Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 28 września 2023 napisz DONOS@

Ułatwienia w Urzędzie Skarbowym

cz, 28 lipca 2005 12:41

Łomżyńska Izba Przemysłowo- Handlowa informuje, że na naszą prośbę Urząd Skarbowy w Łomży wprowadził udogodnienia dla przedsiębiorców składających deklaracje podatkowe.

Spotkanie z Marszałkiem

pon, 11 lipca 2005 15:59

W dniu dzisiejszym w biurze Łomżyńskiej Izby Przemysłowo- Handlowej odbyło się zorganizowane przez Izbę spotkanie z Panem Januszem Krzyżewskim, Marszałkiem Województwa Podlaskiego. Naszą Izbę reprezentowali: Prezes Rady Izby Maciej Krzysztof Zajkowski, Vice Prezesi Józef Kosiorek i Stanisław Kaczyński, Członek Rady Pan Artur Filipkowski oraz Dyrektor biura Izby Tomasz Chrostowski.

Z Topczewskim o „61”, TIR-ach i Via Baltica

cz śr, 06 lipca 2005 16:32

W listopadzie 2006 roku TIRy będą mogły wrócić na drogę nr 61 - zapowiada Tadeusz Topczewski dyrektor białostockiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad. „Jeżeli tak będą chciały samorządy ruch tranzytowy ruszy” – mówił Topczewski na spotkaniu z przedsiębiorcami i samorządowcami w Łomży. Dyrektor dodał jednocześnie, że dziś ruch tranzytowy na przejściu granicznym w Budzisku jest kilkakrotnie wyższy niż był kilka lat temu, gdy 61 dla niego zamknięto. Jego zdaniem gdy TIR-y pojadą przez Rajgród, Grajewo, Stawiski i Łomżę zablokują ruch w tych miastach, a „61” ponownie będzie „drogą śmierci”.

Wspólne uzgodnienia...

wt, 05 lipca 2005 14:15

Szefowie Łomżyńskiej Izby Przemysłowo – Handlowej z przedstawicielami władz Łomży ustalili wspólne założenia wobec budowy Via Baltica, obwodnicy miasta i „udrożnienia” dla ruchu tranzytowego drogi nr 61. Te ustalenia będą przyczynkiem do jutrzejszej konferencji “Rozwiązania komunikacyjne na drodze nr 61”, która z udziałem dyrektor GDDKiA w Białymstoku Tadeusza Topczewskiego ma odbyć się w Łomży.

Spotkanie integracyjne

pon, 04 lipca 2005 13:33

Tegoroczne lato nie rozpieszcza nas ciepłymi i słonecznymi dniami, jednak pogoda dopisała na spotkaniu piknikowym łomżyńskich przedsiębiorców. Impreza odbyła się 30. czerwca w zrzeszonym w Łomżyńskiej Izbie Przemysłowo- Gospodarczej klubie “Rampa& VIP”.

Via Baltica - droga przez Łomżę...

mm wt, 21 czerwca 2005 10:15

„Odnoszę wrażenie, że cała Europa zyskałaby, gdyby Via Baltica przebiegła przez Łomżę” - taką opinię wypowiedziała jedna z członkiń Komisji Ochrony Środowiska Parlamentu Europejskiego.

« · «« · 1 · 2 · »
 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę