poniedziałek, 29 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Problem-komputer

Witam.
Mam problem z komputerem, mianowicie po włączeniu go na monitorze nic się nie wyświetla. Nie ma nawet tego pisknięcia przy starcie. Sprawdzałem Ramy, wyczyściłem, wyjmowałem baterię podłączałem monitor pod drugie wejście i nic. Może ktoś mi pomóc? Mam na tamtym kompie bardzo dużo ważnych projektów. Czekam na jakieś rady.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Problem-komputer

Jeśli komputer nawet nie szumi, to masz spalony zasilacz.

OHMYGOODNESS

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Problem-komputer

kartę graficzna sprawdź. A DOS NIE WYDAJE DŹWIĘKÓW ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Problem-komputer

Szumi, wszystkie wiatraki chodzą i włącza się tylko nie ma przy starcie tego pisknięcia. Zasilacz nie dawno kupiłem nowy, wiec raczej nie. Poza jak mówie, wszystkie wiatraki chodza.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Problem-komputer

Grafikę mam zintegrowaną i podłączałem monitor pod drugie wejście, i nic.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Problem-komputer

18-400 Łomża ul. Broniewskiego 20 tam idź i już po problemie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Problem-komputer

nie słuchaj ministra, taki problem to nie powod by wydawac teraz pieniadze na serwisy, na poczatek pożycz grafike od kolegi na agp pozniej bedziemy gdybać

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Problem-komputer

Najpewniejszy najprostszy sposób żeby sprawdzić to wsadzić kartę od innego kompa. A sprawdź zimny lut pod płyto główną i czy kondensatory nie są napuchnięte. Właśnie to największa wada jest jak ma się grafę zintegrowano z płytą .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Problem-komputer

A potem idź na wskazany przeze mnie adres

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Problem-komputer

Właśnie dzwoniłem do kumpla, wpadnie ze swoim kompem i jeśli to nie grafa to będziemy sprawdzać wszystko po kolei bo ma praktycznie to samo pod obudową.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Problem-komputer

Jak nie pika przy uruchamianiu to płyta główna zapewne.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Problem-komputer

Też to miałem sprawdź dobrze gniazda pamięci czy się nie poluzowały a jak wszystko ok to płytka głowna do naprawy , umnie to było na gwarancji 2 razy. Teraz naszczęście wszystko ok. Jeszcze też możesz wyjąć kości pamięci i przedmuchać dobrze płyte sprężonym powietrzem, może pomoże.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Problem-komputer

Sprawdz inny procesor lub inne ramy,a jak to nie pomoże to wychodzi na to że płyta głowna do wymiany ;/

KSz1989

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Problem-komputer

Jeżeli szukacie sprawdzonego informatyka, serwisu komputerowego we Wrocławiu, to polecam Wam sprawdzić stronę, gdzie znajdziecie ofertę firmy, która specjalizuje się m.in. w obsługa IT Wrocław . Czy ktoś z Was również korzystał z ich usług?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org