poniedziałek, 29 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Ginekolog kobieta w Łomży

Czy znacie może dobrego ginekologa kobietę w Łomży?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ginekolog kobieta w Łomży

piskorska

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ginekolog kobieta w Łomży

Malinowska

Szyszencja

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ginekolog kobieta w Łomży

Głuszkowska - ale czy one dobre to niewiem, tylko te dwie znam

Szyszencja

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ginekolog kobieta w Łomży

Malinowska na Makowej
jest spoko

________________________________
Myślę, mówię i znikam, a ty będziesz wnikał w treść tego tekstu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ginekolog kobieta w Łomży

dr Załęska przyjmuje na KŚ.JANUSZA ma gabinet NFZ i również przyjmuje prywatnie.Polecam ją - dusza człowiek i bardzo mi pomogła

ali baba

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ginekolog kobieta w Łomży

Malinowska na Makowej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ginekolog kobieta w Łomży

Tylko nie Głuszkowska.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ginekolog kobieta w Łomży

Polecam dr Mazewską

Kasia Arbuz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ginekolog kobieta w Łomży

dr Piskorska na Kazańskiej naprawdę polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ginekolog kobieta w Łomży

Dr Malinowska - taki sobie lekarz. Wg mnie nie tak wygląda wizyta - zwłaszcza pierwsza u nowego lekarza ginekologa, ale badania wykonuje wszystkie, więc za to plus :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ginekolog kobieta w Łomży

ja rowniez polecam Pania Zalęska, bardzo miła i delikatna

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ginekolog kobieta w Łomży

Co ma wspólnego krótkowzroczny ginekolog z misiem koala?
Wilgotny nosek...

Piszę poprawnie po polsku.

Bierz życie, mówi Ci życia narkoman...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ginekolog kobieta w Łomży

Polecam panią dr. Załęską na Ks.Janusza( nowe bloki)bardzo sympatyczna,delikatna i miła.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ginekolog kobieta w Łomży

ach te dziewice ..... ;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ginekolog kobieta w Łomży

Jak najbardziej polecam dr.Załęską, bardzo sympatyczna,miła i bardzo delikatna,a przede wszystkim zna się, a nie tak jak co niektórzy w tym zawodzie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ginekolog kobieta w Łomży

Napewno nie Gluszkowska.

Carpe Diem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ginekolog kobieta w Łomży

a dlaczego nie Głuszkowska?planuje u niej wizyte w sprawie doboru srodkow antykoncepcyjnych i czekam na opinie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ginekolog kobieta w Łomży

Będziesz się antykonceptować,
a gdy zechcesz mieć dziecko
i nie będziesz mogła
wtedy będziesz bardzo żałować.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ginekolog kobieta w Łomży

Załeska i koniec
Głuszkowska bleeeeeeee.....staro wyposazony ma ten gab.komputery sprzed 400 lat...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ginekolog kobieta w Łomży

Polecam Pania Kalinowska na Woj. Polskiego. Mila, zna sie na swojej pracy, ale przyjmuje chyba tylko prywatnie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ginekolog kobieta w Łomży

ja wam powiem czemu nie Gluszkowska
U mojej znajomej nie rozpoznala ciazy i dala jej leki na torbiele, bo taka diagnioze postawila, dziewczyna poszla do skretka a ten tylko na nia patrzac powiedzial,ze na jego oko 3 miesiac ciazy i te leki gdyby wziela choc jedna tabletke to by poronila...
tylko nie Gluszkowska!!!

Jak cos to kobitka na Makowej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ginekolog kobieta w Łomży

Tylko nie Głuszkowska,po zwykłym badaniu twierdziła że mam raka,dobrze że poszłam do Skrętka bo już szykowałam się co najmniej na usunięcie macicy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ginekolog kobieta w Łomży

bedac w ciazy- 10 lat temu ( zrobilam test ciazowy!) poszlam do Gluszkowskiej- prywatnie, ta stwierdzila w badaniu USG ciaze pozamaciczna, albo w ogole jej brak! Wystraszylam sie, poszlam wiec do dok. Szalkowskiego w poradni na Wyszynskiego- dzis jest juz na emeryturze. Ten zwyklym badaniem gin. stwierdzil 6 tyg. ciaze! pomyslalam sobie ze dok. Gluszkowska jest do kitu i nigdy do niej nie pojde. Druga ciaza- 8 miesiecy temu( tez test ciazowy). Dok.Szalkowska( zona wspomnianego doktora Szalkowskiego)w poradni na ul.Kolegialnej stwierdzila przy badaniu gin. rowniez ciaze pozamaciczna, lub tez jej brak- znowu ogarnal mnie ten sam strach. Z tymi samymi uczuciami, co 10 lat temu poszlam do dok.Zdanowicza w poradni na Wyszynskiego, ten w badaniu gin. stwierdzil prawidlowo rozwijajca sie 7 tyg. ciaze!!! Mezczyzni ginekolodzy lepsi??? Wnioski wyciagnijcie sami!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ginekolog kobieta w Łomży

tylko nie Gluszkowska, zrobisz wielki błąd jesli do niej pojdziesz, naprawde odradzam!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ginekolog kobieta w Łomży

tak mnie leczyła na torbiele a co się okazało ŻADNYCH TORBIELI NIE MAM kto jej dał dyplom

maja

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ginekolog kobieta w Łomży

a gdzie ona przyjmuje?

