piątek, 26 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Pytanie o sklep

Czy w sklepie Świat udanych zakupów i w Brico obowiązują godziny dla seniorów????? Proszą o pilne odpowiedzi. Dzięki.

;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pytanie o sklep

godziny dla seniorów obowiązują obiekty świadczące usługi pocztowe oraz obiekty handlowe lub usługowe oraz placówki handlowe, które prowadzą sprzedaż:

żywności
produktów kosmetycznych
artykułów toaletowych,
środków czystości,
produktów leczniczych,
wyrobów medycznych,
środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pytanie o sklep

Na normalnych zasadach (bez ograniczeń wiekowych) można robić zakupy w sklepach odzieżowych, budowlanych, a także marketach ze sprzętem RTV AGD.


tyle na szybko można znaleźć w sieci

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pytanie o sklep

Dziękuję. Pozdrawiam.

;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pytanie o sklep

Zakupy to już całkowicie przeniosłam do internetu. Ostatnio miałam kupić meble do salonu] , ale po tym zamieszaniu, czy będą otwarte sklepy, czy nie postanowiłam zamówić coś w internecie i było to bardzo przyjemne doświadczenie. A wracając do godzin dla seniorów, to w banku one też obowiązują?

beata.lisek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pytanie o sklep

Ja tam wszystko kupuję w necie. To jest wspaniała sprawa. Tam można kupić wszystko!
__________________________
Pisanie licencjackiej pracy z Psychologii

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pytanie o sklep

Dobry sklep internetowy na pewno się przyda. To może być bardzo fajna sprawa moim zdaniem! Te sklepy internetowe to jest świetna sprawa!
___________________________
https://pracemagisterskie-licencjackie.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org