czwartek, 02 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
krecone włosy;)

witam mam mały problem czy polecilibyscie mi fryzjera lub fryzjerke ktorzy doradzili by mi ułorzyc,sciac moje loczki a nie zazwyczaj jak jestem u fryjera to mi je prostuja a przeciez nie o to mi chodzi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: krecone włosy;)

a nie potrafisz buzi otworzyc u fryzjera ze prostowania sobie nie zyczysz? Zazwyczaj sie pytaja jak ulozyc

h0jowe forum

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: krecone włosy;)

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: krecone włosy;)

potrafie otworzyc hmmm ale usłyszałam odpowiedz ze nie umiem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: krecone włosy;)

ja byłam 2 dni temu u fryzjera, też mam kręcone włosy, i powiem szczerze, że jak nast razem fryzjerka zacznie od spryskania włosów i rozczesywania małym grzebieniem to po prostu wstanę i wyjdę, żałuję że tego nie zrobiłam. długo hodowałam włosy żeby móc je dobrze wycieniować
więc jak już usiądziesz na fotel i zobaczysz że fryzjerka się w taki sposób zabiera, to uciekaj, bo ona na pewno nie umie ścinać włosów kręconych
kiedyś trafiłam na Hipokratesa do salonu, dziewczyna cięła prawie na sucho i nie "na grzebień", było super, i tylko 15zł za ścięcie
na Żeromskiego jest jakaś fryzjerka która zna się na robocie, ale wiem tylko ze słyszenia:-)
tam gdzie byłam teraz też słyszałam, że się zna, ale być może trafiłam do tej "niedouczonej ", a poza tym, nie wiem czym ona mi włosy pryskała, poza wodą, bo jak myłam głowę od razu po przyjściu do domu to czarna woda popłynęła, a wcale ciemnych włosów nie mam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: krecone włosy;)

na Mickiewicza w salonie pani Beaty, bardzo delikatnie i z precyzją obchodzi się z kręconymi włosami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: krecone włosy;)



UŁORZYĆ

.. to słowo dnia ! :-))))

Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, póki nie poznałem internetu. (S.Lem)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: krecone włosy;)

a kiedyś gosik mowilas, ze nie bedziesz zapuszczac wiecej dlugich wlosow... hm znow jestes blondynka ...:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: krecone włosy;)

szybkibil, jak tam po wizycie u fryzjera?w którym salonie byłaś?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: krecone włosy;)

ponawiam zapytanie. kto w temacie, proszę o zaufanego, godnego polecenia fryzjera do kręconych włosów, muszę iść poprawić ścięcie, bo do tej ostatniej nie pójdę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: krecone włosy;)

polecam Adama Rogińskiego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: krecone włosy;)

Taka seria jak Prosalon https://chantal.com.pl/produkty-profesjonalne/prosalon-professional/ od Chantal
jest przeznaczona dla osób, które chcą zadbać o włosy. Zarówno szampony jak i odżywki w sprayu bez spłukiwania.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org