środa, 08 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
SPORT podział środków w Łomży

Mieszkam w Łomży blisko ćwierć wieku i widzę jak sport wyczynowy w tym mieście powoli zamiera, tym bardziej dziwi mnie to, że nie podejmuje się w należytym stopniu kroków ratujących te kluby i dyscypliny sportów typowo olimpijskich np. lekka atletyka, pływanie, piłka ręczna.
Cały czas dotowane są te same typowe dyscypliny komercyjne, których finansowanie w wielu państwach, a z których powinno brać się przykład odbywa się wyłącznie ze środków sponsorów, osób prywatnych, opiekunów.
Widzę, że w Łomży irracjonalnie w ten sposób trwoni się pieniądze samorządowe,
Proszę wskazać wyniki działań też takich organizacji jak: Fundacja Wspierania Rozwoju Sportu, Turystyki i Rekreacji - 21 tys. zł, TKKF...
co one robią dla rozwoju sportu w Łomży...
co więcej przejrzałem z ostatniego roku wszystkie wiadomości zamieszczone na łomżyńskich portalach internetowych i nigdzie nie zobaczyłem nawet śladu działania tych organizacji...
Przykre to jest i krzywdzące innych, którzy w rywalizacji sportowej na te środki finansowe zasłużyli...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SPORT podział środków w Łomży

Wstyd Prezydencie! Klub osiąga sukcesy a wy dajecie kasę iinym co w ogóle sukcesów nie mają. Najlepiej jak na mordobicie się daje.. To i telewizji się pokazać można.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SPORT podział środków w Łomży

Myślę, że czas najwyższy w Łomży zmienić włodarza i jego ekipę.
Ja też mam dość sponsorowania i utrzymywania tylko piłki nożnej.

Pamiętajcie o tym przy najbliższych wyborach!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SPORT podział środków w Łomży

A jaki to prezydent? To szmondak zwykły!

Prżecie on w ogóle nie myśli o rozwoju miasta, tylko jak zapewnić koryto sobie i kolesiom .....

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org