Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 11 sierpnia 2022 napisz DONOS@

Akordeoniści też zdobywają nagrody..

Spora ilość uczniów naszej szkoły lubi występować na scenie koncertowej lub brać udział w konkursach. I nie powinno to nikogo dziwić, gdyż przecież muzyk-artysta nawet młody wiekiem z uznania jury, uznania publiczności i miłości do muzyki czerpie siłę do codziennych wielogodzinnych ćwiczeń. Jednym z takich uczniów jest Paweł Jacak z klasy mgr Wiesławy Staniszewskiej. W XXV transgranicznym Konkursie Akordeonowym Dla Uczniów Szkół Muzycznych im. H. Malona w Raciborzu (16-17.04.2021r.) Paweł zdobył wyróżnienie. W "miedzyczasie" w XVIII Konkursie "Naujene 2021" dla akordeonistów-solistów organizowanym na Litwie zdobył II nagrodę. Wielkie gratulacje ! !

Naujene 2021
Naujene 2021
Racibórz
Racibórz

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę