poniedziałek, 29 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
wąż

Czy ktoś wie gdzie mogę dostać średniej wielkości terrarium dla węża zbożowego?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wąż


nie lepiej to go trzymać w kieszeni ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wąż

tssssssssssss



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wąż

po pierwsze odradzam węża zbożowego. a jeśli chodzi o terrarium to allegro. można wychaczyć ciekawa ofertę. ciekawa opcja-zrobić sobie samemu. cała instrukcja jest w internecie. bardzo tanio wychodzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wąż

odradzasz? gdyz? Nie masz chyba pojecia o wezach, to najlepszy wybor dla poczatkujacego... Terra zamow na allegro, ewentualnie wybierz sie 4.09 na gielde terrarystyczna do Wawy, dostaniesz pelno terra w dobrych cenach, bede standardowo to moge pomoc cos znalezc. Poza tym zalezy jakiej wielkosci jest waz itd, bo w przypadku zbozowek kupno przejsciowego terra jest czesto nieoplacalne.
P.S. Jesli szukasz innej zbozowki to mam ladna parke do sprzedania (snow i classic)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wąż

Wąż zbożowy jest polecany dla początkujących. Jego cena i koszt utrzymania jest niski. Jest łatwy w hodowli. Z reszta poczytaj sam https://waz-zbozowy.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wąż

Chciałbym mieć kiedyś węża boa. Fascynują mnie jego nawyki i jego morderczy instynkt.
___________________________
http://pisaniepracmagisterskichkatowice.pl/prace-licencjackie-z-socjologii-cena/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wąż

Kobra to jest piękny wąż. Jest to najbardziej fascynujący wąż.
____________________________
Pisanie prac magisterskich - Informatyka

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org