wtorek, 30 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Przypadek czy jakiś znak?

Nie chcę kopiować tekstu, więc podaję link: http://www.q4.pl/?id=19&o=90. Mam nadzieję, że admin mi to wybaczy.

Co o tym sądzicie?

--
Samotność to emocjonalna trzeźwość.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przypadek czy jakiś znak?

trochę zbyt grubymi nićmi szyte.
Poza tym jakoś tak dziwnie się to czyta, powiewa mi trochę jakimś... hmm brakuje mi określenia... "szarlatanem" W tym momencie ktoś kto to namisał posunął się moim zdaniem trochę za daleko. Po co takie analizy, po co ta numerologia??

Miejmy tylko nadzieję. że następna osoba nie będzie próbowała tych liczb obstawiać w totka...

Jak na mój gust trochę za daleko to zaszło...

pozdrawiam
M

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przypadek czy jakiś znak?

a tak na marinesie to JPII nie mal skonczonych 85 lat ;)
.... cp3o masz w zupelnosci racje, to bardzo za daleko poszlo :/
pozdarwam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przypadek czy jakiś znak?

Zgadzam sie z c3po...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przypadek czy jakiś znak?

Czekajcie, czekajcie. To dopiero początek. Znajoma już kurz zdmuchuje z Sybilli, czy jak jej tam. Zaczną się wróżby, niesamowitości, przepowiednie. Ludziom za mało emocji.
A swoja drogą, trzeba mieć oczy i uszy szeroko otwarte. Papież zmarł w opinii świetości, i kto wie czego mozemy sie spodziewać. Już dzieją sie wielkie duchowe pzremiany, ludzie po -nastu latach idą do spowiedzi. Zreszta sami widziecie co się dzieje. I dopóki to nie trąca ideami rodem z "Wróżki" to OK. Pożyjemy, zobaczymy co sie bedzie działo.
Przecież i u nas na forum pojawiły się "lęki " co do koloru skóry przyszłego papieża, boimy się co?;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przypadek czy jakiś znak?

Wszystko kiedyś przeminie, kiedyś przyjdzie czas na ostatnie pokolenie w dziejach tego świata, a czy następcą JP II będzie nie europejczyk? Myślę że powinien nim być ktoś z Ameryki Południowej - tam jest najwięcej katolików. Europa zatraciła się w swojej wierze - popatrzmy na zachód - tam rzeczywiście widać zachód wiary.

Boże, daj naszemu Ojcu Świętemu pokój z widokiem na Polskę, naszą i Jego Ojczyznę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przypadek czy jakiś znak?

Mi się wydaje, że to przypadek. Wystarczy wziąść inny kalendarz, lub inną strefe czasową i obliczenia biorą w łep. Zresztą wszystkie te astrologie, numerologie wywodzą się z pogańskich wierzeń, więc takie zabawy z udziałem papieża są troche nie na miejscu!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przypadek czy jakiś znak?

Myślę iż jako zwykli śmiertelnicy zbyt mało jescze wiemy o sobie o istnieniu życia wiecznego oraz wiele nie dopuszczamy do swojej wyobraźni.
A jutro CIEKAWYM ZBIEGIEM okoliczności jest zaćmienie częściowe słońca widoczne na półkuli południowej jest to bardzo rzadkie zjawisko.
A jak ten fakt my zwykli śmiertelnicy wytłumaczymy. Ciekawostką jest to że media u nas mało mówią i nie rozgłaśniają tego faktu.
Pozadrawiam wszystkich nie do wiarków

Łomżanin

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przypadek czy jakiś znak?

A ile to jest 2+2? 4, no właśnie i teraz mamy Kwiecień czyli 4 miesiąc... coś w tym jest....



Latam, Skaczę i jeżdżę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przypadek czy jakiś znak?

Mam jeszcze jeden "znak":
Śmierć Papieża wypadła o godzinie 21.37. Jeśli dodamy te cyfry do siebie (21+37) to powstanie 58 - tyle lat miał Karol Wojtyła jak Go wybrali papieżem. Jeśli dodamy odwrotności liczb składających się na godzinę śmierci (21.37-12+73) to wyjdzie 85 - tyle lat ukończyłby Ojciec Święty w maju, gdymy nie odszedł do wieczności...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przypadek czy jakiś znak?

oj, skończcie już z tymi cyferkami, ja tam jakoś w to nie wierzę



Latam, Skaczę i jeżdżę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przypadek czy jakiś znak?

Ostatni dzień życia Ojca Świętego nastąpił w ostatnią kwadrę Księżyca, natomiast gdy będzie trwał pogrzeb nastąpi hybrydowe zaćmienie Słońca niewidoczne w Polsce.
Oczywiście to pewnie nic nie znaczy, ale czytajcie dalej.
Karol Wojtyła urodził się 18 maja 1920 podczas zaćmienia Słońca :|

--
Samotność to emocjonalna trzeźwość.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przypadek czy jakiś znak?

Kombinacje alpejskie plus permutacje z powtórzeniami...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przypadek czy jakiś znak?

To chyba jakiś znak :|



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przypadek czy jakiś znak?

to chyba jakis znak.......... że co niektórzy powinni pójść do psychologa
pozdrawiam :Dptysiu91 napisał(a):

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przypadek czy jakiś znak?

sorry pstysiu91 cos mi sie tu twoj nick wkradl :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przypadek czy jakiś znak?

Wiecie że dużo można wyczytać z liczb? Można wiele dowiedzieć się o samym sobie. Na ten temat czytałam na tej stronie, zobaczcie i też się zapoznajcie z tematem. To bardzo ciekawe a jeśli chcecie coś więcej wiedziec to zgłoście się do tych dziewczyn to one pomogą wam zapoznać się z numerologiczna 8 .

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org