Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 12 sierpnia 2022 napisz DONOS@

Akordeoniści też z nagrodami

Akordeoniści pozazdrościli skrzypkom. - Wiktor Czarnecki z klasy Piotra Komorowskiego zdobył II miejsce na IX Międzynarodowym Konkursie Muzycznym w Belgradzie (Serbia). - W konkursie "eMuse Online Music Competition" w Atenach ( Grecja) Maciej Popławski zdobył II miejsce. - W III Międzynarodowym Konkursie Akordeonowym w Suwałkach (20-21.04.2018) Paweł Jacak z klasy Wiesławy Staniszewskiej zdobył II miejsce w kategorii A2 , a Aleksander Skawski z klasy Stanisława Morawskiego zdobył III miejsce w kategorii A3 i nagrodę za najlepsze wykonanie utworu kompozytora polskiego. Gratulacje !!!

Dyrektor
cz, 24 maja 2018 08:29
Data ostatniej edycji: cz, 18 października 2018 15:55:10

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę