piątek, 26 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kłopoty z cerą-dobry dermatolog NFZ-kogo polecacie?

Problemy z cerą. Jakiego dermatologa polecacie? Byłam u dwóch i jak na razie nie ma poprawy, a pieniądze wyrzucone na drogie leki...!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kłopoty z cerą-dobry dermatolog NFZ-kogo polecacie?

Wiesz co Marta na NFZ bez szans w Łomży najbliżej to Rzekuń za Ostrołęko lub Białystok podaj email to ci dam kontakt pierwsza wizyta płatna a potem na NFZ i gość wart polecenia

______________________________________
Pozdro wszystkim pozytywnie i realnie myślącym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kłopoty z cerą-dobry dermatolog NFZ-kogo polecacie?

dr Klepacki z b-stoku przyjmuje w soboty na małachowskiego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kłopoty z cerą-dobry dermatolog NFZ-kogo polecacie?

Moja znajoma poleca mi dermatologów przyjmujących na Wojska Polskiego 59 przy Biedronce. Przyjmują tam lekarze z Białegostoku: ojciec i syn. Coś o nich słyszeliście. Jak z Białego, to może "fachowcy"...?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kłopoty z cerą-dobry dermatolog NFZ-kogo polecacie?

Osobiście nie korzystałam, ale ciocia owszem - z porad lekarza (nie wiem którego dokładnie) właśnie z Białegostoku przyjmującego w Promedpol w soboty i była zadowolona, 2 tygodnie i po kłopotach (miała coś między palcami u rąk i nóg -nie grzybica).

A swoją drogą, sporo lekarzy z B-stoku przyjeżdża do Łomży -ciekawe czemu? Czy to kwestia pieniędzy czy tego, że w tamtym mieście nie mają za wiele pracy i pacjentów?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kłopoty z cerą-dobry dermatolog NFZ-kogo polecacie?

To są dla nich dodatkowe pieniądze. Pracują w Białymstoku, a tu wystarczy, że przyjmą 2 razy w tygodniu po 10 osób i mają zysk. Tak robią prawie wszyscy. Kilka godzin w Łomży, kilka godzin w Zambrowie, Kolnie i się im nazbiera!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kłopoty z cerą-dobry dermatolog NFZ-kogo polecacie?

Z twojego postu wynikało, że szukasz dobrego i sprawdzonego dermatologa, a jeśli chodzi o to, że ty nie chcesz z ich usług korzystać, to spoko, nie idziesz i nie płacisz, tylko w Łomży, a nie w Kolnie, żaden lekarz, nawet z Białegostoku, jeśli dobry to wątpię żeby chciał tutaj robić biznes. Życzę powodzenia.

______________________________________
Pozdro wszystkim pozytywnie i realnie myślącym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kłopoty z cerą-dobry dermatolog NFZ-kogo polecacie?

A co sądzicie o czymś takim - http://gladkacera.pl/laboteq-skin-oraz-tone-cena-opinie-forum-sklad-ulotka/ ?
Podobno bardzo pomaga na problemy z cerą. Nawet na zmarszczki i innego problemy skóry.
Napiszcie co sądzicie, bo jak na razie słyszałem same dobre opinie.

Pozdro, Kuba :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kłopoty z cerą-dobry dermatolog NFZ-kogo polecacie?

W temacie łuszczącej się skóry polecam artykuł https://eapteka.pl/blog-porady/moj-problem-luszczaca-sie-skora-na-twarzy-co-mi-jest/ w którym opisane jest co może być przyczyną łuszczenia się i jak pielęgnować naszą skórę aby pozbyć się tego problemu. Miałam ten problem i porady z bloga się przydały.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kłopoty z cerą-dobry dermatolog NFZ-kogo polecacie?

To prawda bardzo często właśnie wizyta u lekarza jest najlepszym wyjściem, ale myślę, że również sporo informacji możemy znaleźć w sieci. Jak dla mnie bardzo ciekawie na stronie https://kobiecystyl.pl/jak-dbac-o-tlusta-cere/ właśnie opisano to jak należy dbać o cerę tłustą. Myślę, że takie sprawy są po prostu bardzo ważne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org