sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Yama vs Amnessia

Widząc po bannerach walka toczy się ostro? Kto wygra? Ja na pewno wybiorę się do Yamy bo tam chodzą fajniejsi chłopaki i dają bar promo dla dziewczyn i jest kulturka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Yama vs Amnessia

WOW!!! Ale Ty jesteś super!!! Dzięki Temu że założyłaś taki temat i napisałaś gdzie idziesz, to na pewno, powtarzam - NA PEWNO!!! wszyscy tam polecą, - ja na bank!!!-mówię Ci!!! Dzięki za podpowiedź! Naprawdę jesteś superancka!!! Bez kitu, nie wiem jak inni, ale ja w Ciebie wierzę i zrobię to co podpowiesz, (zazwyczaj Yamę), ale to nie ważne co zazwyczaj, ważne jest to, gdzie będziesz, a na pewno będzie super!!!
Jeszcze raz dziękuję...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Yama vs Amnessia

:-].....no comment bo szkoda słów



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Yama vs Amnessia

HAHAHAHAHAHHAHAHHAHAHAHAHHAHAHA ALE ŻAL... HAHAHAHHAHA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Yama vs Amnessia

Czyli co bawimy sie wszyscy w yamie? Będzie gorąca.
A słyszeliście,ze coraz więcej tam ludzi przychodzi starszych?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Yama vs Amnessia

Prosimy użytkownika amnessiamini o zaprzestanie robienia zbędnej 'reklamy' klubowi Yam Caffe. Jedyną osobą upoważnioną do wypowiadania się w imieniu klubu jest użytkownik 'hauzer'.
Równocześnie informujemy, że nie mamy wpływu na posty forumowiczów krytykujących nas, a także inne łomżyńskie kluby. Zawsze uważaliśmy, że jesteśmy tylko jednym z punktów na łomżyńskiej mapie klubowej i nasze stanowisko nie uległo zmianie.

Yam Caffe

Jeden lubi jak mu cyganie grają, drugi jak mu z butów smierdzi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Yama vs Amnessia

na tym forum zaczyna robić sie drugie milleniumz wojska polskiego ;/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Yama vs Amnessia

że sporty walki wymagają umiejętności i profesjonalizmu, a wynik zależy od wielu czynników, takich jak umiejętności i przygotowanie zawodników. pge outage map

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Yama vs Amnessia

The <a href=\"https://retrobowlonline.io\">retro bowl</a> is the ideal contest for the couch quarterback to make their case. The game, which is presented in a gorgeous retro aesthetic, offers straightforward roster management, including press responsibilities and the handling of fragile egos, while you get to make decisions on the field.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Yama vs Amnessia

The retro bowl is the ideal contest for the couch quarterback to make their case. The game, which is presented in a gorgeous retro aesthetic, offers straightforward roster management, including press responsibilities and the handling of fragile egos, while you get to make decisions on the field.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org