sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Niania

Ile za godzine w Łomzy bierze niania/opiekunka za opieke nad 1.5 rocznym dzieckiem?

Jogobella

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niania

20 PLN godzina

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niania

Dobry żart

Jogobella

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niania

zapłać jej tyle za ile sama zgodziłabyś się siedzieć z cudzymi dziećmi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niania

Jaki żart? Bardzo uczciwa stawka. Jaśnie Państwo chce zatrudniać nianię, ale kasy dla niej brak? Za tak odpowiedzialną pracę, jak pilnowanie cudzych dzieci, powinno się uczciwie płacić i to nie min krajową. Jestem ciekaw za ile założycielka tematu chciałaby pracować.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niania

Ludzie sami uczą swoich pracodawców ze mało im wystarczy oraz ze potrafią robić dużo za mało itd i potem efekty są jakie są

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niania

przy tych cenach w sklepach 20 zl to smiechu warte jak to mawia wielki wieszcz Kononowicz przyszly prezydent RP bo bydlo wlasnie na takiego zasluzylo

Choćbym ciemną doliną kroczył zła się nie ulęknę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niania

Znajoma mojej siostry płaci opiekunce za opiekę nad niespełna dwuletnim dzieckiem po osiem godzin dziennie za każdą godzinę 15 zł.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niania

P. A. Jakie jaśnie państwo? A poza tym zagladales mi do portwela? Wiesz ile mam? Skoro nie posiadasz takich informacji to nie komentuj w ten sposob bogaczu

Jogobella

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niania

20 zl smiechu warte... Wlasnie i to dziala w obie strony. Chcac wrocic do pracy zatrudniac nianie to ile musze zarabiac? Przymanjmniej z 6000 Zeby cos zostalo. Siedząc na kasie zarobie ttle? Nawet nie kazdy facet oracujacy fizycznie dostaje 20zl na godzine. Wiec o czym mowa. Kazdy by chcial dostawac jaknajwiecej ale tak sie nie da. Na opiekunke stac tylko Jaśnie Państwo 😁🤔🙂

Jogobella

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niania

Nikt do portfela nikomu nie zagląda, a za pracę się uczciwie płaci. Jak nie stać na nianię, bo nie zostanie, to zrezygnuj z pracy. Nikt nie będzie pilnował cudzych dzieci, za pół darmo, bo tego widać oczekujesz.
Ja 20zł nie każę nikomu płacić, a jedynie stwierdzam, że to bardzo uczciwa stawka za taką pracę. I tak, opiekunka do dziecka to \"luksus\", na który nie każdego stać i trzeba się z tym pogodzić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niania

Uczciwa stawka to również i 30 i 40 zł. Padło tylko pytanie ILE. PA nie wymądrzaj się bo teraz luksusem równie dobrze można nazwać pracę w Biedronce czy też przy sprzątaniu klatki schodowej.Moim zdaniem powinnaś pogadać z ewentualną nianią o zarobkach.Ile jesteś w stanie zaoferować i czego oczekujesz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niania

Nikt się nie wymądrza, tylko stwierdza fakty. Albo mnie na coś stać albo nie i tutaj nie ma się o co rzucać. Jak widać w kwestii opiekunek w Łomży nic się nie zmieniło, bo ten temat już parę lat temu stanął na tym samym.
P.S. jeżeli praca na kasie albo przy sprzątaniu klatek to luksus, to ja nie mam już nic do dodania.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niania

Uważam że bardzo ciężko o taką.Chyba że jakaś babcia bo te młode to tylko w telefon zapatrzone a dzieciak samopas.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org