piątek, 03 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Nadchodzi wojna z .....

W każdym systemie są patologie, a rozwody będą zawsze. Właśnie w normalnych rodzinach dzieci mają szansę wyrosnąć na normalnych ludzi(oczywiście, jeśli młode jednostki nie zostaną zdemoralizowane).

Natomiast w rodzinach patologicznych dzieci maja dużo mniejsze szanse na naukę, nie uczą sie jezyków obcych, nie biorą korepetycji itp., więc później mają słabszą pracę, często nie radzą sobie w życiu, powielają życie rodziców. Dlatego trzeba im trochę pomóc, a nie odrazu skreślić, odizolować, potępić.

Dzieci wychowywane np. w rodzinach zastępczych często sobie bardzo dobrze radzą, dobrze się uczą i wychodzą na porządnych ludzi. Dajmy, więc szansę dzieciom z Nieławic, nie będziemy musieli ich później utrzymywać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nadchodzi wojna z .....

gdzie jest dom samotnego ojca ja sie pytam : )

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nadchodzi wojna z .....

u mnie 51110128



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nadchodzi wojna z .....

Ratownicy.. Młodzi, przystojni aż miło popatrzeć ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nadchodzi wojna z .....

Posiadasz jakies gry na wymiene?:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nadchodzi wojna z .....

no dzięki.
a jest coś w sp 2, czy tam sp 4 ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nadchodzi wojna z .....

praca jako specjalista ds. importu



nie mogę powiedzieć,że nie wiem
ale wiem,że powiedzieć nie mogę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nadchodzi wojna z .....

mam wolne miejsca Łomża-Olsztyn czwartek popoludniu wyjazd

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nadchodzi wojna z .....

bibo napisz coś od siebie, bo bezmyślnie wklejasz i nie wiadomo co chcesz przez to powiedzieć, daj więcej z siebie. Swoją drogą 95 poparcia to jest coś hehehehe na kubie i na białorusi tylko takie mają tamtejsi przywódcy...

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org