________________________________
Myślę, mówię i znikam, a ty będziesz wnikał w treść tego tekstu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ginekolog kobieta w Łomży

Zdecydowanie polecam dr Załęską.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ginekolog kobieta w Łomży

ja jak wiele innych kobiet okropnie sie wstydzila pierwszej wizyty u ginekologa i chcialam isc do kobiety ale mama, ciotki mi tego odradzaly, namawialy mnie zebym poszla do mezczyzny posluchalam i niestety trafilam do sciany, wiedzial ze to moja pierwsza wizyty, dobrze ze poszlam w sukience bo kiedy kazal mi sie rozebrac to stal obok mnie i gdyby nie suknienka to musialabym paradowac przy nim z golym tylkiem masakra!!! teraz mam wspanialego ginegologa, do rozbierania jest kacik za kotarka, daje szlafrok do kostek wchodzi do gabinetu jak juz sie lerzy na fotelu, stwarza taka atmosfere ze nie ma krepacji polecilabym go kazdej kobiecie ale nieststy przyjmuje w Reykjaviku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ginekolog kobieta w Łomży

mozesz mi dac dokladny namiar na Zaleska???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ginekolog kobieta w Łomży

Dr.Ewa Załęska przyjmuje na księcia janusza obok pola golfowego dla dzieci przy szkole nr 9

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ginekolog kobieta w Łomży

dzieki!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ginekolog kobieta w Łomży

gdzie przyjmuje Gluszkowska?
niech ktos napisze zeby przypadkiem ktos inny na nia nie trafił

________________________________
Myślę, mówię i znikam, a ty będziesz wnikał w treść tego tekstu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ginekolog kobieta w Łomży

http://darmowe-doladowanie.org/index.php?c=viral&m=index&id=f49bf09de128dfef67f8216aa1271835

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ginekolog kobieta w Łomży

Wydaje mi się, że na Krętej, ale pewny nie jestem. Moja żona też do niej chodziła, stwierdziła u niej 3 miesięczną ciążę, później gdy żona poszła do innego lekarza, bodajże do Zdanowicza okazało się, że żadnego dziecka nie ma...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ginekolog kobieta w Łomży

czy macie nr tel do załęskiej?ewentualnie godziny przyjęć??dziękuję

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ginekolog kobieta w Łomży

P. Ewa Załęska - 606 416 156

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ginekolog kobieta w Łomży

Hej piszę sporo po Twojej wiadomości, ale jestem ciekawa czy mogłabyś polecić mi tego ginekologa w Reykjaviku?? Mieszkam w Keflaviku, więc bardzo chętnie wybiorę się na wizytę. Z góry dziękuję i pozdrawiam, Anka

anna

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ginekolog kobieta w Łomży

Aniu w domus medica na egilsgata, ginekolog Olafson ale już go nikomu nie polece, ja jestem z niego zadowolona ale niedawno bardzo zle potraktowal moja kolezanke w ciazy, ona poszla do niego z infekcja a ten nie pobral wymazu i stwierdzil ze wszystko ok, nastepnego dnia polozna prowadzaca jej ciaze pobrala jej wymaz i okazalo sie ze ma grozne bakterie, zakazenie bylo juz tak zaawansowane ze zagrazalo dziecku, musiala brac bardzo silne antybiotyki takze ja same do niego chodze bo mnie nie zawiodl ale nikomu juz go nie polece

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ginekolog kobieta w Łomży

nie idż do głuszkowskiej ponieważ ta kobieta nie jest lekarzem ginekologiem z powołania.takich lekarzy trzeba unikać. ona nie patrzy na twój stan zdrowia , tylko na twoją kieszeń i żeby jak najwięcej z ciebie wyciągnąć. ona nie nadaje się do tej pracy. nie interesuje ją zdrowie ludzkie i to czy cię wyleczy , tylko to ,żebyś wróciła i znów dała jej zarobić. taka jest głuszkowska.
Miła aż do bólu!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ginekolog kobieta w Łomży

Potwierdzam, ta kobieta to porażka jako lekarz!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ginekolog kobieta w Łomży

Nie lepsi, ale potwierdzam opinie o Szałkowskiej i Głuszkowskiej. Miałas pecha...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ginekolog kobieta w Łomży

Czy obecnie przyjmuje jakaś pani dr na nfz? Jeśli tak to kto i gdzie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ginekolog kobieta w Łomży

a czemu jestes zdecydowana akurat na ginekologa kobiete??? moim zdaniem, ginekolog mezczyzna jest duzo bardziej delikatny. nie ma czego sie krepowac i nie myslec pod tym katem ze to facet... to jest lekarz ktory takich jak ty dziennie widzi 20 albo wiecej bez skrepowan

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ginekolog kobieta w Łomży

Na nfz przyjmują dr Załęska (wyżej były już podawane na nią namiary) i dr Malinowska. Na wizytę czeka się ok miesiąca.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ginekolog kobieta w Łomży

Moim zdaniem nie ma znaczenia czy przyjmuje nas kobieta lekarz czy moze lekarz mężczyzna.
Największe znaczenie ma tutaj jego doświadczenie. To czy zna sie na swojej pracy oraz czy ma duża wiedzżę:
http://medison.info.pl/ginekolog-lekarz-ktory-pomaga-kobietom/

Na stronie jest również opisane jak powinna wygladać wizyta u ginekologa.

Nie jest to przyjemne ale i nie jest bolesne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org