Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 19 sierpnia 2022 napisz DONOS@

Nauka zdalna

Zgodnie z rozporządzeniem MEiN z dn.14 grudnia 2021 r. Państwowa Szkoła Muzyczna przechodzi w dniach 20 grudnia 2021 r - 9 stycznia 2022 r. na nauczanie zdalne. Ponieważ terminy te nakładają się na ferie świąteczne i dni wolne więc nauka zdalna w naszej szkole realnie będzie odbywać się w dniach: 20-22 grudnia (w dn. 23.12 - 02.01.2022 są ferie świąteczne) i 3-5 stycznia. 7 stycznia zgodnie z planem jest w naszej szkole wolne od zajęć dydaktycznych (dzień ,,dyrektorski").


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę