sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Dietetyk Łomża

Witam, chciałabym sie dowiedzieć czy w Łomży jest jakiś dietetyk? Słyszałam, że jest jakaś Pani Ala z Sadowej. Czy to prawda? jesli tak to jaka jest cena wizyty u dietetyka oraz cena za ułożenie odpowiedniej diety? Bardzo proszę o pomoc

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dietetyk Łomża

Maleńka, po co płacić skoro można mieć za free.

Napisz w czym tkwi problem i jaki chcesz osiągnąć rezultat.

Jeśli nie chcesz pisać o tym publicznie to podaj namiary do siebie, postaram się pomóc.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dietetyk Łomża

2 m wzrostu waga obecna ok 90kg, stan oczekiwany 115-120 oczywiście bez zbędnych udziwnień, bez dietetyka badań krwi itd raczej mało prawdopodobne że jesteś wstanie sam coś zdziałać - ale liczę na konstruktywna odp.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dietetyk Łomża

Piszesz z dwóch nicków? Czy trollujesz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dietetyk Łomża

ja wzrost 177 waga 65. Chciałabym zeby poprostu dobrał mi odpowiednią dietę, żeby nie przytyła i czuła się dobrze ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dietetyk Łomża

no, trochę za dużo ważysz. Ja też mam 177 cm a ważę nie całe 60. Te 5 kilosów musisz zrzucić obowiązkowo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dietetyk Łomża

ile kosztuje?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dietetyk Łomża

Witam serdecznie wszystkich borykających się z problemem nadmiernych kilogramów.To właśnie dla Was będziemy organizowali Program wsparcia pod hasłem- Weight Loss Challenge-Wyzwania Wagowe.
Jest to forma edukacyjno-konkursowa mająca na celu podniesienia świadomości jakie zagrożenie wiąże się z nieprawidłową wagą ciała i oczywiście wparcie dla ludzi ,którzy chcą przezwyciężyć ten problem.
Całość odbywa się w luźnej,miłej atmosferze,a rezultaty własne i innych uczestników są motywacją dla całej grupy.
Dokładniejsze informacje i zapisy na stronie:

http://www.zyjwellness.vizz.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=113&Itemid=90

lub pod telefonem: 600436209.

Pozdrawiam i zachęcam wszystkich zainteresowanych do uczestnictwa.Aby program się odbył wymagana jest min. ilość uczestników 5 osób,a więc poinformuj znajomych, rodzinę o tej możliwości.

Niezależny Konsultant Wellness
Mariusz Łada



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dietetyk Łomża

Centrum Skutecznej Diety na Al.Legionów 27, naprzeciwko dworca PKS
www.csdiety.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dietetyk Łomża

Ja mam jutro wizytę u dr Kaszuby z przychodni Remedium na Ks. Janusza. Idę pierwszy raz. Wizyta 50zł.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dietetyk Łomża

Poradnia Dietetyczna "Twoja dieta = Twoje zdrowie" w Centrum Katolickim.
www.pdtwojadieta.pl
Polecam! :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dietetyk Łomża

jaki koszt pierwszej wizyty z dieta na miesiac w centrum katrolickim?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dietetyk Łomża

w Centrum Katolickim już nie ma dietetyka

:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dietetyk Łomża

nie polecam sadowej dietetyk z nadwaga brzydko wyglada

Andrzej W.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dietetyk Łomża

bylam w anamed, przyjezdza dietetyk z bialegosotku i jestem bardzo zadowolona z ustalonej diety i nie wymaga ona dużych poswiecen kulinarnych. do tego ćwiczenia i mysle ze osiagne wymarzone efekty :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dietetyk Łomża

ale grubasy z was

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dietetyk Łomża

green
To niezly anorektyk z ciebie, sory, ale 65 przy 177 , to odpowiednia waga, a ty masz niedowagę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dietetyk Łomża

Niedawno byłam w Centrum Skutecznej Diety na legionów, fajna babka, dieta łatwa, smaczna, najadam się do syta, narazie 4 kg w dół, jestem zadowolona, ale nie ma sie co czarowac dietetyk nie odwali całej roboty, ale napewno pomoże, wyjasni, trzeba dużo samozaparcia tez i motywacji od siebie

Ona82

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dietetyk Łomża

Nie wystarczy mniej jeść?
Taka dieta jest podwójnie darmowa, nie płacicie żadnemu dietetykowi i oszczędzacie na jedzeniu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dietetyk Łomża

A ja chodzę do \"Zdrowej kalorii\" na Sienkiewicza, babka w miarę. Dieta smaczna, mam po niej dużo energii.
Widać, że laska zna się na rzeczy. Ceny bardzo konkurencyjne i bez suplementów!.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dietetyk Łomża

Szulc

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dietetyk Łomża

Polecam Panią Anetę z Perfect-Slim. Najlepsza dietetyczka w Łomży u której byłam :)

Becia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dietetyk Łomża

ja byłem najpierw po rade w Centrum Medyczne Cemed
a potem Vitaline Poradnia Dietetyczna Ewa Dmochowska na Aleja Legionów 16, 18-400 Łomża polecam Panią Ewę.

Piotr Wakacyjny Marzyciel

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dietetyk Łomża

Byłam u kilku dietetyków w Łomży. Najbardziej zadowolona jestem z Pani Dietetyk z Perfect Slim na Małachowskiego 6. Rzeczowa, konkretna, a przy tym niezwykle uprzejma i z wielką empatią.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dietetyk Łomża

Polecam Vitaline na Alei Legionów

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dietetyk Łomża

Z tego co wiem to Pani Aneta z Perfect Slim nie ma tytułu dietetyka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dietetyk Łomża

Panie Krzysztofie otóż nie ma Pan racji, gdyż Pani Aneta Rogalska z Perfect Slim ma tytuł dietetyka i wszelkie uprawnienia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dietetyk Łomża

Chodzi mi o studia o kierunku dietetyka, bo poradnię dietetyczną może otworzyć nawet osoba po kursie internetowym...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dietetyk Łomża

Czytając wpisy dotyczące poradni perfect slim odnoszę wrażenie że pisze je ta sama osoba a Becia i Renia przewijają się w każdym wątku dotyczącym dietetyka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dietetyk Łomża

Nie żryjcie tyle to nie będzie wam potrzebny dietetyk

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dietetyk Łomża

święte słowa :) najlepsza dieta to MŻ - mniej żreć :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dietetyk Łomża

Chodzę do zdrowa kaloria. Polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dietetyk Łomża

Byłem kilka razy na konsultacji w Perfect Slim. Póki co bardzo mi odpowiada. Polecam!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dietetyk Łomża

Decydując się na współprace ze specjalistami nie marnujecie swojego czasu i pieniędzy. Jeżeli chodzi o mnie, to od wielu lat pracuje jako dietetyk, a od pewnego czasu korzystam z Nuvero - program dietetyczny , ponieważ bardzo ułatwia mi pracy, usprawnia wiele obowiązków.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org