piątek, 17 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
dieta 8 godzinna

Czy ktoś z was już korzystał z tej diety i może podzielić się wiadomością na ten temat

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dieta 8 godzinna

Korzystam z niej od kilkudziesięciu lat, w godzinach 7-15. W tych godzinach wypijam jedynie dwie kawy.

Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dieta 8 godzinna

Kiedyś próbowałam, tylko większy zakres czasu (ale te same zasady, ponieważ to było jeszcze w latach szkolnych) - bo śniadanie było przed 7 rano, a ostatni posiłek nie później niż o 18. To nauczyło mój organizm \"dyscypliny\" w żywieniu. Ale zrezygnowałam, teraz bardziej skupiam się na tym czego trzeba mojemu organizmowi i tym czy pokarmy są zdrowe (ale jak mam ochotę na coś niezdrowego to też sobie nie odmawiam).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dieta 8 godzinna

przez 8 godzin to można trochę się tylko odwodnić

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dieta 8 godzinna

o takiej diecie jeszcze nie słyszałam ale nie wydaje mi się żeby była zdrowa i bezpieczna.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dieta 8 godzinna

dieta taka ,dieta owaka. Skażona żywność dotyka każdego.

Pomysłowo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dieta 8 godzinna

Chodzi o to, żeby rację pokarmu, która przysługuje na dzień spożyć w ciągu ośmiu godzin. Pić trzeba w zależności od potrzeb, to ważne w każdej diecie - więc przy rozsądnym stosowaniu nie ma szans na odwodnienie (chce Ci się pić - pijesz, nie ma zakazu). Nie sądzę, żeby taki sposób żywienia był szkodliwy, to zależy od trybu życia, wieku, tolerancji organizmu. Jednemu coś \"cudownie\" pomaga, innemu bardzo szkodzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dieta 8 godzinna

A po takiej przerwie ma się energię do np. pracy?
Wszędzie piszą żeby jeść mało ale często.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dieta 8 godzinna

Dlatego już wcześniej pisałam - wszystko zależy od organizmu. Sama aktualnie NIE jestem na żadnej cudownej diecie, staram się jeść zdrowo, przestrzegać zasad zdrowego żywienia i obserwuję swój organizm - dzięki temu wiem co jest dla mnie dobre. Też preferuję częste i małe posiłki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dieta 8 godzinna

Eszeweria to jak moja żona, żadna dieta, zdrowiej jada mniej a częściej, dużo wody pije do tego therm line fast bierze, takie tabletki wspomagające dostępne bez recepty w aptece, zaczęła też jeździć dużo na rowerze, wygląda coraz piękniej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dieta 8 godzinna

Ja z tej diety korzystam od zawsze. Całą noc nic nie jem.

Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dieta 8 godzinna

a może zamiast tak radykalnych diet, warto skorzystać z pomocnej suplementacji? Jest fajna stronka na ten temat - Chudnij-szybko.pl - tabletki zielonej kawy
. Sa informacje m.in. na temat zielonej kawy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dieta 8 godzinna

Jestem na tej diecie od 3 miesięcy efekt po trzech tyg. 2kg mniej później organizm sie przyzwyczaja i waga ani drgnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dieta 8 godzinna

Hm nie słyszałam o takiej diecie. Ja od czasu do czasu jestem na diecie tego typu, że jem dużo mniej. I działa:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dieta 8 godzinna

Ciężko jeść mniej jak lodówa pelna :/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dieta 8 godzinna

Ciężka ta dieta:). Potem jak się wraca do domu, to je sie za dwóch:)

Przyjacielu, jeśli będzie ci dane żyć sto lat, to ja chciałby żyć sto lat minus jeden dzień, abym nie musiał żyć ani jednego dnia bez ciebie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dieta 8 godzinna

Dla mnie takie diety działają wyniszczająco na organizm. Lepiej jeść zdrowo, co określoną liczbę godzin, jak i stosować zdrowe dodatki takie jak olej konopny - http://konopteka.pl/kategoria/olej-z-konopi . To może pomóc schudnąć, czy mieć lepsze samopoczucie.

Adi ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dieta 8 godzinna

Dla mnie najlepszy i w sumie jedyny skuteczny okazał się Silvets Wcześniej stosowałam jagody acai ale nie podziałały NIC. Za to po tych tabletkach od razu widoczne zmiany i w konsekwencji 11 kg mniej, tabletki bomba, zero skutków ubocznych, samopoczucie lepsze niż zwykle no i do tego ćwiczenia i odpowiednia dieta. Ale o tym suplemencie warto też poczytać na stronie https://abnehmen-pillen.eu/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dieta 8 godzinna

elabarbara W.Y.P.I.E.R.D.A.L.A.j

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org