sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Pasmanteryjny?

Gdzie sklep z nitkami? Gacie przetarły się w kroku muszę zacerować.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pasmanteryjny?

Na starym rynku



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pasmanteryjny?

oj, NIEŁADNIE PANIE \"mm\"

MÓJ POST BYŁ TU JUŻ WYEMITOWANY,
ISTNIAŁ NA FORUM PARĘ ŁADNYCH MINUT ... I NAGLE GO ADMIN SKASOWAŁ ? !

... co szybko po nadaniu sprawdziłem. Wtedy się ukazał !.

CZYŻBY ADMIN - PO CZASIE - STOSOWAŁ CENZURĘ ?

ps:
a broniłem Pana przed bezpodstawnymi atakami niejakiego @ belzebubek, gdy ten barani łeb , nie umierając korzystać z forum, używał w swoich postach apostrofu - górny przecinek - ( co jak wiadomo, tu na tym forum nie przejdzie ), a oskarżał Pana o łotrostwo i cenzurę . Widać @belzebubek, pisząc o Panu \"poznańskim słowiku \" obrońcy wolności seksualnej - m.i. cyt .\" trochę z nim się wychlało i ... Przebiegi myślowe Mirka znam nie od dziś,... \" miał jednak rację ? :)))) hahaha

o tu np. : https://4lomza.pl/forum/read.php?f=1&i=547481&t=547481

JEDNAK ZAZNACZAM - MOJA SPRAWA JEST INNA !

MÓJ POST NA FORUM SIĘ UKAZAŁ I BYŁ EMITOWANY JAKIŚ CZAS .



ps:
ze swoich postów robię skany, zrzuty ekranu ( poprzez naciśnięcie klawisza Prt Sc – w schowku zostanie zapisany obraz zawierający elementy i okna ) , ot aby mieć zawsze na to dowód.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pasmanteryjny?

a na osiedlu?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pasmanteryjny?

Nie dotyczy taka bida, że gacie musisz cerować zamiast kupić nowe?😂...

Ja także znam tylko ten na Starym Rynku jeśli potrzebuję nici czy coś z pasmanterii.Kiedyś też była taka Pani na rynku tam w środku sprzedawała nici, igły i inne duperele,ale czy dalej tam sprzedaje trudno mi powiedzieć.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org