardzo miłe") - 2 głosy
6. Stacja paliw Shell - 2 głosy
6. Apteka na ul. Księżnej Anny 2 - 2 głosy
6. Stomatolog - pani Podolak - 2 głosy
6. Salon Ery ("panowie zawsze mili i pomocni") - 2 głosy
6. "Empik" - 2 głosy
6. Biebrza ("zapomniałam dołączyć o pani z Biebrzy, zawsze w dobrym humorze, oby więcej takich ;)") - 2 głosy
6. Xeromax na ul. Mazowieckiej - 2 głosy
7. Statoil - 1 głos
7. Sklep mięsny na ul. Wiejskiej - 1 głos
7. Apteka na Al. Legionów przy Wortalu - 1 głos
7. CB 13-ka na Al. Legionów - 1 głos
7. Sklep meblowy "Boss" - 1 głos
7. Biedronka na ul. Wojska Polskiego - 1 głos
7. Kredyt Bank - 1 głos
7. Stacja Paliw "Orlen" na ul. Piłsudskiego 115 - 1 głos
7. ZUS (pani, która siedzi na dole po lewej:-) - 1 głos
7. Szkoła Podstawowa nr 9 (Pani Bogusia - nauczycielka kształcenia zintegrowanego;-) - 1 głos
7. Urząd Miejski (pani kasjerka) - 1 głos
7. Stomatolog - pani Budzanowska - 1 głos
7. Złoty Smok - 1 głos
7. Księgarnia "Ola" k/dworca - 1 głos
7 Bar "Kufelek" ("miła i sympatyczna obsługa - 1 głos
7. Bar "Zibi" - 1 głos
7. Apteka w Stokrotce - 1 głos
7. Radio "Eska" ("Panie pracujące tam są przemiłe")- 1 głos
7. Apteka na ul. Wyszyńskiego - 1 głos
7. Doktor Danielski - 1 głos
7 BPH ("dziewczyny z BPH są super") - 1 głos
7. Stokrotka (skrzyżowanie ul. Zawadzkiej z ul. Piłsudskiego)– 1 głos
7. Farmer - 1 głos
7. Sklep kapeluszniczy na ul. Krótkiej ("miła i fachowa obsługa") - 1 głos
7. Pizzeria "Gruby Benek" na ul. Dmowskiego ("taka młoda szczupła pani z ciemnymi włosami...") - 1 głos
7. Sklep "Tosia' na ul. Kraska - 1 głos
7. Piekarnia/Cukiernia "OKRUSZEK" - 1 głos
7. Świat Dziecka na Al. Legionów - 1 głos
7. Urząd Gminy Łomża - 1 głos
7. Księgarnia "Oleńka" na ul. Krótkiej ("ten młody chłopaczek jest bardzo miły, ...") - 1 głos
7. Urząd Skarbowy na ul. Kaktusowej 1 - 1 głos
7. Salon wędkarski "U Edka" - 1 głos
7. Sklep spożywczy "PSS SPOŁEM na ul. Bernatowicza 6 - 1 głos
7. Salon "Orange" - 1 głos
Sklep odzieżowy "Wiktoria" k/dworca - 1 głos
7. McDonald's (" Młodzież pracująca od początku wakacji w McDonald's (Radek? bodajże, taki wysoki potężny, a najmilszy chyba z całej obsługi, na kasie;)) - 1 głos
7. Kebab "Sułtan" na ul Księżnej Anny - 1 głos
7. Bonar - 1 głos
7. Sklep Komfort - 1 głos
7. Kebab na ul. Lipowej ("Super miła Pani...") - 1 głos
7. Hurtownia Papierniczo - Zabawkarska "Prymus"k/dworca ("taka brunetka, bodajże Monika:) Nigdy nie poznałam tak sympatycznej obsługi")
- 1 głos
7. Targowica miejska - 1 głos

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Osiągnięcie Tuska i PO \\\"Więcej polskich dzieci urodziło się w skrajnej biedzie\\\"

co to za moda, żeby psy prowadzać bez smyczy i kagańców? gdzie te darmozjady ze srebrnego peugeota i kia? może w końcu by któryś się ruszył zamiast wozić dupę za przeproszeniem i przeszedł po 18 Starym Rynkiem i Farną, zanim te samowolnie puszczone psy pogryzą jakieś dziecko?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Osiągnięcie Tuska i PO \\\"Więcej polskich dzieci urodziło się w skrajnej biedzie\\\"

napisane jest jak wol!
ile masz takich miejsc na pociejewie???????



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Osiągnięcie Tuska i PO \\\"Więcej polskich dzieci urodziło się w skrajnej biedzie\\\"

sklep odzieżowy Patrol na Dwornej taka bardzo miła pani



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org