niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Grupa rowerowa

Witam,
Spodziewam sie ze odpowiedzi moga byc nie do konca powazne, ale osmiele sie zapytac ;)
Czy ktos sie orientuje, czy w Łomży funkcjonuje jakas grupa rowerowa ? Slyszalem, ze w niektorych miejscowosciach PTTK organizuje jakies wycieczki rowerowe. Czy u nas cos takiego istnieje ? A moze ktos z forum lubi rowerowe wycieczki w grupie ? :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Grupa rowerowa

Ja lubię, dużo jeżdżę na rowerze ale niestety póki co sam. Mam kilka ulubionych tras ale teraz zamierzam zwiększyć przejeżdżany dystans. Pozdrawiam wszystkich rowerzystów :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Grupa rowerowa

A może tak by coś zorganizować?

Jeżeli nie będziesz miał wyj*bane na wszystko, wszystko będzie miało wyj*bane na ciebie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Grupa rowerowa

Szczegół jest taki że większość jeździ tylko w sob-niedz.i po utartych szlakach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Grupa rowerowa

W Zambrowie tak to wygląda: http://www.youtube.com/watch?v=MeBoGgbASP0
W Łomży raczej nic takiego nie ma i nie będzie. Inni ludzie, inna mentalność.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Grupa rowerowa

u nas wszyscy maja samochody i nikt nie bedzie jezdzil na rowerze bo go stac na benzyne i wogole wsszyscy sa bogaci w miescie i nie beda z siebie robic posmiewiska niestety ale taka jest mentalnosc tutejszej spolecznosci

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Grupa rowerowa

Zenit, jakie masz ulubione trasy ? Podaj choc miejscowosci, to pewnie bede wiedzial ktoredy jezdzisz :)
Z organizacja czegos takiego, mysle, ze nie byloby wielkiego problemu. W zasadzie to wystarczy rzucic tu haslo, raz, drugi, trzeci i ludzi pewnie by sie troche zebralo. Tyle, ze taka ilosc ludzi jak na przytoczonym filmiku z Zambrowa, to juz troche przegiecie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Grupa rowerowa

Jeśli ktoś lubi "dać sobie w udo" (lżej po południu,a trochę mocniej w weekend) to niech smaruje na GG 37957474 lub forumowy e-mail.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Grupa rowerowa

Odkopałem starego kotleta - czy coś w kwesti podróżowania na rowerkach w bliższych i dalszych okolicach funkcjonuje w Łomży ?
Nie chodzi mi przejażdżki na Łokerach, ale jakieś wypady po szlakach GV, R11 albo inne trasy gdzieś na Mazury, Biebrzański PN albo jeszcze gdzieś indziej.
Jeździecie ? Jakieś wypady kilkudniowe ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Grupa rowerowa

Jest grupa cały czas i jeżdzi



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Grupa rowerowa

Chętnie dołącze do takiej grupy, kiedy jakies nastepne spotkanie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Grupa rowerowa

Zenit chętnie bym z Tobą pojeździła. Odezwij się .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Grupa rowerowa

Misia nie kombinuj jak razem to razem! chłopaków nam nie przejmuj! a jak już jesteśmy w temacie to dla informacji: Misia to ta trzecia z prawej.




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Grupa rowerowa

Ja mam inne siodełko na specjalne zamówienie robione.




Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org