Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 01 października 2023 napisz DONOS@

Łapówka dla naczelnika

cz pt, 02 lipca 2004 13:26

Andrzej Zaręba, komendant miejski policji, od stycznia ćwiczy rolę, jaką zagra w operze włoskiej. Będzie grał naczelnika więzienia. - Cavaradossi pyta mnie, czy może napisać list do Toski. Ja wyrażam zgodę. On mi daje za to złoty pierścionek, a ja go przyjmuję, czego się bardzo wstydzę, bo z reguły nie biorę. A tu muszę wziąć. Taka rola, niestety - śmieje się komendant.

Muzyczne Dni czas zacząć!

cz cz, 01 lipca 2004 13:31

W piątek rozpoczyna się w mieście kolejne wydanie festiwalu Muzyczne Dni Drozdowo – Łomża. 11-sta już odsłona tego widowiska, rozpocznie się koncertem w holu Urzędu Miejskiego.

« · «« · 1 · 2 · »
 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę